Сабақ тақырыбы: Командалық ойындар, Іс-әрекет және көшбасшылық Сынып: 5 б



Дата13.09.2020
өлшемі19,5 Kb.
#78390
түріСабақ
Байланысты:
5 сынып қмж
6М011500 Основы права и экономики каз, rubricator abc kz, 2-нұсқа пиза, Практикалық сабақ 4, Практикалық сабақ 6, Скендирова, ALMATY UNIVERSITY OF POWER ENGINEERING AND TELECOMMUNICATIONS, ОБӨЖ тақырыптары, 450904.pptx

Қысқа мерзімді жоспар

Ойындар

Мектеп: С.Мұқанов жом

Күні 11.03.2020ж

Мұғалімнің аты-жөні: Бектурганов А

Сабақ тақырыбы:

Командалық ойындар, Іс-әрекет және көшбасшылық

Сынып: 5 б

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

7.2.2.1 Көшбасшылық командалық жұмыс кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын білу және анықтау.

Сабақтың мақсаттары

4 қимыл – қозғалысты орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын білу және анықтау.

Бағалау критерийлері

қимыл – қозғалысты орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын біледі және анықтайды.

Тілдік мақсат:

Талқылауға арналған сұрақтар: Негізгі қозғалыспен қарапайым жаттығулардың немен байланысты екенін біледі, түсіндіре алады.

Не себепті деп ойлайсыз? Іс-қимылды үйлесімді орындау неліктен маңызды екенін айта аласыңдар ма?

Құндылықтарды дарыту

Өзара силастықпен сенімділікке негізделген қарым -қатынасты қалыптастыру

Пәнаралық байланыстар

Физика қимыл –қозғлыс

Алдыңғы оқу:

Командалық ойындар, Іс-әрекет және көшбасшылық туралы біледі

Оқушыларға қауіпсіздік ережелерін ескерту!

Үнемі ескерту

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Сабақтың басы


10 мин


Раппорт орнату

Спорт сенің серігің - Жанға дауа,қолға күш. Сергітетін адамды - Қимыл менен қозғалыс Оқушыларға сабақтың тақырыбы мен мақсатын жариялау Спорттық ойынының мазмұнын . қимыл – қозғалысты орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктілік сапасын білу және анықтау.






Ресурстар

дене тәрбиесі кітабы



Сабақтың ортасы

25 мин

тапсырма:

дескриптор:

-жүгіру техникасын біледі

Орындау жеке жұмыс

Оқушылар бірін-бірі бағалайды;

Рефлексия:

-тапсырманы орындауда қандай қиындық болды?

-тапсырманы орындауда не тиімді болды?


Сабақтың соңы

5 мин

Сабақты қорытындылау:

Оқушыларды бір қатарға тұрғызып, сабаққа жақсы қатысқан оқушыларды мадақтап бағалау



Саралау

Оқушыларды мақтап, мадақтау әр оқушыға өзінің деңгейіне қарай тапсырмалар беру.

Бағалау

Оқушылардың жұмысын бақылау,кері байланыс беру.

Рефлексия

Сабақтың мақсаты мен міндеттері орындалды ма?

Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қандай деңгейде өтті?

Уақытты тиімді пайдалана алдым ба?

Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?









Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?



1:

2:


Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін туралы не білдім ?




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет