№1 сайлау комиссиясы



бет32/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   28   29   30   31   32   33   34   35   ...   57

№ 233 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., №1, 3 шағын аудан, №3 орта мектеп ғимараты, тел: 8(71643) 5-33-41.

Шекарасы: Ағгыбай батыр к. - 49а, 49б, 53, 53а, 55, 58, 58/1, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 67/1, 68, 69; № 1 шағын аудан - 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6а, 6б, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7а, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/4а, 7/5, 8, 8/1, 8а, 18, 18/1; О.Шмидт к. - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 17, 17б, 18, 19, 25; Лука Белаш к. - 20, 20а, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 38а, 39, 40, 41, 42а, 43, 44, 45, 46, 48а, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131; Рақымжан Қошкарбаев атындағы к. - 11.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сыздыкова Ардақ Сұлтансеийітқызы; төрағаның орынбасары – Торговкина Татьяна Алексеевна; хатшы – Смағұлова Аягөз Аманқызы; комиссия мүшелері: Алдабергенова Бақыт Арыстанбекқызы, Жакенова Елена Николаевна, Пороховая Ольга Николаевна, Әбдиғожина Мадина Төлегенқызы.


№ 234 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Атбасар қ., Ағыбай батыр к., 26, аудандық мәдениет үйі ғимараты, тел: 8 (71643) 5-32-05.

Шекарасы: Ш.Уәлиханов к. - 17; Ағыбай батыр к. - 26, 49; О.Қуанышев к. – 3; Лука Белаш к.- 18, 26, 26а, 29а, 33, 35, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52а, 53, 54, 54а, 54б, 54в, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 95, 97, 99, 101, 101а, 103, 103а, 105, 107а, 109; Пролетарская к. - 34, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 84, 85, 85а, 86, 86а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 98а, 100; Интернациональная к. - 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 40а, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77; Рақымжан Қошкарбаев атындағы к. - 1; Панфилов к. - 36, 36а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Т.Рысқұлов к. - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 80, 82; Целинная к. - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 44, 44а, 45, 45а, 47, 47а, 48а, 49, 53, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 64.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Қамбатырова Ұлболсын Даниярқызы; төрағаның орынбасары – Бекенова Үмітжан Базарбекқызы; хатшы – Дүйсембекова Қүмісжан Бектұрқызы; комиссия мүшелері: Жақұпова Құралай Болатқызы, Кенбейлова Нүргүл Қадырқызы, Сәрсембекова Жанар Фазылқызы, Омарова Бибігүл Әукенқызы.

235 сайлау учаскесі



Орналасқан жері: Атбасар қ., Виденеев к., 100, №2 орта мектеп ғимараты, тел: 8 (71643) 5-54-35.

Шекарасы: Панфилов к. - 74, 76, 78, 80; поселок Машинистов к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 51а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 70б, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84; Майкутов к. - 42, 47, 47а, 49, 49а, 49б, 51, 51а, 54, 54а, 54б, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 63, 63а, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4; Железнодорожная к. - 87, 89, 91а, 92, 94; Х.Қошанбаев к. - 91, 93, 95, 95а, 97, 98, 98/1, 99, 99а, 101, 101а, 102, 103, 103а, 104, 105, 107; ул. М.Әуэзов к. - 9, 11, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27, 27а, 29, 31, 31а, 31б, 33, 33а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Қасенова Зәуреш Ермекқызы; төрағаның орынбасары – Мырзабаева Жазира Өмірбекқызы; хатшыВолкова Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Даулбаева Баянкүл Нағашыбайқызы, Шульгин Сергей Петрович, Макажанова Любовь Константиновна, Трофименко Наталья Владимировна.

№ 236 сайлау учаскесі


Орналасқан жері Атбасар қ., М.Әуезов к., 5, «Аждар и К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, тел:8 (71643) 6-24-62.

Шекарасы: Островский к. - 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 42б, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 64а; Фрунзе к.- 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 58, 60, 62; Абай к. - 1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56а; М.Горький к. - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50; Вокзальная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 50, 52; Пушкин к. - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 21а, 22, 23, 24, 26, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 56а, 58, 60; Х.Қошанбаев к. - 109, 109а, 111, 111а, 112, 113, 113а, 113б, 114, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 121а, 121б, 122, 122/1, 122а; М.Әуезов к. - 26, 28, 35, 35а, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 41б, 41в, 43, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 45д, 45е.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Ысқақов Марат Сергеевич; төрағаның орынбасарыВолянский Николай Владимирович; хатшы – Яловая Анастасия Валерьевна; комиссия мүшелері: Темірбекова Гүлсім Төлегенқызы, Лосева Татьяна Николаевна, Петрушенко Бибігүл Қазкенқызы, Жакин Нұрлан Төлегенұлы.




Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   28   29   30   31   32   33   34   35   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет