Сабақ: қазақ тілі Мектеп: 4 Күні: Мұғалімнің аты-жөні: Камзанова Б. М



бет1/2
Дата13.02.2017
өлшемі1,36 Mb.
#9036
түріСабақ
  1   2
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ

Сабақ: қазақ тілі

Мектеп: 4

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Камзанова Б.М.

Сынып: 1

Қатысқандар саны:18

Қатыспағандар саны: 0

Сабақ тақырыбы: Менің достарым

Сабақ негізделген оқу

мақсаты

Т4. Мұғалімнің көмегімен тыңдалған материалдардың не екенін түсіну.

А5. Қысқа фильмдер мен тыңдалым материалының сюжетін өз сөзімен сипаттау.

Ж2. Мұғалімнің көмегімен тыңдаған аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттардың атауын жазу.


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады:

«Менің достарым» тақырыбына байланысты берілген бейнематериалды мұғалімнің көмегімен түсінеді, осы бейнематериалдың сюжетін өз сөзімен сипаттай алады, таныс заттардың аттарын жаза алады.



Оқушылардың көпшілігі: Мұғалімнің көмегімен «Менің достарым» тақырыбына байланысты берілген бейнематериалдың мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.

Кейбір оқушылар: «Менің достарым» тақырыбына байланысты берілген бейнематериалдың мазмұнын айта алады.

Тілдік мақсат

Негізгі сөздер мен тіркестер: дос, жақсы, жаман, көңілді, адал, мейірімді, тату, өтірікші, ақылсыз

Мұғалімнің көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтай алады, әріптерден 1-2 буынды сөздер құрай алады,берілген тапсырмалар бойынша сөздерді жаза алады.



Талқылауға арналған сұрақтар:

1.Сенің досың бар ма?

2 .Досың қандай?

3. Достар қандай болу керек?

Жоспарлан

ған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Бағалау

Сабақтың басы

5 мин

8 мин

Дескриптор лар

Оқушыларды топтастыру.




1-тапсырма ҰЖ

( кейбір оқушылар )



«Балапан және оның достары» мультфильмі

Көрсетілген бейнематериал бойынша сабақтың тақырыбы анықталады.


1.Сөздерді зейін қойып тыңдайды.

2.Бейнематериал бойынша сұрақтарға жауап береді.




1,2,3 сандар ретімен топқа бөлінеді
Интербел сенді тақта, «Балапан және оның достары» мульт фильмі

Youtube.


com




дұрыс

бұрыс

Сабақтың ортасы
5 мин

Дескрип

торлар

8 мин
Дескрип

торлар

2-мин


8 мин


Дескрип

торлар

2- тапсырма ТЖ.

(кейбір оқушылар)

«Адасқан әріптер» әдісі арқылы әріптерді тізбектей қосып, сөз құрау

1. с,о,д.

2. а,л,а,д.

3. т,у,т,а.
1.Әріптерден сөз құрай алады.

2. 1-2 буынды сөздерді айта алады.


3-тапсырма ТЖ

«Аквариум әдісі» арқылы сөз тіркестерін құрау.


Әріптер жазылған қағаз

Қорапша, сипаттау шы сөздер жазылған қима қағаздар, желім

Интербел сенді тақта


Youtube.

com

Қағаздан жасалған ұшақтар

«Смайлинк»


«Бес саусақ»





1.Сипаттаушы сөздерден сөз тіркесін құрай алады.

2.Сөздердің мағынасын түсінеді, ажырата алады.


Сергіту сәті




Каталог: uploads -> doc
doc -> Тақырыбы: Ғарышты игеру (аудандық семинар)
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет