№
|
Мерзімі
|
Жұмыс мазмұны
|
Мақсаты
|
Жұмыс түрі
|
Нәтиже
|
|
|
ІІ деңгей бағдарламасының мазмұнымен таныстыру.
|
ІІ деңгей бағдарламасы-ның мазмұнымен таныстыру, мұғалімдер қауымдастығын құру.
|
Әріптестермен кездесу
|
Мұғалімдер қауымдастығы құрылады және жұмыс жоспары бекітіледі.
|
|
|
1.Жеті модульге шолу. 2.Коучинг, тәлімгерлік ұғымына түсінік беру.
3.кері байланыс мақсатында сауалнама жүргізу.
|
Бағдарламадағы жеті модуль туралы түсінік беру. Коучинг және тәлімгерлік туралы түсінік қалыптастыру
|
Әріптестермен дөңгелек стол
|
Мектеп мұғалімдері ІІ деңгей бағдарламасы бойынша түсінік алады.
-7модуль бойынша алғашқы ақпарат алады.
-қатысушылардың пікірі жинақталады
|
|
|
Бағдарламадағы ғалымдар еңбектері-не шолу жасау
|
Бағдарламаде негізге алынған ғалымдар еңбектерімен таныстыру
|
Әріптестерге таныстырылым
|
Бағдарламадағы ғалымдар еңбектерімен танысады.
|
|
|
Топқа бөлу және топтық жұмысты ұйымдастыру
|
Топтық жұмыстың тиімділігін түсіндіру
|
Әріптестермен пікір алмасу
|
Топқа бөлудің тиімді түлерімен танысады және топтық жұмысты бағалайды.
|
|
|
Басқару және көшбасшылық модулімен талқылау
|
Басқару және көшбасшылық модулімен таныстыру
|
Әріптестерге таныстырылым, пікір алмасу
|
Басқару және көшбасшылық модулін біледі.
|
|
|
Сыни тұрғысынан ойлауға үйрету
|
Сыни тұрғысынан ойлаудың білім берудегі маңызын түсіндіру
|
Әріптестерге таныстырылым, пікір алмасу
|
Сыни тұрғысынан ойлау модульімен танысады және өз сабақтарында қолдана бастайды, оқушылардың ой өрісін дамыта бастайды.
|
|
|
Талантты және дарынды балаларды оқыту
|
Талантты және дарынды балаларды оқыту және олармен жұмыс жүргізу
|
Әріптестерге таныстырылым, пікір алмасу
|
Талантты және дарынды балаларды анықтап, олармен нақты жұмыс жүргізеді.
|
|
|
Іс – әрекетті зерттеу.
|
С деңгейлі оқушылардың санын азайту
|
Әріптестерге таныстырылым, пікір алмасу
|
Іс – әрекетті зерттеу арқылы оқушылардың сабақтағы іс-әрекетін өзгертеді
|
|
|
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу
|
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу туралы түсінік қалыптастыру
|
Әріптестерге таныстырылым, пікір алмасу
|
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу туралы түсінік қалыптасады және сабақ барысында оқушылардың жас екшеліктерін ескереді.
|
|
|
Оқыту мен оқуда жаңа тәсілдерді қолдану
|
Сабақты қызықты етіп ұйымдастыруға дағдыландыру
|
Әріптестерге таныстырылым, тәжірибе алмасу
|
Оқыту мен оқуда жаңа тәсілдерді қолдану арқылы оқушылар ойын өзгертеді.
|
|
|
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Бағалау жүйесін қайта қарау
|
Әріптестерге таныстырылым, пікір алмасу
|
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалауды қолдана отырып оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын оятады.
|
|
|
Оқыту мен оқуда АКТ ны орынды қолдану.
|
АКТ құралдарын орынды қолдана білуге дағдыландыру.
|
Әріптестерге таныстырылым, тәжірибе алмасу
|
Уақытты үнемдеу мен сапалы әрі қызықты сабақ ұйымдастыруға дағдыланады
|
|
|
Бағдарламаның 7 модулін сабақта ұтымды пайдалану
|
Сабақ кезеңдерінде білім беру стратегияларын тиімді пайдалану үйрету
|
Әріптестерге таныстырылым, тәжірибе алмасу
|
Сабақ кезеңдерінде білім беру стратегияларын тиімді пайдалануға үйренеді және жаңаша сабақтар ұйымдастыруға дағдыланады
|
|
|
Сабақ барысында интернет ресурста-рын қолданудың тиімді тәсілдері
|
Оқушыларға білім алу көздерін үйрету
|
Әріптестерге таныстырылым, пікір алмасу
|
Оқушыларды ғылыми жаңалықтармен таныстыра алады.
|
|
|
Қорытынды сабақ
|
Өткен сесияларды талқылау және алған білімдерін тексеру
|
Әріптестермен сұхбат
|
Рефлексия жасау. Келесі оқу жылының жоспарын қарау
|