Сабақ жоспары Тақырыбы: Ондық бөлшектерді салыстыру Орындаған: Р. К. Егембердиева



бет1/3
Дата25.08.2017
өлшемі288,46 Kb.
#27753
түріСабақ
  1   2   3
Қорағаты шағын орталықты орта мектебі

Сабақ жоспары

Тақырыбы: Ондық бөлшектерді салыстыру

Орындаған: Р.К. Егембердиева


Сабақтың тақырыбы: Ондық бөлшектерді салыстыру

Сабақтың мақсаты: Білімділік: Оқушыларға ондық бөлшектерді салыстыру

тәсілдерін үйрету.



Дамытушылық: Оқушылардың тез ойлап нақты

нәтижеге жете білу дағдыларын сабақ үстіндегі өз

еңбегін ұйымдастыра білу қабілеттерін дамыту.

Тәрбиелік: Оқушыларды ұйымшылдыққа, пәнге

қызығушылыққа, тапқырлыққа, ұқыптылыққа

тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: дәстүрлі, аралас сабақ

Сабақтың әдісі: баяндау, сұрақ-жауап

Сабақтың көрнекіліктері: сабақ жоспары, оқулық, ғаламтор, есептер жинағы,

үлестірме топшамалар, мысалдар, СТО

технологиясының элементтері, интербелсенді

тақта, слайдтар

Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру кезеңі.

ІІ.Үй тапсырмасы.

ІІІ.Ой қозғау.( сұрақ - жауап)

ІV.Жаңа сабақ.

V.Қызығушылықты ояту.

VI.Сергіту сәті.

VII.Өзіңді тексер.

VIII.Тест

IX.Рефлексия.

X.Сабақты қорытындылау.

XI.Бағалау.

XII.Үйге тапсырма.

І. Ұйымдастыру бөлімі

II. Үй тапсырмасын тексеру

№923 Жауабы: А(1,2); В()


ІІІ. Ой-қозғау(сұрақ-жауап)

1. Бөлімі 10, 100, 1000 т.с болатын жай бөлшектерді қалай ондық бөлшек түрінде жазуға болады? (0,1; 0,01; 0,001)

2. Санның ондық бөлшекпен жазылуында үтір қайда қойылады? (бүтіннен кейін)

3. Ондық бөлшекті координаталық сәуледе қалай кескіндейді? (әуелі бүтін бөлігіне, содан кейін бөлшек бөлігінің үлестеріне байланысты кескінделеді)



4. Ондық бөлшектің соңына нольдерді тіркеп жазғаннан немесе алып тастағаннан ондық бөлшек өзгере ме? (өзгермейді)
ІV. Жаңа сабақ

5=5,0; 5=5,00; 5=5,000; 5=5,0000.



1-тәсіл. Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе салыстыру.

О 0,30



0 0,3 0,5 1 1,7 2 2,4

0,3 < 0,5 1 > 0,5 1,7 < 2,4



0,3 = 0,30 1 < 1,7 2,4 > 2

2- тәсіл. Ондық бөлшектерді разрядтары бойынша салыстыру.

Блок-схема: подготовка 10


3 - тәсіл. Ондық бөлшектерді натурал санға түрлендіріп, салыстыру.

6,345 және 6,35 0,239 және 0,24

6345 < 6350 239 < 240
V.Қызығушылықты ояту.

а) Ауызша тапсырмалар

6,2 мен 7,1

5,73 пен 5,69


Каталог: uploads -> doc -> 012f
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
012f -> Сабақ барысы: Ұйымдастыру кезеңі: а амандасу
012f -> Сабақ:№ Сабақ өтілетін уақыт: 14. 12. 2015 Сынып,орны: 9 «М2» 13-кабинет; Барлық оқушы саны: 26 Қатысқаны


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет