№1 сайлау комиссиясы



бет33/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   29   30   31   32   33   34   35   36   ...   57

№ 237 сайлау учаскесі


Орналасқан жері Атбасар қ., М.Әуезов к. 1, «Қамқор Локомотив жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Атбасар электровоз жөндеу зауыты» филиалының әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 6-36-12.

Шекарасы: Т.Рысқұлов к. – 84; Островский к. - 57а, 59, 59а, 61, 65, 66, 66/1, 66/2, 68, 68а, 68/1, 68/2, 68/3, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73/3, 74, 75, 76, 89, 89/1, 89/2; Фрунзе к.- 57, 59, 61, 61а, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Абай к. - 39, 41, 43, 43а, 47, 51, 51а, 53, 55, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77а, 78, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 86а, 88, 88а, 90, 92, 94, 94а, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 108а, 110; М.Горький к. - 49, 49а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 96а, 100, 100а, 102; Вокзальная к.- 11, 13, 15, 17, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 76, 82, 84, 86, 88, 90: Пушкин к. - 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 66а, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 79а, 80, 81, 81/1, 82, 83, 83б, 84, 85, 86, 86а, 86б, 87, 89, 91, 92, 94, 96, 98, 100; М.Әуезов к. - 30, 32, 34, 38, 40, 42, 42б, 44, 46, 46/1, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 55а, 56, 57, 64, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 77, 77а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93; Рабочий поселок к.- 1, 1а, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 13, 19, 19а, 20, 24, 25, 31, 33, 35, 39, 41, 41а, 43, 43а, 47, 48, 53, 57, 58, 61, 63, 66, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 79а, 80, 81, 82, 85, 86, 86б, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Балғазин Бауыржан Сәкенұлы; төрағаның орынбасарыАмрин Қанат Серікұлы; хатшы – Мұстафин Тимур Бейсенұлы; комиссия мүшелері: Трофименко Игорь Анатольевич, Абикенова Айгүл Манатқызы, Досмұханова Гүлнар Қадырқызы, Абдуллина Дана Мұратбекқызы.


№ 238 сайлау учаскесі


Орналасқан жері Атбасар қ., Элеваторная к. 1, «Нан Абыройы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, тел: 8 (71643) 2-78-51.

Шекарасы: Урлахер к. - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 13, 13а, 14, 15, 17, 19, 20, 20а, 21, 21а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55; Шәріпов к. - 1, 1а, 2, 2а, 3, 3/3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 19, 20, 21а, 21б, 21в, 21, 22, 24а, 24б, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а, 28г, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 52, 52а, 55, 56, 57, 58, 59; Казахстанская к. - 1, 1б, 1в, 1/1, 2, 2/1, 2а, 2а/1, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26а, 26б, 27а, 28, 30, 32; Набережная к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б; Элеваторная к. - 1, 2, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 19, 20, 21, 22, 23, 27; Каменный карьер к. - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16; Ынтымақ к. - 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 25а, 26; М.Аюханов к. - 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 26а, 28, 30; Линейная к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 21б, 23, 23а, 30, 34, 34а, 34б, 34г, 34/1, 36; Строительная к. - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24; Южная к.- 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Ғабдулин Абай Ағыбайұлы; төрағаның орынбасары – Рузавина Любовь Александровна; хатшы – Түлебаева Ақерке Шағанқызы; комиссия мүшелері: Смағұлова Айгүл Жүсүпқызы, Горячева Виктория Николаевна, Сәрсенова Анар Таупикқызы, Кудрявцева Инна Юрьевна.


№ 239 сайлау учаскесі


Орналасқан жері : Атбасар қ., Озерная к. 18, № 5 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 2-75-17.

Шекарасы: Степная к. - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52а, 52, 54, 56, 58, 60; Озерная к.- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Электростанционная к. - 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 43а, 45, 45а, 51, 53, 57, 61, 63; Ульянов к. - 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12б, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28а, 29, 30, 33, 37, 39; Достық к. - 1, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 14, 14а, 15, 16, 16а, 18, 18а, 18б, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 36а, 37, 38, 41, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 49; Жамбыл к. - 1, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 19а, 20, 20а, 21а, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 41, 42, 43, 45, 46а, 47, 48, 52; ЖБК кенті, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 12, 16, 17, 18.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бекмағанбетова Шахарман Ерғазықызы; төрағаның орынбасары – Красникова Ольга Владимировна; хатшы – Суфтина Елена Валерьевна; комиссия мүшелері: Селина Марина Семеновна, Сайгашова Татьяна Анатольевна, Әбдірахманова Айнаш Тұрлыбекқызы, Мұқашева Лязат Ғадылбекқызы.

№ 240 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., Перевалочная к. 1В, «ХПП Лана» жауапкершілігі шектеулі серіктестінің әкімшілік ғимараты, тел: 8(71643) 2-74-59.

Шекарасы: Заправочная к. - 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 8; Перевалочная к. - 1, 1а, 1/1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Поселковая к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Әлия Молдағұлова атындағы к. - 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14е, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23б, 23в, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34; Транспортная к. - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 52а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88; 8 Март к. - 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 27; Сары-арқа к. - 1, 1б, 1в, 3а, 3в, 5, 5а, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 34а, 36, 36а, 40, 41а, 42, 43, 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68б, 69, 70, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 80а, 82, 84, 88, 90, 90а, 92, 92а, 94, 96; 86 разъезд - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Баймендина Айқын Ондасынқызы; төрағаның орынбасары – Нүкенов Жанат Русланұлы; хатшы – Ақшулакова Гүлмира Дүйсенқызы; комиссия мүшелері: Самсонова Галина Николаевна, Сыздыкова Лилия Ванхаровна, Кузовенкова Дарья Дмитриевна, Калита Наталья Витальевна.




Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   29   30   31   32   33   34   35   36   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет