іздеу: айтылуын

Р және Р' дыбыстарының айтылу кемшіліктері және түзету тәсілдері
- Оқулық Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі бекіткен Алматы, 2011 (075)
Білім берудің барлық деңгейлерінің материалдық-техникалық базасы нығайтылуда
- «Педагогикалық менеджмент» ОҚУ-Әдістемелік кешені
Мақсаты: Х,һ дыбыстарының айтылуына назар аудартып, олардың айтылуындағы ерекшелікті байқату, х, һ дыбыстары бар сөздердің мағынасын түсіндіру
- Сабақтың тақырыбы: Тіл және сөйлеу
Р және Р' дыбыстарының айтылу кемшіліктері және түзету тәсілдері
- Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі
У дыбысы айтылуына қарай әрі жуан,әрі жіңішен дауыстылар тобына жатады. VІ. Жаңа тақырып бойынша түсінік тексеру
- Сабақ жоспары Пән аты: Қазақ тілі. Сыныбы: 5 Күні, айы, жылы: Тоқсан: І
Грамматикалық тақырып: Қазақ тіліне тән дауыссыздар Олардың дұрыс айтылуы, жазылуы
- Сабақтың тақырыбы: Көшеде, көлікте.Қазақстан Республикасының мемлекеттік тілі Сағат саны: 3 (100%)
Фразеологизмдер және фразеологизмдердің айтылуы мен жазылуы
- 5В050400-«Журналистика» мамандығы бойынша типтік оқу бағдарламалары
Айтылуы бірдей, мағынасы бөлек ОФТ-лар
- Дипломдық жұмыс Көркем мәтінде окказионал фразеологизмдердің жасалуы мазмұНЫ
Айтылу мен жазылуында айырмашылық бар сөзді көрсет
- Қазақ тілінен 9 – сынып оқушыларын мемлекеттік аралық бақылауға дайындауға арналған тест жинағы
Ротацизм – гректің ро деген әрпі р дыбысын білдіреді, /р,рі/ дыбыстарының сөйлеу тілінің айтылуында болатын мүкістік. 3.Ламбдацизм
- 1. Кіріспе. Логопедияның пәні, мақсаты, принциптері мен әдістері. Логопедияның негізгі міндеттері. Тіл кемістіктерінің тарихы. Ежелгі шығыc, Греция, Рим. Қазақстандағы логопедиялық ғылымның дамуы логопедиянің мақсаты мен әдістемесі
Сабақтың тақырыбы: у дыбысының айтылуын мен жазылуын салысытыруСабақтың тақырыбы: у дыбысының айтылуын мен жазылуын салысытыру
Мақсаты: Жаттығулар орындай отырып, «У» әрпінің жазылуын және айтылуын салыстыра білу, есте сақтау
Сабақ 0,7 Mb. 3
оқу
Қазақ тілі 4 сыныпҚазақ тілі 4 сынып
Буынға бөлуді және ондағы қосымшалардың жуан немесе жіңішке айтылуын ажырата білу
270,33 Kb. 1
оқу
11-семинар тапсырмасы11-семинар тапсырмасы
Сөз ішінде бір буынның (дауысты дыбыстың) басқа буындардан ерекшеленіп, күшті айтылуын екпін дейді
52,61 Kb. 2
оқу
Тіл дамыту әдістемесінің зерттеу пәнін көрсетіңізТіл дамыту әдістемесінің зерттеу пәнін көрсетіңіз
Дыбыстың айтылуын қалыптастыруды төменде көрсетілген тәсілдердің қайсысы басты болып саналады
56,72 Kb. 1
оқу
Қазақ мектептері үшін 1 тур Капитандар сайысы (тестілеу)Қазақ мектептері үшін 1 тур Капитандар сайысы (тестілеу)
Сөйлеген кезде сөздің, буыны немесе дыбысының көтеріңкі дауыспен айтылуын не дейді?
191,62 Kb. 1
оқу
9 – сынып Қазақ тіліндегі жіңішке және жуан дауысты9 – сынып Қазақ тіліндегі жіңішке және жуан дауысты
Сөздер мен сөз тіркестерінің бірізді, дұрыс айтылуын қамтамасыз ететін ережелер жиынтығы
0,62 Mb. 2
оқу
Сабақ №10 Қазақ тілі 16. 09. 2015жыл «Дыбыс және әріп» Саба қтың тақырыбыСабақ №10 Қазақ тілі 16. 09. 2015жыл «Дыбыс және әріп» Саба қтың тақырыбы
«У» әрпінің жазылуы мен айтылуын салыстыруды үйрету Оқушылардың сөздік қорын толықтыру, дамыту
Сабақ 99,02 Kb. 2
оқу
Сабақ жоспары English. Second steps. Pupil\Сабақ жоспары English. Second steps. Pupil's book. Activity book
Сабақ тақырыбы: Greetings. Мақсаты: cd арқылы тыңдауды, сәлемдесуді, есімдердің фонетикалық айтылуын үйрену
Сабақ 23,93 Kb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты : Жаңа тықырыпты өткен сабақпен байланыстыра отырып, таңдау операторы,оның жазылу тәртібі менСабақтың мақсаты : Жаңа тықырыпты өткен сабақпен байланыстыра отырып, таңдау операторы,оның жазылу тәртібі мен
Мақсат : Паскаль тіліндегі түйінді сөздердің орысша,қазақша,ағылшынша айтылуын,яғни аудармасын табу
Сабақ 19,16 Kb. 1
оқу
Сабақ \"Ағылшын тілі\" үйірмесінің жетекшісі: Г. Болатбекова Жосалы кенті 2015 жыл \"Сабақ "Ағылшын тілі" үйірмесінің жетекшісі: Г. Болатбекова Жосалы кенті 2015 жыл "
Оқушыларды ағылшын әріптерімен таныстыру, әріптерді жазуды үйрету, алфавитті айтылуын үйрету
Сабақ 311 Kb. 3
оқу
Сабақ: математика Мектеп Сабақтың тақырыбы: Тиімді есептеу КүніСабақ: математика Мектеп Сабақтың тақырыбы: Тиімді есептеу Күні
Тірек сөздердің айтылуын,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату
Сабақ 221,09 Kb. 73
оқу
Сабақ: математика Мектеп: Гродеково орта мектебі Сабақтың тақырыбы: Тиімді есептеуСабақ: математика Мектеп: Гродеково орта мектебі Сабақтың тақырыбы: Тиімді есептеу
Тірек сөздердің айтылуын,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату
Сабақ 217,33 Kb. 74
оқу
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. Логопед мұғалімСабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. Логопед мұғалім
Мақсаты: Дыбыстардың дұрыс айтылуын қалыптастыру; фонематикалық есту қабілетін жетілдіру; дыбыстарды буында, сөзде, сөйлемде айжырата білуге үйрету; есте сақтау қабілетін дамыту
Сабақ 19,7 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? Сынып: 4 ҚатысқандарСабақтың тақырыбы Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім? Сынып: 4 Қатысқандар
Оқушылар орындай алады. Өткен сабақ бойынша сөздердің мағынасын түсінеді, айтылуын тыңдайды және мектебі, мектеп кітапханасы жайлы айтып береді
Сабақ 22,22 Kb. 1
оқу
Қазақ тілі және әлем тілдері институтыҚазақ тілі және әлем тілдері институты
Бұл кірме сөздің айтылуын жеңілдету үшін қажет. Қазақтың төл сөздері й‚ у‚ р‚ л үнділерінен басталмайтыны белгілі. Тілімізге енген кірме сөздер осы дыбыстардан басталуы әбден мүмкін
50,81 Kb. 3
оқу

  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет