Сабақ: 1
|
Мектеп: Қашаған Құржыманұлы атындағы № 8 орта мектеп
|
Күні: 08.09.2016.
|
Мұғалімнің есімі: Кожанова З.К.
|
Сынып:5 «Ә»
|
Қатысқандар саны:27
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты ( мақсаттары)
|
Лексика туралы үйрене отырып,сөз мағыналарының сипаты туралы біледі. Сөз және оның мағынасын ажырата біледі.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар: Барлық оқушылар:«Көк диван» әдісі арқылы сұрақтарға жауап береді, «Ортадағы қаламсап» ойыны арқылы тақырыпты толық меңгереді.
|
|
Оқушылардың басым бөлігі: Оқушылардың басым бөлігі: Фотосуреттерге мәтін құрастырады,жаттығу жұмыстарын жасайды.
|
|
Кейбір оқушылар: шағын шығарма жазады , кестелер толтырады.
|
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар: Оқиды, жазады, айтады, істей алады.
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: Сөз және оның мағынасын ажырата біледі.
|
|
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: Мәтіндегі толық мағыналы сөздер мен мағынасы толық емес сөздерді бөлек – бөлек теріп жазу.
|
Талқылауға арналған тармақтар:
|
Лексика, сөз бен мағына
|
Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?
|
Сөздердің құрамындағы дыбыстарды пайдалана отырып, лексикалық мағынасы бар сөздер құрап жазу.
|
|
|
Алдыңғы оқу
|
Ана тілінің қызметі
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар ( төменде жоспарланған
жаттығулар мен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басталуы
9.45-9.50
|
Қағаз қиындылары арқылы топқа бөлемін.
|
Слайдтар, сабақ жоспары, оқулық,тақта
Әртүрлі гүлдер,орындықтар
Кестелер, гүлдер плакаттар,суреттер
|
Ортасы
9.50-10.20
|
Ассосация әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын.
ДЖИГСО-1 әдісімен жаңа сабақты түсіндіреді.
|
|
Аяқталуы
10.20-10.30
|
Дискуссиялық картамен сабақты бекітемін.
|
|
Қосымша ақпарат Жұлдызша, смаиликтер арқылы бағалау.Әдебиет және тарихпен байланыстырдым. АКТ қолдандым.
|
Саралау –Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау-Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТмен байланыс
Құндылықтардағы байланыс.
|
Саралау
Деңгейлік тапсырмаларды қолдану
| Бағалау Топтар бірін-бірі бағалайды. Бағдаршам әдісі, Бағалау парақшасы, өзін-өзі бағалау, «Екі жұлдыз, бір тілек» | Пәнаралық байланыс Әдебиет, тарих |
Рефлексия
Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған шаралар тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|
Қорытында бағамдау
Қандай 2 нәрсе табысты болады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай 2 нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|