Күні: 26. 02. 2014 Топ: Жұлдыздар Білім беру саласы



Дата20.06.2018
өлшемі104,36 Kb.
#43649
МКҚК: «Балдәурен» бөбекжай-балбақшасы
«Animals»

ашық сабағы


Дайындалған: Курманова Ж.М.

ағылшын тілінің мұғалімі

Сарыкөл


2013-2014 ж.

Күні: 26.02.2014

Топ: Жұлдыздар

Білім беру саласы: Қатынас

Тақырыбы: Animals

Бөлімі: Ағылшын тілі

Мақсаты: - Тақырып бойынша сөздердерді қайталау

-Ауызша тілін, жадты, көңілді дамыту

-Тілге қызықшылығын тәрбиелеу
Билингвальдік компоненті: cat –мысық-кошка

hen-тауық-курица

dog-ит-собака

duck-үйрек-утка


Көрнекіліктер: аудиожазба «Teddy bear», доп, жануалардың суретттері , тақта, себет, смайликтер.


Іс-әрекет

бөлімдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Балалардың іс-әрекеті

Ынталандыру,

Сезімді ояту

Good morning, children!

-Good morning, Good morning

Good morning to you

Good morning, Good morning

I am glad to see you!

Балалар, қонақтармен ағылшынша, қазақша, орысша амандасамыз!



Мұғаліммен амандасады

-Сәлеметсізбе!

-Good morning!

-Здравствуйте!



Ізденестері-ұйымдастыру

Мұғалім суреттерге көрсетіп, сұрақтар баларға береді.

-What is it?- It is a cat (hen, dog, duck).

-What colour is it? – It is red (green, yellow, blue).

-Мен сабаққа барғанда, себетті жолда жоғалдым.

Залға мысық кіреді. Өз туралы айтады. Себетті әкеледі. Себеттте жануалардың балалары бар.

–How do you do! Менің атым Том. Мен жолда себетті таптым. Сол себетте жануалардың балалары бар.

-How do you do, Tom! Рахкет саған, Том!

-Ал маған үйге бару керек, мені менің балаларым күтіп отыр. Good bye!

-Good bye, Tom!

Балалар мұғаліммен жануалардың балалары тақтаға ілейді. Содан кейін жануарлады санайды.



Сергету сәті «Teddy bear»

Teddy bear, Teddy bear,
Touch the ground.
Teddy bear, Teddy bear,
Turn around.
Teddy bear, Teddy bear,
Show your shoe.
Teddy bear, Teddy bear,
That will do.

Ойын «What is your name?»

Мұғалім әр балаға допты лақтырып, атыны сұрайды.




Сұрақтарға жауап береді.

Балалар мысықпен амандасады.

Балалар жануаларды ілейді, санайды.

Сергету сәтінде, ойында қатынасады.



Қорынтыдылау

Өзін-өзі бағалау

-Балалар біз бүгін не істедік?

-Қонақта кім болды? Ол нені әкелді? Жақсы жұмыс бойынша мен сендерге смайликтер берем.

-The lesson is over. Thank you for your job. Good bye!

Сұрақтарға жауап береді. Қоштасады.




Күтілетін нәтиже: Жануаларды біледі

Ұғынады: Ағылшын тілінің сөздері

Түсінеді: Ауызша тілді

Қолданады: Жануаларды өз тіленде

Техникалық картаға жауапты: Құрманова Ж.М.
Каталог: uploads -> doc -> 0e0f
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0e0f -> Сабақтың тақырыбы: Мұхтар Әуезов
0e0f -> Сабақтың түрі: жобалау сабағы Көрнекілігі : Нақыл сөздер, схемалар
0e0f -> Сабақтың тақырыбы: «Камзолға өрнек таңдау»
0e0f -> Атырау-2015ж. Тақырыбы: Сыныптан тыс тәрбие жұмысы Дайындаған


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет