СабақТЫҢ Өту барысы. Сабақ кезендері. Мұғалім әрекеті. Деференсация



Дата27.12.2016
өлшемі42,82 Kb.
#5751
түріСабақ

ПӘН:

Әдебиеттік оқу. 4-сынып.

ТАҚЫРЫБЫ:

Балықшы мен балық. А.С .Пушкин.

МАҚСАТЫ:

Ертегі мазмұнын түсіну арқ.идеясын ашу, өмірмен байланыстра білуге дағдыландыру,шығармашылық дағдысын

дамыту.


КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕ:

Мазмұнын түсіну арқ.идеясын ашады, өмірмен байланыстрады,шығармашылық дағдысы дамиды.

САБАҚТЫҢ ӨТУ БАРЫСЫ.

Сабақ кезендері.

Мұғалім әрекеті.

Деференсация.

Оқушы әрекеті.

Бағалау.

Ресурс.

1.Ұйымдастыру

кезеңі.

Амандасу,оқушыларды

түгендеу,топқа бөлу.



1-топ Балық,2топ Қайық,3топ Балықшы.

Оқушылар парақ қағаздарды алып

топқа бөлнеді.



Формативті

бағалау.


Парақ қағаз

дар.


2.Үй тапсырмасын

тексеру.

Үй тапсырмасын сұрау,мазмұнын айту.





Оқушылар ауызша

айтып береді,әр топтан оқушылар

шығады.






3Қызығушылық

ты ояту.

Топтардың аттарына

байланысты қимылдар

жасату,

әңгіме құрастыру



1топ балықтың қимылын көрсетеді,

2топ қайықты көрсетеді,

3топ балықшыны көрсетеді.

Суретке қарап 3мин-қ әңгіме құрастыру



Әр топ оқушылары өз аттарына

лайықты қимылдар жасайды.


Әңгіме жазады,жұмыстарын оқыту.




Қайық,балық,

толқын,күрке.


4Мағынаны тану.

Ертегіні оқыту.

Б алықтар тобына сұрақ:

Ертегінің басты кейіпкерлері кімдер?

Шал қандай адам?

Қайық тобына сұрақ:

Кемпірдің көсем әйел болғысы келге

ніне қалай қарайсыңдар?

Алтын балық мейірімді ме?



Балықшы тобына сұрақ:

Патша болу туралы ой кепірдің басына қалай келді деп ойлайсыңдар?

33 жыл бірге тұрған адамның аяқ асты

нан осынша бұзылуын не себеп болды?

Ертегідегі кемпір қандай адам?


Үй тұр емен қақпалы .....деген жерге дейін мәнерлеп оқып шығады.

Атқораға айдады....деген жерге дейін мәнерлеп оқып шығады.

Желкесінен сүйрелеп.... деген жерге дейін мәнерлеп оқып шығады.






оқулық

5Ой толғау.

Кейіпкерлердің бейнесін талдап

идеясын ашу, өмірмен

байланыстыру


Кемпірге,шалға, алтын балыққа мінездеме жазу

Кемпірдің қылықтарына қандай мақал

дар бар


Әр топ мінездеме жазады,ортаға

шығып айтады. Өмірмен байланыс

тырады.
Тойымсызға тоқтау жоқ.

Мың асқанға тоқтау жоқ.

Мақалдардың мағынасын ашады.





Маркер,ақ қағаз,оқулық.

6 Бағалау.

Бағалау парағын оқыту

Топ мүшелері әр тапсырманы бағалайды.

Әр топ мүшесі бағаларын айтып

шығады.





Бағалау парағы.

7Үйге тапсырма

Мұғалім тапсырма береді

Ертегіні түсініп оқу

Күнделікке жазады




Күнделік.

8Қорытынды.

Рефлексия жазу.

Стикер толтыру

Оқушылар өз ойларын жазады.




стикер

Каталог: uploads -> doc -> 0f9c
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0f9c -> Сабақ №37 Мұғалімнің есімі: Оралбекова. Г. К сынып: 6
0f9c -> Қостанай облысы Аманкелді ауданы Байғабыл ауылы «А. Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі» кмм қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет