1. Презентация арқылы «Оқу бағдарламасы», «қысқа мерзімді сабақ жоспары», «орта мерзімді жоспар» тақырыбына өз ойларын білдіру
2.Тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау ұғымдарымен таныстыру. (презентация )
3. «Орта мерзімді жоспар» тақырыбына постер қорғау.
Күні
|
30.10.2016 ж
|
Тақырыбы
|
Орта мерзімді сабақ жоспарын жасаудың тиімділігі
|
Мақсаты
|
7 модульді байланыстыра отырып, оқыту үдерісін жоспарлауды, орта мерзімді сабақ топтамасын жасаудың тиімді жолдарын көрсету
|
Күтілетін нәтиже
|
Мұғалімдер оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді өз тәжірибесіне қалай ықпалдастыру керектігін түсінеді
|
Түйінді идеялар:
|
Коучингтер арқылы орта мерзімді сабақ жоспарын жасаудың тиімділігін.алдыңғы қатарлы тәжірибелерді үйренеді.
|
Сабақта қолданылатын материалдар
|
Үлестірмелі материалдар, А3 қағазы, стикер, АКТ
|
Оқыту әдістері
|
Топтық жұмыс
Жеке жұмысы
Бірін-бірін бағалау
Кері байланыс
|
Уақыты
|
Коучтың іс-әрекеті
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
2 мин
|
«Алақан жылуы» арқылы психологиялық дайындық
|
Мұғалім өзінің оң жағындағы, алдындағы әріптесіне өз есімін айтып, (бүгінгі күнге, ертеңгі күнге, болашаққа тілек айтып ) амандасады.
|
3 мин
|
Топқа бөлу.
«Сиқырлы шаршы» арқылы топқа бөлу.
|
«Сиқырлы шаршы» бойынша топқа бөлінеді.
|
7мин
|
Презентация арқылы тізбектелген сабақтар топтамасын жасау үдерісін жақсарту.
|
Презентация арқылы «Оқу бағдарламасы», «орта мерзімді жоспар», «қысқа мерзімді сабақ жоспары» тақырыбына өз ойларын білдіреді.
|
5 мин
|
Тізбектелген сабақтар топтамасы, орта мерзімді жоспар, қысқа мерзімді жоспар ұғымдарымен таныстыру
|
Тізбектелген сабақтар топтамасы, орта мерзімді жоспар, қысқа мерзімді жоспар ұғымдарымен танысады.
|
3мин
|
Мұғалімдерге орта мерзімді жоспарлау үлгілерін көрсету.
|
Әркім өз ойларын ортаға салады.
|
2мин
|
Сергіту сәті
|
«Әріптесіңе сыйла» 1-ден 10-ға дейін әріптесерінің есімдерін жазу
|
10 мин
|
«Орта мерзімді жоспар» тақырыбына постер қорғау.
|
Әр топ постер қорғап, дәлелдейді.
|
5 мин
|
Бағалау
|
Әр топ бірін-бірі бағалайды, өз ой-пікірімен бөліседі
|
5мин
|
«Екі жұлдыз, бір тілек»
|
Коучингтен алған әсерін стикерге жазады.
|
|
|
|
|