Бөлім:
|
Менің мектебім
|
Педагогтің аты-жөні
|
Зейнолдина Г.Н.
|
Күні:
|
05.10.2020
|
Сынып:1 «А»
|
Қатысушылар саны:13
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Мынау-мектеп
|
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаттары
|
1.1.1.1 Сөзді зейін қойып тыңдау,түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету(қимыл,ым-ишараны қолдану,іс-әрекет жасау)
1.2.3.1 Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып,түрлі тәсілдермен жауап беру.
1.3.2.1 Мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну.
|
Сабақтың мақсаты
|
Барлық оқушылар:
Өзінің мектебі қандай екенін айта алады, үлкен, кішкентай сөздерін орынды қолдана алады.
Оқушылардың басым бөлігі:
Сұрақ қою үлгілерін қолдана алады, сұрақтарға дұрыс жауап бере алады, сөйлесу жағдаятында өзін еркін сезінеді.
Кейбір оқушылар:
Мектепті басқа да сөздер қатарымен сипаттай алады, сабақта үйренген сөйлеу үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады.
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы (2-5 минут)
|
Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй калыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру.
|
Мұғаліммен сәлемдеседі
|
Ауызша ынталандыру (Керемет, Жарайсыңдар!)
|
WhatsApp желісі
|
Сабақтың ортасы
(6-30 минут)
|
1. Оқушыларға YouTube желісіндегі бейнесабақпен танысуды ұсынады
|
Ата-анасының көмегімен бейнесабақпен танысады
|
|
https://youtu.be/JgLHa5SHg4Q
|
2. Жаңа сөздермен таныстырады:
Мектеп -школа
Әдемі - красивый
Үлкен -большой
Кішкентай - маленький
|
Ата-анасының көмегімен сөздерді қайталайды.
|
Ауызша ынталандыру (Өте жақсы! Сендердің қолдарыңнан келді!
|
Дыбыстық жазба
|
3. №1 жазу дәптерлерінің 11 бетіндегі 1-тапсырма. Бастыр. Сыз
|
Тапсырманы жазбаша орындайды. Берәлген белгілерді бастырады
|
Сабақ соңында орындалған тапсырманы суретке түсіріп жібергеннен соң, смайлдар арқылы бағаланады
|
№1 жазу дәптер
|
4. Оқулықтың 20 бетіндегі 1-тапсырма Суретке қара. Тыңда. Қайтала
Алмабек, мынау-сынып. Бұл-мектеп. Қандай әдемі! Жұлдыз, мынау не?
|
Мұғалімнің соңынан қайталайды. Жекелеген оқушылармен телефон арқылы сөйлесу.
|
Ауызша ынталандыру (Керемет, Жарайсыңдар!)
|
Оқулық
|
Сабақтың соңы (31-40 минут)
|
1. Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады.
|
Жекелеген оқушылар дыбыстық хабарлама жібереді.
|
Ауызша ынталандыру (Керемет, Жарайсыңдар!)
|
WhatsApp желісі
|
2. Ұсыныс: Online Mektep тегі «Мен мектепке барамын» тақырыбы бойынша сабақты орындау
|
Белсенді оқушылар орындайды.
|
Online Mektep журналындағы баллдар
|
Online Mektep
|
Қосымша ақпарат
|
Қорытындылау
|
Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз.
|
1. Сабақ барысына өзгертулер енгіздіңіз бе? Неге?
2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?
|
Сабақ барысы жоспар бойынша жүзеге асты. Өзгертулер енгізуге қажеттілік туындаған жоқ
Оқушылардың белсенділіктері мен ата-аналардың көмегі арқасында тапсырмалар өз деңгеәнде орындалды.
|
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсе не?
1: Жаңа сөздермен танысқан кезде, оқушылардың ынтасы
2: Online Mektep те белсенділік танытқандары
Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?
1: Online Mektep тегі сабақтардың сәйкес келуі
2: Оқушылардың тілді меңгерудегі ынтасының артуы
|