Сабақтың тақырыбы: ХХ ғасырдың ІІ жартысындағы ғылымның қай салалары көбірек дамыды? Оқу мақсаттары



бет1/3
Дата10.10.2019
өлшемі144,82 Kb.
#49667
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
Ташметова.Ж.сабақ жоспары
КҮНТІЗБЕЛІК, Жаңартылған оқу бағдарлама негізіндегі, Жаңартылған оқу бағдарлама негізіндегі, Жаңартылған оқу бағдарлама негізіндегі, Жаңартылған оқу бағдарлама негізіндегі, Жаңартылған оқу бағдарлама негізіндегі, Жаңартылған оқу бағдарлама негізіндегі

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Кеңестік Қазақстанның мәдениеті (1946 - 1985жылдар)

Мектеп:Тұрар Рысқұлов атындағы №20жалпы білім беретін мектебі

Күні: 05.04.2019жыл

Мұғалімнің аты-жөні: Ташметова Жамила Жолдасалиевна

Пәні: Қазақстан тарихы

Сынып: 9

Сабақтың тақырыбы:

ХХ ғасырдың ІІ жартысындағы ғылымның қай салалары көбірек дамыды?

Оқу мақсаттары:

9.2.3.2 - білім мен ғылым саласындағы мемлекеттік саясатқа баға беру

Сабақтың мақсаттары:

Барлық оқушылар: Қазақстандағы дамыған ғылым салаларымен танысып, мағұлмат алады. (білу түсіну)

Оқушылардың басым бөлігі: Қазақстан ғалымдарының жетістіктері мен қателіктерін анықтайды. (қолдану талдау)

Кейбір оқушылар: Ғалымдардың сандық мөлшеріне шек қойылуының себептерін талқылайды (жинақтау,бағалау)

Бағалау критерийлері:

-Қазақстандағы дамыған ғылым салаларымен анықтайды

-Қазақстандағы ғылым салаларын зерттейді

-Ғылым саласындағы мемлекеттік саясатқа талдау жүргізеді,қорытындылайды, бағалайды.


Тілдік мақсаттар:

Мәліметтермен жұмыс жасайды (оқылым, айтылым)

Зерттеушілік әңгіме” әдісін қолданады (жазылым)

ТӨДК” әдісімен талдайды (тыңдалым)


Құндылықтарға баулу:

- Сын тұрғысынан ойлау

- Бір бірімен қарым-қатынас жасайды

- Жауапкершілік

-париоттыққа тәрбиелеу



Пәнаралық байланыс:

Биология, физика, география

Тақырып бойынша алдыңғы білім:

Кеңестік білім беру саласындағы реформалар қандай мақсат көздеді? тақырыбы бойынша “Жылдамдық сұрақтарын ”жүргіземін

Сабақтың барысы:

Сабақтың жоспарланған кезеңдері:

Сабақтың жоспарланған жаттығу түрлері:

Ресурстар:

Сабақтың басы

5 минут

Білім аушылармен сәлемдесемін,шеңберге тұрғызып псиохологиялық ахуал туғызамын

1-3ке дейін қатармен санап үш топқа бөлемін





Сабақтың ортасы

25 минут

Ол кім? Бұл не?” әдісі арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашамын, білім алушылар тақырыптың мәнін ашады








Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет