№1 сайлау комиссиясы



бет31/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   ...   57

№ 230 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., Ш.Уәлиханов к. 13, №7 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 2-41-22.

Шекарасы: Ағыбай батыр к. – 20, 21, 22, 23, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 56, 57; Ш.Уәлиханов к. – 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14; Солнечная к.– 2, 2а, 2б, 3, 4, 10, 12, 16, 31; Бауыржан Момышұлы атындағы к. - 1, 1а, 2, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6б, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 21а; Лука Белаш к. – 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 19/1, 19а; Пролетарская к. – 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 11, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 19, 19а, 25, 27, 28, 28а, 31, 33, 35; О.Қуанышев к. - 1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Байдашева Гүлмира Мұратқызы; төрағаның орынбасары – Шакеева Мина Ескенқызы; хатшы – Барақбаева Рахима Түлеуқызы; комиссия мүшелері: Киргабакова Гаухар Серікқызы, Әлкенов Манар Әбузарұлы, Дементьева Инна Владимировна, Свистов Виталий Иванович.

№ 231 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., К.Әмірова к. 1Б, Атбасар электрмен жабдықтау дистанциясының әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 6-26-44.

Шекарасы: Интернациональная к.- 4, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34а; Панфилов к. - 1, 2, 5, 6, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 34, 35; Стадионная к. - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2в, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Фурманов к. - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 37, 37а; Пугачев к. - 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40; Буденный к. - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38; Чкалов к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16а, 16б, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23а, 24, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57; Железнодорожная к. - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 44а, 46, 46а; Х.Қошанбаев к. - 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43а, 44, 46, 46а; Матросов к. - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 38, 39, 39а, 40, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 44а, 51, 53; К.Әмірова к. - 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 18а, 18б, 20, 22а, 22, 23, 23/3, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 27а, 28, 28а, 28б, 28в, 29, 29а, 30, 32, 34, 35, 36.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Оразбаев Қуат Ғалымжанұлы; төрағаның орынбасарыАсқар Ерлан; хатшы – Аяпбергенова Виктория Геннадиевна; комиссия мүшелері: Орымбаева Фатима Бейбетқызы, Попов Сергей Сергеевич, Марденова Асемгүл Абдулахитқызы, Түбеков Еспембет Баженұлы.

№ 232 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., Х. Қошанбаев к. 94, № 8 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 5-56-26.

Шекарасы: Стадионная к. - 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 48/1, 48/2, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71. Фурманов к.- 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Пугачев к. - 42, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77; Буденный к.- 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 54, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 58, 58а, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 73а; Майкутов к. - 1, 2, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5/1, 5/3, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37а, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 41/1, 41/2, 43, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 45/2; Железнодорожная к. - 45, 45а, 47, 48, 48а, 48б, 49, 49а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 59, 59а, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 73а, 74, 75, 75а, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 86, 88, 90; Х.Қошанбаев к. - 45, 45а, 47, 48, 48а, 49, 49а, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 57, 57а, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73а, 74, 74а, 76, 76а, 76б, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 90, 90/2, 90а, 92; Матросов к. - 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54а, 56, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 92а; М.Әуэзов к. - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Смағұлова Рауза Назымбекқызы; төрағаның орынбасарыСепсуев Михаил Саидович; хатшы – Қадырбекова Гүлмира Хайбрахманқызы; комиссия мүшелері: Мырзабаева Назира Өмірбекқызы, Вороненко Ирина Александровна, Ақшолақов Айтұған Жақсыбайұлы, Ломако Надежда Ивановна.




Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   27   28   29   30   31   32   33   34   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет