№1 сайлау комиссиясы



бет25/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   21   22   23   24   25   26   27   28   ...   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әлжанова Торғын Балғожанқызы; төрайымның орынбасары – Таев Қабдолла Мұқанұлы; хатшы – Оспанова Қазиза Хамзеқызы; комиссия мүшелері: Ажжанов Дархан Дәулетұлы, Жүнісова Сауле Айтчанқызы.



Аршалы ауданы
128 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Республика көшесі 19, № 1 Аршалы орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-14-46.

Шекарасы: Республика к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Волков к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Пацаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Линейный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Добровольский к. 1, 1а/1, 1б/1, 1в, 1г, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29; Достық к. 1, 1/6, 2а, 8, 13; Жеңіс к. 1, 2, 3, 5; Родниковский к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44; Митченко к. 1, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Ташенов к. 4, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 29, 31; Алтын астық к. 1, 4; 1 шағын ауданы: 1, 2, 3; Северный к. 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21; Бейбітшілік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Клименко Елена Александровна; төрайымның орынбасары – Баймулдина Гульнара Бекеновна; хатшы – Спиряева Алена Михайловна; комиссия мүшелері: Арыкпаева Айнур Омаровна, Гацко Елена Михайловна, Туспаева Лейла Алкеновна, Шерстюк Татьяна Олеговна.


129 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Астана көшесі 21, № 2 Аршалы орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-15-79.

Шекарасы: Жамбыл к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; Мәншүк Мәметова к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Тналин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Астана к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49; Амангелді Иманов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 58, 60; Труд к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35; Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56; Ж. Тәшенов к. 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 28, 30, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53,54, 56, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Митченко к. 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85; Писарев к. 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 89а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100а, 101, 102, 103, 103а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 119а, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 133; Т. Бигелдинов к. 3, 4, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33; Речная к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25; Болашақ к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Пиц Елена Алексеевна; төрайымның орынбасары – Шамсиева Галина Викторовна; хатшы – Смагулова Лаура Болатовна; комиссия мүшелері: Баймулдина Алия Муратбековна, Говядова Светлана Анатольевна, Райкевич Сергей Степанович, Эйхнер Ирина Владимировна.


130 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, ПЛ-14 көшесі 1, № 4 Агротехникалық колледжінің ғимараты, 8 (71644) 2-10-38.

Шекарасы: Заводской к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20; Ново-автобазовский к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Зеленый к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Алейников к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Восточный к. 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23; Сазонов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Промышленный к. 7, 9, 10, 11; ПЛ-14 к. 1, 2, 3, 4, 5; Жолдаспаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Тәшенов 66, 70, 76, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100; Митченко к. 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123; Жамбыл қиылысы 10, 11, 13, 15; Юго-восточный к. 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Жастар к. 1, 3, 5, 7; Тәуелсіздік к. 3, 4, 15, 16, 23, 24, 37; Мәдениет к. 1, 2, 3; Жалғызтал к. 12а; Писарев к. 137, 147/1, 146, 149; Парасат к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Атақоныс к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Жаңажол к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Фаткулина Ирина Радиковна; төрайымның орынбасары – Цыкалова Ольга Ивановна; хатшы – Жусупбекова Асем Каирденовна; комиссия мүшелері: Аптыкаева Кристина Юрьевна, Ильина Лариса Ивановна, Коростелева Татьяна Николаевна, Хлыновский Игорь Сергеевич.


131 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Гранитная көшесі 1а, № 149 бастауыш мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-18-48.

Шекарасы: Бірлік к. 1, 2, 3; Заречный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Макаренко к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Дзержинский к. 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Луговой к. 4, 8; Щебзаводской к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Спортивный к. 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26; Гранитный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Коммунальный к. 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а; Железнодорожный к. 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9; Озерный к. 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Миногина Нина Васильевна; төрайымның орынбасары – Кожаева Екатерина Александровна; хатшы – Жумахан Мейрамбек; комиссия мүшелері: Полякова Ольга Владимировна, Усович Дарья Анатольевна.


132 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Станционная көшесі 28, Қарағанды жүк тасымалдау бөлімшесінің ғимараты, 8 (71644) 6-12-22, 6-12-44.

Шекарасы: (Вишневка станциясы) Матросов к. 1, 2, 5, 6, 8, 9, 18, 34, 36, 40, 42, 46, 48; Станционный к. 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 43, 42, 46, 48, 50, 52; Целинный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 25, 29, 31; Сарыарқа к. 1, 2, 12, 14, 16; Теміржолшылар к. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9; Тыңға 40 жыл к. 1, 2, 3.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Асеков Олег Вячеславович; төрағаның орынбасары – Ахимов Жанат Амертаевич; хатшы – Ахметова Гульнара Сатыбалдыевна; комиссия мүшелері: Дингизбаева Зарина Курбан Мурадовна, Федотова Инна Викторовна.


133 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Ж. Тәшенов көшесі 2, Аршалы орталық аудандық ауруханасының ғимараты, 8 (71644) 2-11-43.

Шекарасы: Ж. Тәшенов к. 2.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Анюхина Альбина Николаевна; төрайымның орынбасары – Вал Борис Анатольевич; хатшы – Оземская Наталья Павловна; комиссия мүшелері: Руденко Ирина Дмитриевна, Усович Алла Георгиевна,.


134 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Аршалы кенті, Спортивный көшесі 15, 6636 әскери бөлімшесінің ғимараты, 8 (71644) 2-12-26.

Шекарасы: Спортивный к. 15.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Лунев Сергей Николаевич; төрағаның орынбасары – Маханов Руслан Жалгасбаевич; хатшы – Оспанова Гайнеп Токтагуловна; комиссия мүшелері: Жумабаева Гульмира Тусупхановна, Химченко Наталья Станиславовна,.


135 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ижевское ауылы, Садовая көшесі 16, Ижевск орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-42-97.

Шекарасы: Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6; Сейфуллин к. 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Интернациональный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; 30 лет Целины к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Степной к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; Гагарин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Зайчукова к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 29, 31, 33, 35; Уәлиханов к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Юбилейный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Набережный к. 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Титов к. 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 26; Целинный к. 1, 2, 3, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 31; Мир к. 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 20; Кооперативный к. 3, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Садовый к. 4, 5, 9, 12, 14, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Школьный к. 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Центральный к. 1, 3, 6, 11; Северный к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Линейный к. 1; Шөптікөл стансасы, Абай к. 1, 2, 13, 14, 18, 21, 23; Сейфуллин к. 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 20, 23, 26, 31.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Чистякова Валентина Александровна; төрайымның орынбасары – Воробьева Елена Николаевна; хатшы – Назарова Лариса Викторовна; комиссия мүшелері: Дмитренок Виктория Юрьевна, Истемесова Асель Жанатовна, Сатыбаева Жанар Каирбековна, Рыжих Екатерина Павловна.


136 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақбұлақ ауылы, Набережный көшесі 68, орталық орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-43-46.

Шекарасы: Набережный к. 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; Достық к. 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51; Тәуелсіздік к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 31, 34; Молодежный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Батпақкөл к. 1, 2, 3, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Сабиржанова Гулназия Муктаровна; төрайымның орынбасары – Левина Елена Сергеевна; хатшы – Нуралина Саният Серикпаевна; комиссия мүшелері: Абуов Данияр Исмаилович, Проваленко Надежда Павловна.


137 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақтасты ауылы, Наурыз көшесі 48, Ақтасты бастауыш мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-01-87.

Шекарасы: Бірлік к. 1, 2, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 36; Наурыз к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Райсбекова Мария Николаевна; төрайымның орынбасары – Кенешова Айман Серикбаевна; хатшы – Гречун Наталья Васильевна; комиссия мүшелері: Годун Юлия Геннадьевна, Креккер Владимир Корнеевич.


138 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бірсуат ауылы, Бейбітшілік көшесі 9, Бірсуат ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 2-72-18.

Шекарасы: Резников к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55; Жеңіс к. 1, 1а, 2а, 3, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35; Бейбітшілік к. 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Республика к. 1, 2, 3, 4, 5; Достық к. 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 11; Береке к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Сары Арқа к. 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; Еңбек к. 1; Байдалы ауылы, Әділет к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13; Конституция к. 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 14, 18, 20, 22, 24; Тәуелсіздік к. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кузичкин Алексей Алексеевич; төрағаның орынбасары – Дегтярева Алена Владимировна; хатшы – Жексембекова Дарига Зулхарниевна; комиссия мүшелері: Жумабаева Айман Хамидолловна, Маликзатова Роза Жакслыковна.


139 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Анар стансасы, Ж.А.Ташенов көшесі 18, Анар ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 2-56-33.

Шекарасы: Ә. Молдағұлова к. 1, 2, 4, 9, 10, 14, 18, 24, 26, 28, 32, 36; Покотилов к. 1, 4, 5, 6, 9, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26; Еңбек к. 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 21; Көкшетау к. 1, 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Жеңіс к. 1, 2, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Т. Әубәкіров к. 1, 2, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24; Шалғай к. 3, 6, 7, 9; Д.А. Қонаев к. 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Сарыарқа к. 1, 2, 4, 8, 10, 13, 15; Тәуелсіздік к. 1, 7, 8, 10, 12; Қазақстан к. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 49; М. Мәметова к. 1, 2, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 27; М. Өзтүрік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34; Жібек жолы к. 1, 2, 7, 10, 14, 15; Астана к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81; Ж.А. Ташенов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Донецкое ауылы, М. Әуезов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; С. Сейфуллин к. 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25; Б. Момышұлы к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Бірлік к. 1, 3, 4, 5, 7, 8; Абай к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Конституция к. 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Алпыспаев Нуркен Кусаинович; төрағаның орынбасары – Жамиев Аскар Абкенович; хатшы – Ханецкая Татьяна Анатольевна; комиссия мүшелері: Карабекова Бокеш Идрисовна, Тыштыбаева Айнаш Асетовна.


140 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Түрген ауылы, Жастар көшесі 15, Түрген орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-15-93.

Шекарасы: Есіл к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; Жастар к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14/1, 14/2, 16, 18, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 52/1; Жеңіс к. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 27, 29, 30/1, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62; Береке к. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Еңбек к. 1, 2, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Ерисова Елена Сергеевна; төрайымның орынбасары – Ткаченко Наталья Ивановна; хатшы – Абельдинова Баян Хайруллаевна; комиссия мүшелері: Астахова Любовь Казбулатовна, Шиляева Наталья Владимировна.


141 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Красное Озеро ауылы, Мектеп көшесі 9, бұрынғы мектеп ғимараты, 8 (71644) 2-07-41.

Шекарасы: Қызыл к. 1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 12/1, 13, 20, 22, 26; Мектеп к. 1, 1/2, 3, 4, 6; Жасыл к. 2, 4, 16. Родники ауылы, Центральный к. 1, 3, 14, 22, 24; Озерный к. 2, 6, 7, 11, 15, 17, 18, 20, 24, 26, 30; Родниковский к. /3, 4, 9, 11, 12, 15, 17.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Шамшудинова Людмила Николаевна; төрайымның орынбасары – Шырганбаев Азамат Токтарханович; хатшы – Сабурова Ольга Викторовна; комиссия мүшелері: Чупенко Татьяна Александровна, Швабауэр Ирина Артуровна.


142 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Константиновка ауылы, Центральныйкөшесі 52, Константиновка ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 2-31-27.

Шекарасы: Конституция к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Набережный к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25; Тәуелсіздік к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23; Школьный к. 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13; Лесная к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12; Д. П. Чавро атындағы к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Центральный к. 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 48, 54, 56; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Бейбітшілік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; А. И. Киреев атындағы к. 2, 4, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Литвинский к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Заречный к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Рубасов Павел Григорьевич; төрағаның орынбасары – Джаксимбетова Елизавета Айдаровна; хатшы – Нурумова Гульнара Байэльдиновна; комиссия мүшелері: Жансеитова Бахыт Зейнгабденовна, Лисицкая Елена Демьяновна.


143 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Белоярка ауылы, Доманская көшесі 28, Белоярка негізгі мектебінің ғимараты, 8 (71659) 2-35-33.

Шекарасы: Аксенов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18; 9 май к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19; Набережный к. 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43; Доманский к. 2, 5, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35; Центральный к. 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Назаров Рустам Хабибович; төрағаның орынбсары – Кононенко Светлана Дмитриевна; хатшы – Обухова Евгения Николаевна; комиссия мүшелері: Пеньковой Михаил Анатольевич, Смык Людмила Васильевна.


144 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шортанды ауылы, Школьная көшесі 2, Шортанды негізгі мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-01-88.

Шекарасы: Центральный к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45; Школьный к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 31, 35; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 25, 27.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Борисенко Татьяна Петровна; төрайымның орынбасары – Шеремет Надежда Алексеевна; хатшы – Азимбаева Камшат Бахтияровна; комиссия мүшелері: Ахимова Наталья Михайловна, Сыздыкбеков Кайрат Елеусизович.


145 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Михайловка ауылы, Абай көшесі 15, Михайлов ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 2-65-70.

Шекарасы: Клубный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 16; Кооперативный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Почтовый к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Желтоқсан к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Заводской к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15; Школьный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Школьный қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Республиканский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;

Интернациональный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; Мир к. 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Абай к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; Панфилов к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32; Юбилейный к. 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гагарин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Титов к. 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Целинный к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 21; Әубәкіров к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Новый к. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10; А. Молдагулова к. 1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Халанская Надежда Сергеевна; төрайымның орынбасары – Таласпаева Асылжан Кадыргазиевна; хатшы – Халанская Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Беляева Диана Владимировна, Герок Ирина Алексеевна.
146 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Николаевка ауылы, Юбилейная көшесі 16, Николаев негізгі мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-07-23.

Шекарасы: Мир к. 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Целинный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юбилейный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Новый к. 2, 3, 4, 5, 6, 7; Набережный к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Новый қиылысы 1, 2, 3.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым– Азоркина Татьяна Васильевна; төрайымның орынбасары – Сейдахмет Қызғалдак Қарамергенқызы; хатшы – Альдиева Куляш Нурлановна; комиссия мүшелері: Гатиева Наталья Анатольевна, Самсоненко Елена Михайловна.


147 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ольгинка ауылы, Еңбек көшесі 7, Ольгинка ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 5-14-99.

Шекарасы: Харьковская к. 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Первый қиылысы 1, 2, 3, 4; Речной к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Дмитриева Людмила Рышардовна; төрайымның орынбасары – Золотарев Дмитрий Сергеевич; хатшы – Шаталова Елена Павловна; комиссия мүшелері: Киютина Валентина Ивановна, Киютина Юлия Александровна.


148 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сараба ауылы, Абай көшесі 23, Сараба ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 2-46-26.

Шекарасы: Абай к. 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28; Төле би к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 22.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Амантаева Жанат Талгатовна; төрайымның орынбасары – Даирова Гульнар Сапаровна; хатшы – Орумбаева Мейрамкуль Аманбаевна; комиссия мүшелері: Алиманова Шолпан Максутовна, Саттыбаева Тыным Сактаевна.


149 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сары-Оба стансасы, Бейбітшілік көшесі 35, Сары-Оба орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 5-10-87.

Шекарасы: Бейбітшілік к. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Темиржолаушылар к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Достық к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; Көктем киылысы 1, 2, 4, 5, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 36; Бөгембай қиылысы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Долбешкина Галина Леонидовна; төрайымның орынбасары – Бегалинова Лязат Сатпековна; хатшы – Чижикова Олеся Валентиновна; комиссия мүшелері: Абаева Марияна Кабкеновна, Панюта Галина Генадьевна.


150 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бұлақсай ауылы, Сейфуллин көшесі 5б, Нововладимиров орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-57-49.

Шекарасы: Тың игерушілер к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34; Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 26а; Бөгенбай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Сейфуллин к. 1, 2, 3, 4, 6, 8; М. Макатаев к. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а; Оқжетпес к. 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10; Сары-Арка к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Д. Тналина к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Астана к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым– Балабко Ирина Александровна; төрайымның орынбасары – Дятлова Елена Николаевна; хатшы – Бахыт Оразбек; комиссия мүшелері: Абраева Гульнар Толеухановна, Зайцева Любовь Ивановна.


151 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қостомар ауылы, Сатпаев көшесі 14/а, Қостомар негізгі мектебінің ғимараты, 8 (71644) 5-13-00.

Шекарасы: Д. Кунаев к. 1, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Кұрмангазы к. 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20; Сәтпаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23; Қараөткел к. 24.26; Өркен к. 44,45; С. Сейфуллин к. 1; Тұран к. 9.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Камиев Жумабек Сайлаубекович; төрағаның орынбасары – Калемшарив Еркежан; хатшы – Иманбаева Бахыт Мухтаровна; комиссия мүшелері: Сеитова Раушан Жолпеновна, Темирбекова Алтынай Жалдкеновна.


152 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақжар ауылы, Әуезов көшесі 1, медициналық пунктінің ғимараты, 8 (71644) 5-13-28.

Шекарасы: Мұхтар Әуезов к. 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а; Кұрманғазы к. 1, 2, 3, 4, 4а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Аленхан Айнагуль; төрайымның орынбасары – Цорн Марина Иосифовна; хатшы – Нуртазина Лэйла Байкеновна; комиссия мүшелері: Борисова Вера Викторовна, Жилшбай Толеген.


153 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Волгодоновка ауылы, Центральный көшесі 5, Волгодоновка орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-34-48.

Шекарасы: Бейбітшілік к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 25/1, 27, 29; Достық к. 1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75; Комсомольский к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78 , 80; Есіл к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 81; 1 шағын ауданы: 35; 2 шағын ауданы: 5.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кусельбаев Кайрат Дюсембекович; төрағаның орынбасары – Ваганова Татьяна Анатольевна; хатшы – Баранич Наталья Александровна; комиссия мүшелері: Абдуалиева Лайла Койшыбековна, Закумбаев Аскар Бахитович.


154 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қойгелді ауылы, Жастар көшесі 1а, Қойгелді орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-08-56.

Шекарасы: Абай к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39; Астана к. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Жастар к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Д.А. Қонаев к. 1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Малдыбаев Нурбек Кабдрахманулы; төрағаның орынбасары – Сандалхан Жанерке; хатшы – Журкина Кульмира Амабаевна; комиссия мүшелері: Алибаева Айслу Канапиевна, Китайбеков Едиге Даниярович.


155 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: 42 Разъезд, Вокзальная көшесі 1, электр орталықтандыру бекетінің ғимараты, 8 (71644) 2-09-36.

Шекарасы: Конституция к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55; Астана к. 1, 2, 3а. 1 шағын ауданы: 7; 2 шағын ауданы: 6.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Маусымбаева Карлыгаш Казбековна; төрайымның орынбасары – Аяганов Нурлан Курмашович; хатшы – Калашникова Галина Викторовна; комиссия мүшелері: Неб Алла Васильевна, Павлов Александр Александрович.


156 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Арнасай ауылы, Мир көшесі 2, Арнасай ауылдық клубының ғимараты, 8 (71644) 2-53-21.

Шекарасы: Желтоқсан к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Рождественский к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; 9 Май к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12; Абылайхан к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мир к. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Абай к. 1, 2, 3, 4; Ә. Молдағұлова к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Касенов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; С. Сейфуллин к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; М. Әуезов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Маусымбаева Салтанат Жумагатовна; төрайымның орынбасары – Шостова Наталья Сергеевна; хатшы – Кабиева Асия Ермековна; комиссия мүшелері: Нижник Татьяна Борисовна, Тусупаев Куаныш Каракулович.


157 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бабатай стансасы, Ш. Уәлиханов көшесі 18, Бабатай негізгі мектебінің ғимараты, 8 (71644) 5-14-11.

Шекарасы: Ш. Уәлиханов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Конституция к. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Бейбітшілік к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Кенесары к. 2; Б. Момышұлы к. 1, 3, 4, 5; Б. Саттарханов к. 3, 6, 7, 8, 9, 10, 13; Ғ. Мүсірепов к. 10, 13, 14.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Ислямова Алмагуль Ильясовна; төрайымның орынбасары – Токабаева Индира Амангельдиновна; хатшы – Сапаргалиева Гульмира Тюлюгеновна; комиссия мүшелері: Аубакиров Омар Кияшевич, Николайчук Антонида Максимовна.


158 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі 44, Ново-Александровка орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-38-30.

Шекарасы: Шағын ауданы 1, 2, 3, 3/2, 5, 6, 7, 8; Бейбітшілік к. 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 144, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156; Қазыбек би к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 82, 82/1, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109; Абай к. 2, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 11, 11/1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б; М. Мәметова к. 1, 1а, 2, 3, 5, 6; А. Сейдімбеков к. 1, 1/1, 2, 3, 10, 12; Мойылды к. 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38; В.Г. Чайка к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 15, 17, 19, 26а; Әл Фараби к. 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7/1, 7/3, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а; Абылайхан к. 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 30, 31, 33, 37, 39; Шоқан Уәлиханов к. 1, 10, 14/9, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48; Дінмұхамет Қонаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 57; Шәкен Айманов к. 2, 6, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Кенесары к. 3а, 3б, 7, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 40, 46, 54, 60, 62. 2 шағын ауданы: 1а, 2, 4, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 71, 79, 95, 99, 103, 113, 114; 3 шағын ауданы: 3, 8, 10, 13, 14, 18, 21, 25, 33, 36, 37, 39, 44, 45; 8 шағын ауданы: 4 көше: 6, 10, 16, 22, 26, 30, 36, 40, 44, 56. 41 – Разъезд 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 102 - Разъезд 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Ә. Бөкейханов к. 2, 22/1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Жусупова Маржан Болатовна; төрайымның орынбасары – Омарбаев Дауренбек Муслимович; хатшы – Козганбаева Гульнара Айтановна; комиссия мүшелері: Зубаиров Женис Шаханович, Таргонская Олеся Григорьевна.


159 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жібек жолы ауылы, М. Мәметова көшесі 19,



И. Құтпанұлы атындағы орта мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-32-97.

Шекарасы: Қажымұқан к. 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101; Б. Момышұлы к. 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35; Ермеков к. 10, 12, 14, 18, 20; А. Сері к. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58; Ә. Молдағұлова к. 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17б, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 28, 35/1, 37, 38, 39, 42, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 48, 49, 52, 52/5, 53, 54а, 58; Қ. Сәтпаев к. 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85; С. Сейфуллин к. 6, 7; Т. Рысқұлов к. 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17; Затаевич к. 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60; Гумилев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1; М. Мақатаев к. 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35; Ш. Қалдаяқов к. 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17; М. Мәметова к. 9, 10, 11, 13, 15/1, 21, 23, 26, 31; Бейбітшілік к. 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Желтоқсан к. 1а, 2, 3, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 26а, 27а; Қарасу к. 1, 3, 7, 15/2; Мұхтар Әуезов к. 6, 10, 12, 20, 26, 34; Панфилов к. 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64; Жамбыл к. 2, 6, 14, 16, 18, 21, 23; С. Бейбарыс к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/7, 47, 68/1; Нұркен Әбдіров к. 6, 8, 14, 18/3, 19, 23, 28, 33/1; Дина Нүрпейісова к. 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80; Төле би к. 3/1, 15, 24, 35; Ыбырай Алтынсарин к. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79; Бұхар Жырау к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68; Корқыт Баба к. 19, 19/1, 21а; А. Иманов к. 7, 31, 39, 51; Туран к. 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; М. Шоқай к. 1, 17; Алматылық к. 23/2, 23/4; Егемен к. 6; Юбилейный шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; 1 шағын ауданы: 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 147, 158, 178, 184, 185, 191/2, 209, 213, 228; 4 шағын ауданы: 1 көше: 7; 2 көше: 6;4 көше: 12, 16, 20, 20б, 27, 43; 6 көше: 18; 8 көше: 16; 9 көше: 32; 10 көше: 19, 34; 11 көше: 5, 16, 22, 24; 12 көше: 5, 18, 19, 20, 22, 23, 28, 36, 44, 45, 48, 50, 61; 13 көше: 6, 15, 24, 29, 30, 32; 14 көше: 17, 23, 39; 15 көше: 8, 9/2, 10, 15, 26, 27, 28, 30, 49, 50, 51, 52, 54; 17 көше: 4; 23 көше: 7; 5 шағын ауданы 8.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Хасенова Майгуль Сагидуллиевна; төрайымның орынбасары – Мусина Салиха Калиевна; хатшы – Алимбекова Куралай Махметовна; комиссия мүшелері: Койшибаева Батима Каниевна, Шахатова Баян Аиповна.


160 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жібек жолы ауылы, М. Мәметова көшесі 22, «Қазпошта» акционерлік қоғамының ғимараты, 8 (71644) 2-32-88.

Шекарасы: Сары Арқа к. 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117; Юбилейный к. 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Ақан Құрманов к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 12, 14, 22; Мойылды к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 24; Н. Тілендиев к. 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81; Т. Рысқұлов к. 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1; С. Бейбарыс к. 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 10 б, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18; Достық к. 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Еңбек к. 1, 7, 10; Республика к. 16; Жеңіс к. 8/1. Жаңа Ауыл 2030 шағын ауданы: 11, 14, 27, 39, 42а, 54, 56, 68, 69, 82; 6 шағын ауданы: 1 көше: 23; 2 көше: 44; 3 көше: 11; 7 шағын ауданы: 1 көше: 1, 33; 2 көше: 32/3; 3 көше: 49, 53; 5 көше: 1/1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Жуманова Айнур Николаевна; төрайымның орынбасары – Сыздыкова Сауле Амангельдыевна; хатшы – Жакупова Каракат Шыдербековна; комиссия мүшелері: Даирбеков Даурен Жанбырбаевич, Сагындыкова Роза Токтарбековна.


161 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жалтыркөл ауылы, Сана би көшесі 7, Мартынов негізгі мектебінің ғимараты, 8 (71644) 2-05-03.

Шекарасы: Әйтеке би к. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/1, 15, 17, 18, 21, 23; Төле би к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23; Қазыбек би к. 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8 , 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 30; Сана би к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25; Нұркен Әбдіров к. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Желтоқсан к. 1, 3, 4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 45; Мұқағали Мақатаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 9, 10, 11, 12, 14, 16; Шәкәрім Құдайбердиев к. 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Тұрар Рысқұлов к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 29, 33, 35, 37, 39; Ілияс Есенберлин к. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13; Қасым Аманжолов к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20; Қаныш Сәтпаев к. 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Мыржақып Дулатов к. 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 31; Алімхан Ермеков к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 38; Әмре Қашаубаев к. 1, 2, 3а, 4, 7, 8; Нұрмұхан Жантурин к. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 29; Әмина Өмірзақова к. 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15; Шәкен Айманов к. 1, 2, 4, 5, 7, 8; Жағалау к. 1, 2а, 3, 4, 5, 5/1, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 41, 42; Аліхан Бөкейханов к. 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 36; Жақып Ақпаев к. , 2, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 19; Мағжан Жұмабаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34; Бабаш Бабашева к. 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16; Қаукен Кенжетаев к. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Дінмұхамет Қонаев к. 1, 8, 12; А. Жандильдин к. 31, 37, 51; Б. Майлин к. 2, 4, 6; Б. Соқпақбаев к. 1, 3; Бөгенбай батыр к. 2, 8, 14, 15, 16, 18, 23, 35, 37; Ж. Ташенов к. 5, 9а, 11, 12, 17, 18, 31, 33, 46, 64, 69, 89, 97, 101, 103; Иманжүсіп к. 2, 14, 17, 24, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 47, 49, 58; Қабанбай батыр к. 5, 9, 12, 13, 41, 42, 43, 45, 52, 54, 55, 58, 60; Қарасу к. 16, 23; Оқжетпес к. 8, 15, 17, 19, 21, 38, 40, 41, 42, 45, 50, 54, 55, 61, 69, 70, 74, 78, 100; Райымбек батыр к. 12; С. Торайғыров к. 5, 15, 22, 43; Хантарини к. 3, 4, 7, 10, 12, 14, 16, 18, 27, 31/1, 37, 39, 40, 43, 49, 51, 63, 74, 76, 77, 82, 84, 87, 89, 106, 122.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Хусаинова Гульнара Алтабаевна; төрайымның орынбасары – Булавкин Игорь Саукенович; хатшы – Борщ Елена Васильевна; комиссия мүшелері: Аманжолов Амангельды Есмагамбетович, Кусаинова Башийра Канапьявна.


Астрахан ауданы
162 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Каменка а., Школьная көш. 17, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71641)25-6-64.



Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   21   22   23   24   25   26   27   28   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет