Тексерген: оіо



бет1/2
Дата30.04.2023
өлшемі0,82 Mb.
#175737
  1   2
Байланысты:
Есту мүшесі ҚМЖ


Тексерген:
ОІО :

Мектеп:

Көкшетау қаласы, № 12 орта білім беретін мектеп

Педагогтің аты-жөні:

Айдарханова Айымгуль Мейрамбаевна

Күні:




Сыныбы: 8 «А»

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Бөлім:

8.3 С Координация және реттелу

Сабақтың тақырыбы:

Есту мүшесінің құрылысы мен қызметі. Зертханалық жұмыс «Дыбысты қабылдау ерекшеліктерін зерттеу». (құлақтың есту қабілетін анықтау).

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:

8.1.7.2 дыбысты қабылдаудың ерекшеліктерін зерттеу және есту гигиенасы ережесін сипаттау

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:
Құлақтың құрылысын сипаттау;
Оқушылардың басым бөлігі:
Құлақтың қызметін түсіндіру;
Кейбір оқушылар:
Есту мүшелері арқылы қабылдаудың ерекшеліктерін зерттеу.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/ Уақыты

Педагогтің іс- әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту
(4+4) мин
Білу



І. Ұйымдастыру кезеңі. Ынтымақтастыру атмосферасын ұйымдастыру. Сәлемдесу. Түгендеу. Оқушылардың назарын сабаққа аудару. «Танысу» әдісі арқылы балалардың сабаққа қызығушылығын ашу.
«Викторина- Микки Маус әдісі» арқылы үй жұмысы тексеріледі.
Бетховеннің шығармасынан үзінді тыңдайды. Бетховеннің керең болып қалған кезде де шығармаларын жазуды жалғастырғандығына назар аудартып, әуеннің ауа тербелістері немесе толқындары түрінде қабылдануы мүмкін екендігіне тоқталу маңызды.
Сабақтың тақырыбын және мақсатын анықтау, жазу.

Оқушылар амандасады. Психологиялық ахуал мұғаліммен танысу. Өз аттарына сай ассоциация жасайды. Өткен сабақ туралы не білгендерін ортаға салады.
Сұрақтар: Қарашықтың артқы бөлігінде екі жағы дөңес линза тәрізді денешік - Көзбұршақ
Көзбұршақ қисықтығының
ұлғаюы-Аккомодация
Жарық пен түсті қабылдайтын рецептор- Құтыша
Сыртқы бірінші қабық- Ақ қабық.
Оқушылар сабаққа байланысты Бетховеннің шығармасының үзіндісін тыңдап, өз ойларын ортаға салады.

Қ./б.: Жақсы,
жарайсың, керемет.



Оқулық, Мультимедилық тақта, Бетховеннің музыкасы
https://ru-music.com/artist/%D0%B1%D0%B5%D1%82%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BD





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет