№1 сайлау комиссиясы


Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -



бет35/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   31   32   33   34   35   36   37   38   ...   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Габченко Лидия Васильевна; төрайымның орынбасары - Чернышева Людмила Николаевна; хатшы – Эберц Наталья Анатольевна; комиссия мүшелері: Серикова Анжелика Саматовна, Щербина Ирина Александровна.
273 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Аңғал батыр а., Жамбыл к. 8, орта мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 2-60-35.

Шекарасы: Аңғал батыр ауылы, Жаңалық ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Рақымжанова Мәдина Тілеубекқызы; төрайымның орынбасары - Өзбекова Ләззат Қайырқызы; хатшы - Әбілова Сәуле Рақымжанқызы; комиссия мүшелері: Әбдірахманова Айгүл Сиражқызы, Попова Валентина Николаевна.
274 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Баймырза а., Уәлиханов к. 22, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 2-66-09.

Шекарасы: Баймырза ауылы, Шошқалы ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Хаметова Айгүл Қалымжанқызы; төрайымның орынбасары - Кузнецов Юрий Геннадьевич; хатшы - Агеева Екатерина Александровна; комиссия мүшелері: Дубинина Галина Владимировна, Ұтыпов Рүстем Қаймақұлы.
275 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Бірсуат а., Нұрмағанов к.9, орта мектеп ғимараты,

тел: 8 (71639) 2-61-14.

Шекарасы: Бірсуат ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым - Сыздықова Баян Қабидоллақызы; төрайымның орынбасары - Сағитова Айтжамал Айтмұхамбетқызы; хатшы - Қарағызова Айгүл Тәпешқызы; комиссия мүшелері: Абжанова Алла Қайыргелдіқызы, Құсайынова Гүлжамал Сайлауқызы.
276 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Сәуле а., Шәрәпи Әлжанов к. 2Б, орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71639) 2-34-74.



Шекарасы: Сәуле ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Әлжанов Жеңіс Анасұлы; төрағаның орынбасары - Нұржанов Бақытжан Жатайұлы; хатшы - Смағұлова Меруерт Амангелдіқызы; комиссия мүшелері: Қайдаров Серік Әлімбайұлы, Темірғалиева Жұмабике Қамиқызы.
Бұланды ауданы
277 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 36, Бұланды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Бұланды аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,тел:8 (71646) 2-28-28
Шекаралары: Мәлік Ғабдуллин көшесі - 3, 5, 7/1, 7/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48; Мәлік Ғабдуллин 1 тұйық көшесі- 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Мәлік Ғабдуллин 2 тұйық көшесі- 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24; Михаил Яглинский көшесі - 46, 48, 52, 54, 60, 62, 64, 65/1, 65/2, 67, 75, 75А/5, 75А/6, 75А/7, 77, 81, 83, 85, 93, 95, 99, 101, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 139, 141, 145, 153; Луговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 36Б, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 89А, 91, 93, 95; Амангелді Иманов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109; 2 Станционная көшесі - 2/1, 2/2, 4/1, 4/3, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Станционный 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27; 9 Май көшесі - 2 В, 2В/1, 2В/2, 2А/1, 2А/2, 2/1, 2/2, 2Б/1, 2Б/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 20 Г, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81; Садовая көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 8А, 9, 12А, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 93, 95; Садовый 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Садовый 2 тұйық көшесі - 1, 2/2, 2/1, 2/3, 2А/1, 2А/2, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19; Садовый 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Садовый 4 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; 2 Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11Б; Сәкен Сейфуллин көшесі - 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104; Интернациональная көшесі - 91, 92, 95, 97, 98, 101, 104, 105.
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Чучеткова Тамара Николаевна; төрайымның орынбасары - Мұхамеджанов Қайыргелді Қазизұлы; хатшы - Толкачева Екатерина Васильевна; комиссия мүшелері: Борисенко Светлана Викторовна; Мамырбаева Аягөз Қалиақпарқызы; Бургарт Ирина Анатольевна; Сарсекеев Ернұл Сағатұлы;
278 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы Михаил Яглинский көшесі, 19, Бұланды ауданы әкімдігінің жанындағы "Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

тел. 8 (71646) 2-34-98.


Шекаралары: Некрасов көшесі - 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 87, 89; Некрасов 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 19; Некрасов 2 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16; Кенесары көшесі - 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; Кенесары 1 тұйық көшесі - 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Михаил Яглинский көшесі - 1А/1, 1А/2, 8, 10, 11, 17, 19, 23А, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 26/9, 26/10, 26/11, 26/12, 26/13, 26/14, 26/15, 26/16, 28, 34, 43, 45, 47, 49, 53, 59; Сәкен Сейфуллин көшесі - 2, 9, 12, 14,16, 29/1, 29/2, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 76, 78; Фрунзе көшесі - 19, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 39; Станционная 1 тұйық көшесі - 7, 16, 20; Правда көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 54; Интернациональная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16А, 17/2, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 82, 89; Фрунзе көшесі - 5, 7, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 26; Мирон Ким көшесі - 1, 2, 4, 6, 8/1, 8/3, 9, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28; Урицкий көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/3, 5, 6/2, 6/4, 7, 8, 10, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 55; Урицкий 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 18, 20; Попов көшесі - 1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 28; Шоқан Уәлиханов көшесі - 2, 4, 6, 7 Г, 8, 10, 10А, 12, 13, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Чехов көшесі -2 Б, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 20; Чапаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 7А, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 34, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57; 26 бекет жолайрығы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20;
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Кенжебаев Дәуренбек Мейрамұлы; төрағаның орынбасары - Ембергенова Роза Сарманқызы; хатшы - Масленникова Татьяна Николаевна; комиссия мүшелері: Қуанышева Замзагүл Қапсатқызы; Матарыкина Людмила Евгеньевна; Конькова Ольга Николаевна; Ұстажанова Ляззат Амантайқызы;
279 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы, Парковая көшесі, 2, Ақмола облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Мамандандырылған Бұланды балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646) 2-23-41

Шекаралары: Мәншүк Мәметова көшесі - 3, 4, 6, 13, 15/1, 16, 17, 18, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98; Шевченко көшесі - 3, 4, 10, 11, 18, 22, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 101; Шевченко 1 тұйық көшесі - 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29; Шевченко 2 тұйық көшесі - 6, 10; Матросов көшесі - 2, 3, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79; Московская көшесі - 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68; Орджоникидзе көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41; Интернациональная көшесі - 106, 107, 108, 109, 110, 111, 114, 115, 116, 118, 120, 121; Сәкен Сейфуллин көшесі - 108, 109, 110, 112, 113, 114, 116, 119, 122, 124, 133, 134, 136, 140, 141, 141А, 141Б, 143, 143/2, 145, 145/2, 146, 147/1, 147/2, 147/3, 148, 149, 152, 168; Парковая көшесі - 1Б, 2А, 3, 4, 4 Д, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 15; Лесная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6 А, 7, 7Д, 8, 9А, 9 В, 10, 10/1, 10/2, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Е, 27К, 30, 30А, 31Д, 31Е, 34, 38, 42; Болашақ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21; Иван Остроконь көшесі - 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11/1, 11/2, 11/4, 12/2, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 19/1, 19/2; Дзержинский көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24, 25, 28/1, 28/3, 28/4

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Цицкиев Руслан Тимурович; төрағаның орынбасары - Шайкенов Серік Мұбаракұлы, хатшы - Яровая Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Мұхамадиева Әсел Қадербайқызы, Куприянова Евгения Александровна, Досымова Күлпаш Әбжанқызы, Азаматова Светлана Алексеевна.
280 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы, Мир көшесі, 13, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск қаласының мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8(71646) 5-10-98

Шекаралары: Клубная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 30, 30А; Новая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23; Геологическая көшесі - 5/1, 5/2, 7, 7А, 9А/1, 9А/2, 13А/1, 13А/2; Мир көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9А, 12, 14, 14А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Спортивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Маева Алтын Неғматолақызы; төрайымның орынбасары - Зайдуллина Татьяна Ивановна, хатшы - Яровая Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Қажақанов Қанат Қобдылқаятұлы; Харшина Лариса Анваровна; Мүсәлімов Қайрат Сұлтанұлы; Касенова Ая Мендешқызы;
281 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 39, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8(71646) 2-24-71

Шекаралары: Шоқан Уәлиханов көшесі - 31, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54А, 56, 60, 60А, 61, 66, 68; Шоқан Уәлиханов 1 тұйық көшесі - 8, 9/2, 10, 13, 14, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24/3, 26, 28/1, 28/2, 30, 31, 32; Шоқан Уәлиханов 3 тұйық көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Олег Кошевой көшесі - 2, 4, 8, 9, 11/7, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32А, 33, 35, 36, 37, 38А, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46; Фурманов көшесі - 3, 5, 7, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; 30, 31, 32, 33, 34, 35; Суворов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 47, 48, 49; Суворов 1 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 5; Суворов 2 тұйық көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11; Лихачев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Қайыржан Ескендіров көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 2, 6, 6А, 8, 8А, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 24, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 41/1, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/3, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84; Шәмші Қалдаяқов атындағы көшесі - 13, 15, 17, 19А, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 42, 43, 45, 48, 49, 54, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 63, 65, 66, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96; Шәмші Қалдаяқов атындағы 1 тұйық көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12А, 13, 14, 16; Бөгенбай батыр көшесі - 34, 36, 38, 42, 47, 51, 53, 54, 57, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 74, 76, 82, 88, 90; Степная көшесі - 9, 11, 12, 14, 15, 17; Павлов көшесі - 4, 6, 7, 8; Абай Құнанбаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Қаныш Сәтпаев көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3А, 5, 5А, 9, 11; Шағын аудан көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Рэс көшесі - 1, 2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 10, 11, 11/1, 12/2, 13/3, 14/1, 14/2, 15/1, 16; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 38, 45, 47, 51, 53; Мәлік Ғабдуллин көшесі - 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 61, 61А, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; Мәлік Ғабдуллин 3 тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 19, 25; Мәлік Ғабдуллин 4 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7; Мәлік Ғабдуллин 5 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Жаркин Дулат Сандыбайұлы; төрағаның орынбасары - Бексеитова Асения Сынгыровна; хатшы - Әбділдина Гүлмиран Қабрашитқызы; комиссия мүшелері: Тоқанова Мағрупа Қабрашитқызы; Нұрғалиева Жанар Айыпқызы; Быков Александр Владимирович; Манаспаев Ермек Болатұлы;
282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы, Балуан Шолақ атындағы көшесі, 30, Бұланды ауданы білім беру бөлімінің "Макинка балалар музыкалық мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты",

тел: 8(71646) 4-24-12



Шекаралары: Гастелло көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1А/2, 1Б, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3А/1, 3А/2, 4А, 4Б/1, 4Б/2, 5А/1, 5А/2, 6, 6А/1, 6А/2, 7, 8, 8А, 9/1, 9/2, 10А, 10, 11/1, 11/2, 12, 12А, 12Б, 14, 14А, 14Б, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2; Алтын Әбішева көшесі - 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 48/1, 48/2, 49/1, 49/10, 49/12, 50/2, 50/3, 50А/1, 50А/2, 50Б/1, 50Б/2, 51, 51Б/1, 51Б/2, 51В/1, 51В/2, 51Г/1, 51Г/2, 51/13, 51/15, 51/16, 52/1, 52/3, 52/4, 52А, 53/17, 53/18, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 55А/1, 55А/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 58А/1, 58А/2, 58А/3, 59, 59А/1, 59А/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2; Чкалов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67; Балуан Шолақ атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 45, 46А, 47, 48/3, 48/4, 49, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 51, 53, 55, 56, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89; Балуан Шолақ атындағы 1 тұйық көшесі- 3, 4, 5, 6; Балуан Шолақ атындағы 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 11, 35, 37; Балуан Шолақ атындағы 3 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8; Айым Серікбаев атындағы көшесі - 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61А, 61Б, 62, 63, 64, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76А; Айым Серікбаев атындағы 1 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13; Тельман көшесі - 1, 2, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64А, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Островский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; Жамбыл Жабаев көшесі - 3, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 36; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 52, 53А, 54, 55А, 56, 56А; Зоя Космодемьянская көшесі - 2, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 65; Заводская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17; Транспортная көшесі - 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/4, 12, 13, 15, 17/1, 17/2; Автомобильная көшесі - 1/1, 1/2, 1Б, 1В, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8А, 9А, 10А, 22, 24; Иван Омигов көшесі - 2Б/1, 2Б/2, 5А, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 19/3, 20/1, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 24/2, 24/3, 24/4, 26; Мичурин көшесі - 1, 1А/1, 1А/2, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10, 12, 16, 20, 22, 24; Бөгенбай батыр көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 24; Солтүстік - шығыс өндірістік аймағы көшесі - 12, 21, 24, 39.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Нұржанов Сертай Жатайұлы; төрағаның орынбасары - Байкина Надежда Михайловна; хатшы – Мұсалімова Гүлмира Неғметжанқызы; комиссия мүшелері: Будау Вера Анатольевна;Төлебаева Диана Серікқызы; Бекмурзина Жанар Амангелдіқызы; Сандал Өмірбай.
283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы, Иван Скуридин көшесі, 62А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск № 5 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71646)2-15-57

Шекаралары: Громова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15А, 18, 19, 20, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 73/2, 73/3, 75, 77/1, 77/2, 79/1, 79/4; Пархоменко көшесі - 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27/1, 27/4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 37, 38/1, 38/3, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/1, 72, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 74, 75/1, 75/2, 75/3, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 90А, 90Б, 92, 94; Новоселов көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 138, 140, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160А, 162/1, 162/2; Новоселов 1 тұйық көшесі - 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Новоселов 2 тұйық көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Элеваторная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10/2, 10/3, 10/11, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13А/2, 14, 14Б, 15, 16, 17, 17А/1, 17А/2, 18, 19, 20, 21А, 22, 23; Целинная көшесі - 10; Молодежная көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2; 1 Мамыр көшесі - 2, 3, 4, 7, 8, 9, 12, 19, 21, 23, 24, 28, 30, 32, 34; Кооперативная көшесі - 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 19, 20; Свердлов көшесі - 3, 6, 8, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Энгельс көшесі - 7, 9, 10, 14, 15, 15А, 16А, 17, 22, 28, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 48; Пугачев көшесі - 1, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 72, 76; Пушкин көшесі - 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76; Пристанционная көшесі - 1, 2, 5, 9, 16, 17, 18, 19; Герцен көшесі - 3, 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21А; Гагарин көшесі - 11, 12, 13, 14, 15, 18, 21, 25, 28;
Гоголь көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15; Райавтодор көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 11/1, 12/1, 12/2, 12А, 12Б, 14А/1, 14А/2, 15, 16, 17, 18.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Каренова Роза Қожахметқызы; төрайымның орынбасары - Федорова Наталья Юрьевна; хатшы - Пилипенко Людмила Сергеевна; комиссия мүшелері: Габдуллина Анна Владимировна; Гражда Ганна Викторовна; Тоғтанбек Анаргүл; Сыздықова Лаура Фанелевна;
284 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макинск қаласы Иван Скуридин көшесі, 62А, Бұланды ауданы әкімдігінің "Макинск № 5 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел: 8(71646) 2-27-10

Шекаралары: Школьная көшесі - 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 18, 20, 22, 30, 34; Пристанционная көшесі - 5, 22, 22А, 30, 31, 36/1, 36/2; Свердлов көшесі - 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 42, 43, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Герцен көшесі - 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38; Кооперативная көшесі - 21, 22, 24, 25А, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 54Б, 55, 55В, 56, 57, 59А, 60, 61, 62; Иван Скуридин көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23А, 24, 25А, 26, 28/1, 28/2, 29, 31, 34, 37, 38, 39, 41, 44, 47, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 93; Иван Скуридин 1 тұйық көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; Достоевский көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 58; Елена Мейтина көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21А, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 45, 46, 48, 51, 53, 56, 58, 60, 68, 74, 76, 76А, 80, 82, 84; Николай Сергиенко көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52; Куйбышев көшесі - 1,2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 67, 68, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Киров көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46; Лермонтов көшесі - 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31; Калинин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 30, 31, 32, 36, 39, 40, 41, 42, 44, 46; Маяковский көшесі - 1А, 2/1, 2/2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35А, 37, 39, 46, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72; Ломоносов көшесі - 1, 1А, 1/1, 1/2, 1Б/1, 1Б/2, 1Б/3, 1Б/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28,30; Гагарин көшесі - 33, 36, 41, 50, 52, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79; Горький көшесі - 1, 2/1, 2/3, 2А/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37,39, 40, 42, 44, 46, 48, 50; Гоголь көшесі - 15, 16, 18, 20, 22.

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   31   32   33   34   35   36   37   38   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет