|
Сабақ жоспары Тақырыбы: Мәди Бапиұлы
|
бет | 1/2 | Дата | 13.11.2016 | өлшемі | 135,08 Kb. | | #1643 |
|
БЕКІТЕМІН:
Мектеп директоры
К.Мусалим
« »------------- 2016 ж.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Тақырыбы: Мәди Бапиұлы
|
Мектеп:№21ОМ
|
Мерзімі:
|
Мұғалімнің ТАӘ: Төлепберді С.
|
Сынып: 10 «а»
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Оқу мақсаттары
|
1.Мәди Бәпиұлы туралы талқылау;
2.әндерін тақырыптары бойынша саралау;
3.қазақ әдебиетіндегі орнын анықтау, бағалау.
|
Оқу мақсаттары/
Күтілетін нәтиже
|
Барлығы (А (жоғары), В (жақсы), (орташа): Бапиұлының өмірі мен шығармашылығы туралы топта талқылай алады
Көпшілігі (А, В): Әндерінің тақырыбы бойынша сараптау жұмысын жасайды.
Кейбіреуі (А): қазақ әдебиетіндегі орныны анықтап, баға береді, рефлексия жасайды.
|
Тілдік мақсаттар (тыңдалым, оқылым, жазылым, айтылым):
|
- Өткен тақырыпты еске тусіру арқылы жаңа тақырыпты меңгере отырып әнші-сазгер ақындар өкілдерін анықтау;
- Сын тұрғысынан ойлау арқылы Үкілі Ыбырай өмірбаяны мен шығармашылығын түсіну;
- Оқу үдерісінде ойларын тұжырымдай отырып, сұраққа жауап беру;
- Оқыған тақырып бойынша өз ойларын жүйелеп, пікірлерін жазу.
|
Алдыңғы оқу
|
Әсет Найманбайұлы
|
Жоспар
Жоспарланған уақыт(45 минутпен)
|
Жоспарланған іс-әрекеттер
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Мұғалім іс-әрекеті
|
Оқушы іс-әрекеті
|
|
|
Кіріспе
5 минут
|
«Жүректен жүрекке»
Мақсаты: көңіл күйлерін көтеру, ынтымақтастық атмосфера құру.
«Өрмекші торы» арқылы үй жұмысын тексеру.
Мақсаты: Үйге берілген тапсырманы қаншалықты меңгергенін сұрау
|
Оқушылар жүрекшені бір біріне беру арқылы жақсы тілек айтады.
Оқушылар жіптің ұшын екінші оқушыға беру арқылы бір біріне сұрақ қояды.
|
Керемет!
Жапондық бағалау
|
Жұмсақ жүрекше
|
|
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|