№1 сайлау комиссиясы



бет22/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   18   19   20   21   22   23   24   25   ...   57

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағаБалмұханов Қадыр Советұлы; төрағаның орынбасары – Коровин Андрей Иванович; хатшы – Қонарбаева Қарлығаш Өмірзаққызы; комиссия мүшелері: Хлыстова Ирина Валерьевна, Ситникова Валентина Владимировна, Кравченко Ольга Валентиновна, Жүсіпова Гүлмира Рабдулхамитқызы.




№ 100 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақкөл қ., С. Нұрмағамбетов көш. 144, мектепаралық оқу өндірістік комбинаты, тел: 8 (71638) 2-05-68.


Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 149, 151; Горький көшесі – 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 134, 137, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156/1, 156/2, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; Исаков көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58; Парковый көшесі - 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1,42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Кирдищев көшесі - 81, 83, 83/2, 86/3, 87; Мир көшесі - 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; Первомайский көшесі – 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56; Гагарин көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/3, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Сәтпаев көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/1,3/2; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 2/2, 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; Ремзаводской көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Құлагер көшесі - 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Ақниет көшесі - 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45; Исатай көшесі - 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; Энгельс көшесі - 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Дәукенова Айжан Қуандыққызы; төрағаның орынбасарыГузенко Елена Эмильевна; хатшысы – Телібаева Бағдагүл Бүркітбайқызы; комиссия мүшелері: Жайкенов Тимур Жанатұлы, Кузнецова Татьяна Ивановна, Қайыров Қанат Қазбекұлы, Петреева Татьяна Алексеевна.



№ 101 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақкөл қ., Привокзальный көш. 6, № 4 орта мектеп,

тел: 8 (71638) 2-18-55.


Шекаралар: Горный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 19/1, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73а, 74, 75, 77; Тихий көшесі - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Бейімбет Майлин көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северный көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Мұхтар Әуезов көшесі - 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61/1, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; Школьный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 99,100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Школьный тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; Горный тұйық көшесі - 1, 2, 4/1, 4/2; Станционный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; Привокзальный көшесі - 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59/1, 60, 62, 68, 98; Өрлеу көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 25, 62а, 70, 96/6; Кирдищев көшесі - 84, 86, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141; Шегебай Ұзақбаев көшесі – 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61б, 61а, 63, 65, 71, 73, 80/1, 80/2, 81, 82, 84, 85, 88, 89, 91, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 112, 113, 114, 119, 120, 121, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 136, 138, 142, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; Ілияс Жансүгіров көшесі - 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; Домбай көшесі - 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Темір жол көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 7; Береке көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50; Домбыралы көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60, 100, 104, 105, 130, 133; Береговой көшесі - 52, 54, 58, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191, 197, 199; Хамит Ерғалиев көшесі - 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100,102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147, 151.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Камешев Ерден Қайриденұлы; төрағаның орынбасарыЛысакова Людмила Ивановна; хатшы – Айгозинова Раушан Балғабайқызы; комиссия мүшелері: Ермак Лидия Александровна, Радов Николай Анатольевич, Шатаев Қазбек Қабыкенұлы, Бутовская Надежда Михайловна.
102 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақкөл орман шаруашылығы, Мектеп көшесі 22, Мичурин атындағы негізгі мектеп, тел: 8 (71638) 2-48-30.




Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   18   19   20   21   22   23   24   25   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет