Сабақтың тақырыбы: Туындыны табу ережелері Сабақтың мақсаттары: Білімділік



бет1/2
Дата08.09.2017
өлшемі1,14 Mb.
#31322
  1   2

Қазақстан Республикасының білім және ғылым министрлігі

«Ақсу қара металлургия колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Министерство образования и науки республики Казахстан

Коммунальное государственное казенное предприятие

«Аксуский колледж черной металлургии»


Бекітемін Утверждаю

ОЖ басшы орынбасары/ Зам. Руководителя по УР

________________________________Л.Ю.Белова

Математика пәнінен ашық сабақ

«Туындыны табу ережелері»


Дайындаған:

математика және

информатика мұғалімі

Елубаева К. М.

Келісілген/ Согласовано

_________________________Г. Б. Белялова

Әдіскер / методист

Аксу, 2016


сабақтың № _______ Cк-17 тобы күні: 12. 12. 2016
Сабақтың тақырыбы: Туындыны табу ережелері

Сабақтың мақсаттары:

Білімділік: жылдан бастау алып келе жатқан дүниежүзілік көрмелер тарихымен (ЭКСПО -2017) таныстыра отырып, оқушының туындыға қатысты білімін, туынды ережелерін қолдану шеберлігін, дағдыларын бақылау, тексеру. Туынды ұғымы бойынша оқушының ойлауын дамытуға, пәнді оқып үйренуге қажетті білім, білік және іскерлік дағдыларын меңгеруді бекітуге бағытталған;
Дамытушылық: Оқушылардың және тұлғалық қасиеттерін қалыптастыру, логикалық ойлауын, математикалық дүниетанымын кеңейту; Отанымызда ЭКСПО -2017 көрмесін өткізу үшін жүргізіліп жатқан шараларға өз ой пікірін білдіру қабылетін дамыту.
Тәрбиелік: Оқушылардың ойлау қабілеттерін дамыту бір - біріне көмектесу адамгершілігін, өзіндік дүниетанымын қалыптастыру. Өз елінің патриотын қалыптастыру.

Сабақтың түрі: аралас сабақ, (іскерлік «Компаниялар додасы» ойын сабағы)

Сабақтың әдісі: Ж.Қараевтың « Үш өлшемді әдістемелік жүйе» оқыту технологиясы, жеке, топтық

Пәнаралық байланыс : Қазіргі Қазақстан тарихы

Оқу құралдары: бағалау парағы , плакаттар, үлестірмелер, проектор тақтасы, Power Point (слайдттар)

Сабақтың мазмұны


  1. Ұйымдастыру кезеңі

Сабаққа кірер алдыңда түрлі-түсті фигураларды алып, түс бойынша отыру. Үш топқа бөліну.

Сәлемдесу, оқушыларды түгелдеп, оқушылардың назарын сабаққа аудару.





  1. Үй тапсырмасын тексеру

Үйге берілген есептерді ауызша жауаптарын оқыта отырып дұрыстығын тексеру;

(сұрақ-жауап арқылы)



Оқушылық деңгей

  1. Туындының анықтамасы?

  2. Туындыны табу алгоритмі?

  3. С=?

  4. Хn=?

  5. (x)=?

  6. (2x)=?

  7. (3x)=?

  8. (5)=?

  1. Білімдерінің жан-жақты тексерісі

Қазір қолдарымызда әр түрлі фигуралар, енді осы фигураларды біріктіріп көрейік.

Енді шыққын сөздерімізді оқып, қағазды аударайық!



«ЭКСПО 2017»




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет