Сабақтың тақырыбы:№ Cызықтар мен пішіндер Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты



бет1/7
Дата14.12.2021
өлшемі1,2 Mb.
#126532
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7
Байланысты:
1 сынып 1- тоқсан еңбек
1 сынып 1- тоқсан еңбек, ответымен жаттау (14), ППҚ бұйрық-02, Ишки енбек тартиби (1), Тәлімгер. Сабақ №3 Әдістемелік ұсынымдар



Мұғалімнің аты-жөні:




Пән/Сынып:

Көркем еңбек

Күні




Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:


Өзімтуралы

Сабақтың тақырыбы:№

Cызықтар мен пішіндер

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты

1.2.1.1

Өз идеялары мен сезімдерін қарапайым тәсілдермен көрсету үшін, қоршаған ортадағы белгілі бір визуалды элементтерді қолдану



Сабақ мақсаты:

Барлық оқушылар жасай алады:

• өзінің шығармашылық жұмысының идеясын, жасалу жолдары мен қолданған материалдары туралы айта алады;



Оқушылардың көбі жасай алады:

• Алған білімі бойынша жоба жасап, мұғалімнің көмегімен түсіндіре алады.



Оқушылардың кейбірі жасай алады:

• Тақырыпқа байланысты қосымша тапсырмаларды орындай алады.



Саралап оқыту тапсырмалары

Ұжымдық жұмыс

Жаңа тақырыптың түсіндірілуі

Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету


Жеке жұмыс

Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы



Уақыты

Кезеңдері

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар




Басы

Ынтымақтастық атмосферасы қалыптастырылады.

«Миға шабуыл» әдісіарқылыоқу мақсаттары ашылады.

-Біздің қолымыздағы суреттегілер туралы не айта аласыңдар?

- Бұл не үшін қажет

-Ендеше бүгінгі сызықтар мен пішіндерді салып үйренеміз.








Сызық пішін суреттері

А 4 паракшалар





Ортасы


Ширату тапсырмасы.

Белсенді оқу тапсырмалары(топта, ұжымда)

. Оқу мақсатын анықтау.

Жазық және кеңістік фигураларды тану.

 

  ( Жазық фигураларды (үшбұрыш, дөңгелек, шаршы, тіктөртбұрыш) және кеңістік  фигураларды (куб,  шар, цилиндр, конус, пирамида, тікбұрышты параллепипед) тану және қоршаған ортадағы заттармен сәйкестендіру.)Кеңістіктік геометриялық фигураларды жасау

(Д) Тіс тазартқыш, таяқшалар, сіріңке және ермексаздың көмегімен фигураның үлгісін жасау.

(С) Кеңістіктік геометриялық фигураларды қарастыру және талқылау кезінде оқушылар әр қырды бөлек қарастырады және осы фигураның қырлары тегіс болады деген шешімге келеді. Осы білімді бекітіңіз және әр кеңістіктік фигураның атауы мен ерекшеліктерін талқылаңыз.




(С) Оқушылардытөртбұрыштарментаныстырамыз: тіктөртбұрыш, шаршы. Олардыңбелгілерітуралыталқылаңыз. Білімдіойынтүріндебекітіңіз.

(С) Жазықфигуралардыңсуретін салу үшінГеогебрасияқтыграфикалықбағдарламалықжасақтаманықолданыңыз. Фигураныңұштарынсозуарқылыоныңпішінінөзгертіңіз. Сұраңыз, мысалы: «Бұл фигура әлі де үшбұрышболыпсаналама? Неліктен?»





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет