№1 сайлау комиссиясы



бет27/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   23   24   25   26   27   28   29   30   ...   57

№ 199 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Покровка а., Жастар к. 6, орта мектеп ғимараты,

тел: 8 (71643) 98-3-32.



Шекарасы: Покровка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сатаева Дариға Хамзақызы; төрағаның орынбасары – Ахаев Хамзат Хамидович; хатшы – Яровая Анна Сапарбековна; комиссия мүшелері: Зуева Галина Владимировна, Егель Евгения Викторовна.

№ 200 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Полтавка а., Семен Петренко к., 41, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71643)96-4-28.

Шекарасы: Полтавка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Лубенченко Лариса Ивановна; төрағаның орынбасары – Репко Людмила Яковлевна; хатшы – Султанова Зульфия Зинуровна; комиссия мүшелері: Моор Андрей Эмануилович, Герт Галина Александровна.

201 сайлау учаскесі


Орналасқан жері Титовка а., Достық к. 32, клуб ғимараты, тел: 8 (71643) 31-0-12.

Шекарасы: Титовка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаПац Григорий Николаевич; төрағаның орынбасары – Крапивко Лидия Эбергартовна; хатшы – Гаража Наталья Сергеевна; комиссия мүшелері: Гаража Надежда Ивановна, Филончик Галина Николаевна.

202 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Борисовка а., Семен Клименко атындағы к., 40, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71643) 90-3-14.
Шекарасы: Борисовка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Буряк Қарлығаш Маратқызы; төрағаның орынбасары – Поляковская Елена Ивановна; хатшы – Моор Юлия Васильевна; комиссия мүшелері: Волкова Инна Николаевна, Корн Светлана Александровна.

№ 203 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Садовое а., Ыбырай Алтынсарин атындағы к. 1А, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 77-3-37.

Шекарасы: Садовое а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Қаратаева Назгүл Жұмабайқызы; төрағаның орынбасары – Ермагамбетов Бернат Берленбайұлы; хатшыМамытова Тоты Мұқышқызы; комиссия мүшелері: Кравченко Светлана Валериевна, Кравченко Раиса Ивановна.

№ 204 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Новосельское а., Мәдениет к. 25, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71643) 92-4-20.

Шекарасы: Новосельское а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Павлюк Ольга Ивановна; төрағаның орынбасары – Сафонова Татьяна Викторовна; хатшы – Чумак Анжела Гихановна; комиссия мүшелері: Зейвальд Виктор Викторович, Скуба Юрий Иванович.

№ 205 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Шуйский а., Стадионная к., 2, ауылдық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71643) 99-3-02.

Шекарасы: Шуйское а., Третьяковка а., Макеевка а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сәдуақасова Татьяна Ивановна; төрағаның орынбасары – Гузенко Любовь Накиповна; хатшы – Ахметова Жібек Батқұлқызы; комиссия мүшелері: Жамбаева Ақбөпе Отарбайқызы, Тимошенко Вера Александровна.

№ 206 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Бастау а., Байғара к. 31А, №2 орта мектеп ғимараты, тел: 8 71643) 70-6-96.

Шекарасы: Бастау а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Ербалина Сұлушаш Нұрбайқызы; төрағаның орынбасары – Жұрұмбаева Айгүл Жұмашқызы; хатшы – Михайловских Дина Александровна; комиссия мүшелері: Есенбаева Махаббат Жамбырбайқызы, Мықтыбаева Оразгүл Әшімқызы.

№ 207 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Адыр ст., Жеңіс к. 10, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 71-2-57.

Шекарасы: Адыр ст.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Рахымбеков Берік Бекахметұлы; төрағаның орынбасары – Джаукпаров Мәшкен Өмірбекұлы; хатшы – Жақпарова Гүлдана Нығметоллақызы; комиссия мүшелері: Майер Мария Владимировна, Шойынбекова Кәмила Айтпайқызы.

208 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Мариновка а., Жеңіс к. 61, орта мектеп ғимараты,

тел: 8 (71643) 51-5-31.



Шекарасы: Целинаға 30 жыл к. – 1, 1а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47; Ирченко к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107; Хамит Ерғалиев к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151; Жеңіс к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 33, 34, 35, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаКриворучко Зинаида Васильевна; төрағаның орынбасары – Залож Людмила Михайловна; хатшы – Бекмағанбетова Тлеген Жәмекқызы; комиссия мүшелері: Петрова Ольга Владимировна, Гоок Мария Николаевна, Мырзахметова Нағима Ерланқызы, Мұқышева Жанна Сергеевна.


Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   23   24   25   26   27   28   29   30   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет