р/с
|
Атқарылатын жұмыстар
|
Мақсаты
|
Нәтиже
|
Мерзімі
|
Жұмыс түрі
|
Жауапты
|
мониторинг
|
1
|
тренинг:
|
Әлемдік білім жүйесінің артықшылықтары туралы мәлімет беру
|
Әлемдік білім, жаңаша оқыту жайлы мәлімет алып, түсінеді
|
Қыркүйек
|
отырыс
|
Турганбаева З
|
презентация
|
Әлемдік білім беру жүйесіндегі реформалау үдерісі
|
2
|
Зерттеушілер командасын құру
|
Шығармашылық топты анықтап алу.
Жұмыс кестесін жасап бекіту
|
Шығармашылық топ анықталып, олармен жасалатын жұмыс жоспары, кестесі жасалады
|
Қыркүйек
|
Команда құру
|
Рахмет Р
|
құжаттар
|
3
|
Әр атқарылған жұмыстар
дың қорытындысын жасап отыру
|
Апталық қорытын-ды жасап отыру
|
Апталық қорытын-ды жасалады
|
Апта соңында
|
диаграмма
|
Турганбаева З
Рахмет Р
|
Реф. есеп
|
4
|
Коучингтер
|
Мұғалімдердің жаңа
ша оқыту түрін мең-геруіне әдістемелік көмек жасау
|
Мұғалімдердің жаңаша оқыту түр-ін меңгеруіне әдіс-темелік көмек жаса
лады
|
уақытылы
|
коучингтер
|
І,ІІ,ІІІ деңгей мұғалімдері
|
Сабақ жоспарлары, кері байланыс
|
Мұғалімдерге әдістемелік көмек жасау
|
5
|
Диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптастырудағы әдіс-тәсілдер
|
Мұғалімдерге әдісте
мелік көмек ретінде сабақта пайдалануға арналған әдіс-тәсіл-дермен қаруландыру
|
Диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптас
тырудағы әдіс-тә-сілдермен қамта-масыз етеді
|
Қазан
|
баяндама
|
Рахмет Р
|
баяндама
|
6
|
Тәлімгерлік жұмысы
|
Бағдарлама мақса-тына сәйкес тәлім-герлер арқылы мек-теп көшбасшыларын дайындау
|
Бағдарлама мақсаты жүзеге асырылып, мектеп көшбасшыларының белсенділігі артады
|
Жыл бойы
|
тәлімгерлік
|
Рахмет Р
Турганбаева З
Ілияс Ж
Тәуекелова Ұ
|
Жоспары, құжаттары
|
7
|
Басқа мектептермен (№96) желілік байланысқа шығу
|
Мектептер арасында
ғы байланысты ны-ғайту, ортақ пробле-малардың шешімін іздеу
|
Мектептер арасын-дағы байланысты нығайтып, ортақ проблемалардың шешімін табады
|
Қараша
|
Желілік байланыс
|
Рахмет Р
Турганбаева З
|
құжаттар
|
8
|
Оқуды және оқытуды бағалаудың түрлері
|
Оқуды және оқыту
ды бағалаудың түр-лерімен таныстыру
|
Оқуды және оқыту
ды бағалаудың түр-лерімен танысады, қолданады
|
қараша
|
Таныстыры-лым
|
Ілияс Ж
|
Құжаттар, кері байланыс
|
9
|
Зерттеу сабақтарын өткізу
|
Оқушылармен топ-тық жұмыс жасау арқылы жаңа әдіс-тәсілдерді сабаққа енгізу
|
Оқушылармен топ-тық жұмыс жасау арқылы жаңа әдіс-тәсілдерді сабаққа енгізеді
|
Желтоқсан
|
Ашық сабақтар
|
Турганбаева З
Досжанов Н
Тәуекелова Ұ
Наурызбаев П
|
Сабақ жоспарлары
|
10
|
СТО стратегияларын пайдалану арқылы оқушылардың креативті ойлауын дамыту
|
СТО стратегияла-
рын пайдалану арқы
лы оқушылардың креативті ойлауын дамыту жолдарын үйрету
|
СТО стратегияла-
рын пайдалану ар-қылы оқушылар-
дың креативті ойла
уын дамыту жолда-рын үйренеді
|
қаңтар
|
тренинг
|
Рахмет Р
|
Тренинг құжаттары
|
11
|
Жас мамандармен жұмыс:
Не білдім? Не үйрендім?
Қалай жүзеге асырамын?
|
Жас мамандарға берілген әдістемелік көмектің барысын қадағалау
|
Жас мамандар оқы-ту мен оқудағы жа-ңалықтарды қалай жүзеге асырғанда-рын көрсете алады
|
Жыл бойы
|
Ашық сабақ
|
Әбілов Д
Есіркепова Б
Өмірзақова Қ
Тәуекелова К
|
Сабақ жоспарлары
|
12
|
Бірлескен коучингтер ұйымдастыру: «Жадыны дамытуға арналған тапсырмалар арқылы оқыту сапасын арттыру»
|
Жадыны дамытуға арналған тапсырма-лар арқылы оқыту са
пасын арттыру жол- дарын үйрету
|
Жадыны дамытуға арналған тапсырма
лар арқылы оқыту сапасын арттыру жолдарын үйренеді
|
қаңтар
|
коучинг
|
Турганбаева З
|
Сабақ жоспары, кері байланыс
|
13
|
«Қоғамдағы мұғалімнің ролі» конференция
|
Мектепішілік кәсіби қоғамдастық аясын-да мұғалім рөлінің артуы жайлы жаңа идеяларды ортаға салып, ой түйіндеу
|
Мектепішілік кәсі-би қоғамдастық ая-сында мұғалім рө-лінің артуы жайлы жаңа идеяларды ортаға салып, ой түйіндеу
|
ақпан
|
Конференция
|
Жомартова М
ЖұбаниязовН
Ілияс Ж
|
Конферен-
ция құжаттары
|
14
|
Блум таксономиясы арқылы сабақты жоспарлауда сұрақтар мен тапсырмаларды құрастыру жолдары
|
Мұғалімдерге қысқа мерзімді сабақ жоспарын жасауда қолданылатын кезеңдердің мәнін ашып көрсету және үйрету
|
Мұғалімдер қысқа мерзімді сабақ жос
парын жасауда қол
данылатын кезең-дердің орындалу жолдарын жасап үйренеді
|
Ақпан
|
коучинг
|
Тәуекелова Ұ
|
Сабақ жоспары
кері байланыс
|
15
|
Дарынды және талантты балалармен жұмыс жасау жолдары
|
Дарынды және талантты балалармен жұмыс жасау жолдарын үйрету
|
Дарынды және та-лантты балалармен жұмыс жасау жол-дарын үйренеді
|
Ақпан
|
коучинг
|
Ілияс Ж
|
Сабақ жоспары
кері байланыс
|
16
|
Lesson Study-сабақты зерттеу
|
Lesson Study-сабақ-ты зерттеу жұмыста-рын жүргізуді жос-парлау және өткізу
|
Lesson Study-сабақ-ты зерттеу жұмыс-тарын жүргізеді жоспарлайды және өткізеді
|
Ақпан
Наурыз
сәуір
|
сабақ
|
Дамытушы, зерттеуші топтар
|
Сабақ жоспары
кері байланыс
|
17
|
Оқушыны көшбасшылыққа дайындау
|
Мұғалімдерге оқу-шыны сабақ бары-сында көшбасшы болуға дайындау жолдарын үйрету
|
Мұғалімдер оқушы
ны сабақ барысын-да көшбасшы болу-ға дайындау жолдарын үйренеді
|
наурыз
|
коучинг
|
Ілияс Ж
|
Сабақ жоспары кері байланыс
|
18
|
Сындарлы оқыту теориясының оқушы жетістігіне әсері қандай?
|
Сындарлы оқыту теориясының оқушы жетістігіне әсерін анықтау
|
Сындарлы оқыту теориясының оқушы жетістігіне әсерін анықтайды
|
наурыз
|
Дөңгелек үстел
|
Тәуекелова Ұ
|
Құжаттар, кері байланыс
|
19
|
ДЖИГСО әдісі арқылы оқушының ауызекі сөйлеу дағдысын қалай қалыптастыруға болады?
|
ДЖИГСО әдісі арқылы оқушының сөйлеу дағдысын қалыптастырудың жолдарын жүзеге асыра білу
|
ДЖИГСО әдісі арқылы оқушының сөйлеу дағдысын қалыптастырудың жолдарын жүзеге асыра біледі
|
наурыз
|
коучинг
|
Рахмет Р
|
Сабақ жоспары кері байланыс
|
20
|
Дарынды және талантты балаларды анықтау жолдары
|
Дарынды және талантты балаларды анықтау жолдарын үйрету
|
Дарынды және талантты балаларды анықтау жолдарын үйренеді
|
сәуір
|
коучинг
|
Тәуекелова Ұ
|
Сабақ жоспары кері байланыс
|
21
|
ДЖИГСО әдісін оқушының диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптастыруда тиімді қолдана білу
|
ДЖИГСО әдісін оқушының диалог-тік сөйлеу дағдысын қалыптастыруда ти-імді қолдана білуге дағдыландыру
|
ДЖИГСО әдісін оқушының диалог
тік сөйлеу дағды-сын қалыптастыру
да тиімді қолдана біледі
|
наурыз
|
Шеберлік сынып
|
Рахмет Р
|
Құжаттар, кері байланыс
|
22
|
Желілік қоғамдастықта семинар ұйымдастыру
|
Желілік қоғамдастық №96 мектеп мұғалім
дерімен әдістемелік көмек және тәжірибе алмасу
|
Мұғалімдер желі-лік қоғамдастық негізінде тәжірибе алмасады, бір-біріне әдістемелік көмек жасайды
|
Сәуір
|
семинар
|
Сансызбаев С
Қаниев М
|
Семинар құжаттары кері байланыс
|
« Қалыптастырушы баға-лау арқылы оқушының диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптастыру»
|
23
|
Пән мұғалімдері арасында әдістемелік дидактикалық әзірлемелер сайысы.
|
Пән мұғалімдері ара
сында әдістемелік дидактикалық әзірлемелер сайы-сын ұйымдастырып өткізу
|
Пән мұғалімдері арасында әдістеме
лік дидактикалық әзірлемелер сайы-сын ұйымдастыры-лып өткізіледі
|
сәуір
|
әзірлемелер
|
зерттеу тобы
|
Әзірлемелер кері байланыс
|
24
|
Мұғалімнің сабақ жоспарын жасаудағы оқыту үшін бағалау тәсілдерін дамыту
|
Мұғалімнің сабақ жоспарын жасаудағы оқыту үшін бағалау тәсілдерін дамыту
|
Мұғалімнің сабақ жоспарын жасауда-ғы оқыту үшін бағалау тәсілдерін дамыта алады
|
сәуір
|
коучинг
|
Турганбаева З
|
Сабақ жоспары кері байланыс
|
25
|
БАҚ-та жариялау
|
Мұғалімдердің ат-қарған жұмыстарын өзгелермен бөлісу мақсатында БАҚ-та жариялау
|
Мұғалімдердің ат-қарған жұмыста-рын өзгелермен бөліседі, БАҚ-та жариялайды
|
Жыл бойы
|
БАҚ-та
жариялау
|
Өксікбаев Ж
|
БАҚ материалда-ры
|
Атқарылған жұмыстарды БАҚ-та жариялауды ұйымдастыру
|
26
|
Эвалюация
|
Жыл бойы желілік қоғамдастықта жүргі
зілген жұмыстардың мониторингісін шығару
|
Жыл бойы желілік қоғамдастықта жүр
гізілген жұмыстар-дың қорытындысы жасалады, монито-рингісін шығарады
|
Сәуір
|
қорытынды
|
Сансызбаев С
Жомартова М
Рахмет Р
Турганбаева З
Зерттеу тобы
|
Мониторинг
Қорытынды құжаттары
|
Мектептің даму жоспарының нәтижесін, мониторингісін шығару.
|
27
|
Марапаттау
|
Атқарылған жұмыс-тарда белсенділік көрсетіп,ынтымақта-са жұмыс жасауға өз үлесін қосқан мұға-лімдерге құрмет көрсету
|
Атқарылған жұмыс
тарда белсенділік көрсетіп,ынтымақ
таса жұмыс жасау-ға өз үлесін қосқан мұғалімдерге құрмет көрсетіледі
|
Мамыр
|
марапаттау
|
Сансызбаев С
Жомартова М
Рахмет Р
Турганбаева З
|
Марапаттар
|
Мектептің даму жоспарын орындауда белсенді жұмыс жасаған мұғалімдерді марапаттау
|
28
|
Болашаққа болжам
|
Атқарылған жұмыс-тарды қорытынды-лай отырып, келесі оқу жылына арнал-ған жұмыс жоспарын жасау
|
Атқарылған жұмыс
тарды қорытынды-лайды, келесі оқу жылына арналған жұмыс жоспарын жасайды
|
Мамыр
|
Жоспар жасау
|
Сансызбаев С
Жомартова М
Рахмет Р
Турганбаева З
Зерттеу тобы
|
Жоспар үлгісі
|
Келесі оқу жылына жұмыс жоспарын құру
|