Бөлім: Көпбұрыштар. Төртбұрыш-тарды зерттеу Педагогтің аты-жөні



бет1/2
Дата08.09.2023
өлшемі102,26 Kb.
#180494
  1   2
Байланысты:
13.09 8гео №5
ҚМЖ., Қазақ әдебиеті 7 сын тжб, ортаңғы топ жеке даму 4

Бөлім:

Көпбұрыштар. Төртбұрыш-тарды зерттеу



Педагогтің аты-жөні

Сейидова Б.

Күні:

13.09.2021ж

Сынып:

8 ә

Сабақтың тақырыбы

Параллелограмм

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

8.1.1.3 параллелограмм анықтамасын білу;
8.1.1.4 параллелограмм қасиеттерін қорытып шығару және қолдану



Сабақтың мақсаты (саралауға көңіл бөлу керек)

Барлық оқушылар: параллелограмм анықтамасын білу және параллелограмм қасиеттерін қолдана алу;
Оқушылардың басым бөлігі: параллелограмм анықтамасын білу және параллелограмм қасиеттерін есептер шығаруда қолдана алу;
Кейбір оқушылар: параллелограмм қасиеттерін қолдана отырып, қиындық дәржесі әртүрлі есептерді шығару;



Бағалау критерийлері

- параллелограммның қасиеттерін қолданады;
- параллелограмм қасиеттерін қолдана отырып белгісіз бұрышын, қабырғаларын, диагональдарын, периметрін таба алады;

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы: Ұйымдастыру
5мин



Сәлемдесу Білім алушылардың зейінін шоғырландыру
Параллелограмм туралы не білесіңдер?
Проблемалық сұрақ қою арқылы сабақтың мақсатын ашу
Анықтама:
Параллелограмм дегеніміз – қарама-қарсы қабырғалары қос-қостан параллель болатын төртбұрыш (1-сурет).
Параллелограмның қасиеттерін атайық сызба бойынша



Сұрақтарға жауап бере отырып қорытынды жасайды





сызба

2-кезең:
сабақтың ортасы:
35мин



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет