Сабақ түрлерін таңдау бойынша Спорттық ойын түрлерін сабақта пайдалануды талдап танысуды үйрендім



Дата14.06.2017
өлшемі59,98 Kb.
#19118
түріСабақ
Жас маман жоспары

Бозанбай орта мектебі

2013-2014 оқу жылы




Жұмыс мазмұны

Меңгергенім

Қиналғаным

1

Бағдарламаны талдау

Бағдарламамен танысып,талдай білуді,жоспар құруды үйрендім.

Бағдарлама бойынша күнтізбелік жоспар құрудың кейбір кезеңдері.

2

Сабақ түрлерін таңдау бойынша

Спорттық ойын түрлерін сабақта пайдалануды талдап танысуды үйрендім.

Спорттық ойын түрлерінде,ағымдық түрі бойынша біраз қиыншылықтар туады.

3

Іс – құжаттармен жұмыс

Оқушылардың қадағалау дәптері ,білім сапасын тексеріп ,әр түрлі сынақтарды қабылдап, іс-құжаттармен жұмыс істеуді үйрендім.

Спорттық іс шараларын және сабақтан тыс жұмыстарды өткізу барысында ,іс- құжаттарын толтырғанда біраз қиыншылықтар болады.

4

Сабақ кезеңдерін жоспарлау

Сабақ кезеңдерімен танысып, меңгеруді үйрендім.

Оқушыларға сабақтың негізгі бөлімінде жүктеме бергенде қиыншылықтар болады.

5

Сабақты талдау бойынша

Сабақ мақсатын,міндетін айыра білуді меңгердім.

Сабақтың мақсаттарын құруда кейбір кезеңдерінде қиналам.

6

Өз білімін көтеру

Газет – журналдарға жазылып,өз білімімді толықтыруға үйрендім.

Денсаулық , спорттық газет журналдардың аздығы қиындық туғызады.



Әдістемелік тақырып бойынша

Сабақтарда жаттықтыру әдістерін, ойын элементерін қолдануды үйрендім.

Тақырып бойынша сабақ жоспарын құруда біраз қиналдым.

Жас маман: Касенгазин М.Т


Жас маманмен жұмыс жоспарын талдау.

2013-2014 оқу жылы

Жас маман Касенгазин Мейраммен 2013 жылдың қараша айынан бастап жұмыс істедім. Оқу бағдарламамен таныстырып, әдістемелік нұсқауларды сабақта қолдану, құруға үйреттім. Сабақта арнайы ойын жаттығу әдіс-тәсілдерін, спорттық және қозғалмалы ойындарында ойын түрлерін қолдану жолодарын талдап, түсінік берілді. Сабақ кезендерін,түрлерін талдау, сақтау туралы көрсетіп түсіндірілді. Сынып және қауіпсіздік журналдарын толтыру, дене тәрбиесі іс- құжаттарын жүргізу нұсқауларын көрсеттім.Іс-құжаттармен жұмыс істеуді және айлық жылдық есеп беру, сынақтар,тест қабылдау құжаттарды толтыру әдісін үйретүдемін. Сабақтан тыс үйірме өткізу, құжаттарды толтыру әдістерін көрсетім. Өз еркімен сабақтарды өткізу, іс-құжаттарды толтыру, жұмыстарын менгеруде. Әдістемелік журнал газеттерге жыл көлемінде жазылуда. Дене тәрбие сабағында озық тәжрибелердің үлгісін қолдануын таныстырылды. Бағдарлама және оқулықтар оқу,интернет қолдану үнемі іздену үстінде.



Тәлімгер М.Х.Журкабаев

Жас маман жоспары

Бозанбай орта мектебі

2014-2015 оқу жылы




Жұмыс мазмұны

Меңгергенім

Қиналғаным

1.

Бағдарламаны талдау


Бағдарламамен танысып, оған талдау жұмысы жүргізілді

Дене тәрбиесі бағдарлама бойынша күнтізбелік жоспар құрудың кейбір кезеңдері.

2.

Сабақ түрлерін таңдау бойынша



Спорттық және қозғалмалы ойын түрлерін сабақта пайдалануды тәжірибе жүзінде үйрендім




3.

Сабақты талдау бойынша



Сабақтың мақсаттарын айыра білу, оқушыларға қойылатын талаптарды меңгердім

Сабақтың мақсаттарын құруда кейбір кезеңдерде қиналдым

4.

Сабақ кезеңдерін жопарлау



Сабақ кезеңдерін жоспарлау барысында уақытты ескеріп отыруды үйрендім.

Уақытты үнемдей алмадым

5.

Іс-құжаттармен жұмыс



Іс-құжаттарды толығымен қадағалауды меңгеріп,үйрендім




6.

Өз білімін көтеру


Газет-журналдарға жазылып,өз білімімді толықтыруға үйрендім




7.

Әдістемелік тақырып бойынша



Өтілетін тақырып бойынша,жоспар бойынша дайындық жасауды меңгердім

Тақырып бойынша сабақ жоспарын құруда біраз қиналдым.



Жас маман: Касенгазин М.Т
ТӘЛІМГЕР ЖОСПАРЫ.





КӨМЕК КӨРСЕТІЛГЕН ТАҚЫРЫПТАР.

НӘТИЖЕСІ.

ӨТКІЗІЛГЕН МЕРЗІМІ ҚОСЫМША ЕСКЕРТУ ҚАЖЕТ.

1

БАҒДАРЛАМАНЫ ТАЛДАУҒА КӨМЕК КӨРСЕТУ

БАҒДАРЛАМАМЕН ТАНЫСУ,ТАЛДАЙ БІЛУ,ЖОСПАР ҚҰРА БІЛУ, іс-құжаттарды толтыра білу.

Жылдық, сыныптан тыс үйірмелердің жоспарларының құрылымына көңіл бөлу.

2

САБАҚ ТҮРЛЕРІН ТАНДАУ БОЙЫНША

СПОРТТЫҚ ОЙЫН ТҮРЛЕРІН САБАҚТА ПАЙДАЛАНУДЫ ТАЛДАП,ТАНЫСУ және қолдану.

Ұлытық және қозғалмалы ойындарын элементерін әр түрлі әдіс-тәсілдері тандау.

З

САБАҚТЫ ТАЛДАУ БОЙЫНША

САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ, МІНДЕТІН АЙЫРА БІЛУ,сабақтын жүргізу барысын талдау.

Сабақ талдап қортындысын шығара білу.

4

САБАҚ КЕЗЕҢДЕРІН ЖОСПАРЛАУ

САБАҚ КЕЗЕҢДЕРІМЕН ТАНЫСЫП, МЕҢГЕРДІ өз бетімен жасай алады.

Оқушылардың жаттығуды дұрыс орындауын қадығалау.

5

ІС-ҚҰЖАТТАРМЕН ЖҰМЫС

ОҚУШЫЛАРДЫҢ ҚАДАҒАЛАУ ДӘПТЕРІ, БІЛІМ САПАСЫН ТЕКСЕРУ (ӘР Түрлі сынақтарды қабылдау,іс-құжаттарды толтыру және есеп беру жұмысын істеп үйрену)

Іс- құжаттарды толтыру.

6

ӨЗ БІЛІМІН КӨТЕРУ

Әдістемелік газет журнал интернет сабақ жоспарларымен, озық тәжрибелермен оқып танысу сабақта қолдану.

Әдістемелік газет журналдарға жазылу өз мақаласын жіберу.

7

ӘДІСТЕМЕЛІК ТАҚЫРЫП БОЙЫНША

Сабақта ойын әдіс-тәсілдерін және дене қуаты қасиетін шынықтыру жаттығуларын қолдану.

Әр сабақа түрлі жатығуларды қолдану.


ТӘЛІМГЕР: М.Х.Журкабаев
Каталог: uploads -> doc
doc -> Тақырыбы: Ғарышты игеру (аудандық семинар)
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет