Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің
«Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы»мемлекеттік қазыналық
коммуналдық кәсіпорын
Тақырыбы: «Ас атасы - нан» «Bread to all a Head»
Өткізген: Ағылшын тілі мұғалімі:
Какеева М.Т.
Уақыты:31.10.2014
2014 ж.
Ашық сабақ
Күні: 31.10.2014ж.
Топ: Ортаңғы Б
Білім беру саласы: Ағылшын тілі
Тақырыбы:«Ас атасы - нан», «Bread to all a Head»
Мақсаты: Оқушыларды мақал-мәтелмен таныстырып, мағынасын ашу .
Міндеттері:1. Білімділік: Балаларды ағылшын тіліндегі мақал-мәтелдің аудармасымен таныстыру;
2. Дамытушылық: Көру, есте сақтау, ойлау, сөйлеу қабілеттерін дамыту;
3.Тәрбиешілік:, ұйымшылдыққа, ұқыптылыққа тәрбиелеу, ағылшын тілінде шығармашылыққа баулу.
Көрнекілігі: үнтаспа, демонстративтік материал, доп.
Әрекет кезеңдері
|
Мұғалімнің әрекеті
|
Балалардың әрекеті
|
Мотивациялық қозғаушылық
|
Greeting time: Шаттық шеңберін жасау.
Good morning! Good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
I’m glad to see you!
I am glad to see you! Sit down please!
|
Балалар шеңберге тұрады.
Good morning, good morning
good morning to you
Good morning, good morning
I am glad to see you! I’m glad to see you!
I am glad to see you! Sit down please!
|
Фонетикалық жаттығу
|
Терезеге қараймыз,
Шашымызды тараймыз.
Онда жаңбыр rain.
Менің жақсы қал-жайым.
Мен далаға қуана шығамын,
Күзді autumn қарсы аламын.
Жапырақтар сары, yellow,
Жапырақтар қызыл, red.
Wind, жел соғады,
Саңырауқұлақ, mushroom,
Қалқыйып тұрады.
|
Балалар сөздерді қайталап, тілдерін жаттықтырады.
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
Жаңа сөздердің аудармасын мұғалім айтып береді. Балаларға жеке айтқызып, қайталатады.
Bread to all a head- Ас атасы – нан.
Bread – нан
Butter – май
Milk – сүт
Sugar – қант
Cheese - сыр
|
Балалар мұғалімді мұқият тыңдап, жаңа сөздерді бірнеше рет қайталап, жаттайды.
|
Дидатикалық ойын
|
Ойын: Балаларды екі топқа бөлу.
Балалардың алдарына тағамдардың суреттері бар суреттер жайылады да балалардың мақсаты тағамдарды реттеп аттарын айту
|
Балалар екі топқа бөлініп суреттерді реттеп, аттарын атап жарысу.
|
Сергіту сәті
|
It is time to have at rest all, stand up and do like me
Мысалы: қимыл – қозғалыс қозғалыстарын дамыту
|
1,2,3,4
Clap
Stamp
Hands up
|
Қорытынды
|
Өте жақсы, балалар! Сабақты қорытындылау.
Сау болыңдар! Good bye
|
Балалар сөздер өздері айтып береді.
Балалар не ұнағанын немесе не ұнамағанын айтады.
Good bye!
|
Топ
|
+
|
-
|
Күтілетін нәтиже: ағылшын тілінде тағам сөздерін қолдану.
Білгенін жаңғыртады: өлеңнің сөздерін, қимылдарын қайталайды.
Түсінігі бар: ағылшын тілінде тағам аттарын айту туралы түсініктері бар.
Қолданады: топтық жұмыс.
Достарыңызбен бөлісу: |