№1 сайлау комиссиясы



бет18/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   14   15   16   17   18   19   20   21   ...   57

№ 84 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Ақсу к., Сарыарқа көш. 11, Ақсу кенті № 1 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 3-75-80

Шекаралары: Ақсу к.: Масалы көш. – 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 18, 21, 25, 30, 31, 34, 40, 41, 50, 51, 60, 61, 62, 64, 68; Ғабит Мүсірепов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 41; Алаш көш. – 8, 11, 12, 18, 23; Кең дала көш. – 5, 8, 13; Амангелді Иманов көш. – 25; Жібек жолы көш. – 1, 2, 6, 10, 16, 24, 25, 33, 34, 48, 50, 62, 68; Дина Нұрпейісова көш. – 14, 27, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 56, 59, 60, 61, 68; Ахмет Байтұрсынұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 33; Мұхтар Әуезов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28, 29, 30, 32; Ақжол көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24; Жолдыбай Жүйкенов көш. – 2, 4, 10, 11, 12, 13, 18, 25, 26, 27, 29, 32, 34, 36, 35, 41; Байсеит Смағұлов көш. – 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 77, 81; Жеңіс көш. – 1, 3, 4, 5, 13, 15, 17, 18, 27, 30, 35, 36, 37, 56, 65, 69; Митин көш. – 1, 8, 11, 13, 15, 18, 21, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 48, 49, 50, 51, 52, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 73, 74, 76; Ыбырай Алтынсарин көш. – 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Абай Құнанбаев көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 22, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79; Қаныш Сәтпаев көш. – 2, 4, 5, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 37, 38; Бейбітшілік көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 34, 37, 38; Сарыарқа көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 21, 25, 26, 32, 39, 42, 44, 46, 48; Атамекен көш. – 8, 10, 11, 12, 14, 19, 21, 34, 35, 55, 57, 59, 60, 61; Талғат Бигельдинов көш. – 1, 3, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 22, 23, 24, 24А, 25, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 52, 57, 68, 72; Бауыржан Момышұлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 38, 41.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әсемгүл Серікқызы Сатанова; төрайымның орынбасары – Жәнібек Ақтайлақ; хатшысы – Күлдірайхан Қамидоллақызы Әлжанова; комиссия мүшелері – Тәнзила Дәуірханқызы Бердібекова, Торғын Мұратбекқызы Смағұлова, Майра Мақышқызы Иманова, Ажар Аманқызы Жапарқұлова.

№ 85 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қ., Ақсу к., Алтынтау станциясы, Достық көш. 1, Ақсу кентінің негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-68-20

Шекаралары: Ақсу к.: Сәкен Сейфуллин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10; Сәбит Мұқанов көш. – 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Нұрғиса Тілендиев көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Алтынтау көш. – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, «ЕПК Степногорск» акционерлік қоғамы өрт депосының тұрғын үйі.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Төлеутай Жарұлы Сыздықов ; төрағасының орынбасары – Биғайша Мұсанқызы Оспанова; хатшысы – Шынар Қабылғазықызы Аранжанова; комиссия мүшелері – Фанзиля Фаритовна Шаймарданова, Айнұр Хамзеқызы Исаева.

№ 86 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қаласы, Ақсу к., Ленин көш. 3, Ақсу кенті № 2 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-65-08

Шекаралары: Ақсу к.: Бейімбет Майлин көш. – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Әл-Фараби көш. – 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 31; Дінмұхамед Қонаев көш. – 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Абылайхан көш. – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 25; Ильяс Есенберлин көш. – 1, 2, 3; Набиев көш. – 6, 30, 38, 40, 42, 44; Өндіріс көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Амантай Қабылденов көш. – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 24, 28, 32; Рақымжан Қошқарбаев көш. – 3, 4, 5, 6, 8, 13, 15, 17, 19, 23, 25; Ілияс Жансүгіров көш. – 1, 2, 3, 3Б, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26; Кеншілер көш. – 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 5, 9; Мәншүк Маметова көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Жамбыл Жабаев көш. – 2, 4, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Шоқан Уәлиханов көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Роза Бағланова көш. – 3, 5, 6, 8; Жастар көш. – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16; Пан Нұрмағамбет көш. – 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 20, 20А, 26; Мағжан Жұмабаев көш. – 1, 2, 4, 6, 8, 9; Әлия Молдағұлова көш. – 1, 2, 4, 6, 8, 9; Достық көш. – 5, 7, 8, 9, 12, 15, 18.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Роза Шаменовна Крылатая; төрайымның орынбасары – Айгүл Қайыргелдіқызы Қалғожинова; хатшысы – Данияр Жанболатұлы Рақымжанов; комиссия мүшелері – Шолпан Қайырбекқызы Сапаева, Гүлжан Төлегенқызы Мазанова.

№ 87 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Степногорск қаласы., Бестөбе к., Ыбырай Алтынсарин көш. 47, Бестөбе кенті № 2 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 (71645) 4-35-91

Шекаралары: Бестөбе к.: Кеншілер көш. – 1, 2, 3, 6, 7, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 75, 77, 79, 81; Мәншүк Мәметова көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 80А, 84, 86, 88, 90, 92; Нұрлы көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57; Төле би көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Тың дала көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43; Ыбырай Алтынсарин көш. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22А, 24, 26, 28, 32; Бекпаев көш. – 18, 19, 20, 22, 24, 28, 51, 52, 53; Бөгенбай көш. – 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 19, 28, 66, 68, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89; Дина Нұрпейісова көш. – 2, 4, 6, 8, 10.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Алена Михайловна Назарова; төрайымның орынбасары – Ирина Александровна Шпакова; хатшысы – Динара Ақымбеқызы Бектасова; комиссия мүшелері – Ақбота Бахытқызы Канафина, Шлей Инна Михайловна.



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   14   15   16   17   18   19   20   21   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет