Сабақта қолданылатын белсенді оқыту әдістері, қолданылатын модульдер: бихевиористикалық тәсіл



бет1/3
Дата22.05.2017
өлшемі0,79 Mb.
#16558
түріСабақ
  1   2   3
Қысқа мерзімді жоспар

Пән – ағылшын тілі

Сынып - 5

Мерзімі:

Тақырыбы:

My name is Omar. ҚТЕ-мен таныстыру.

Мақсаты:

Жаңа сөздердің оқылуы және аудармаларымен таныстыру.Сұрақтарға жауап беріп, ауызша айтқанын қатесіз жаза білу.

Күтілетін нәтиже:

Жаңа сөздердің оқылуы мен аудармасын біледі және сұрақтарға жауап беріп, ауызша айтқанынқатесіз жаза алады.

Сабақта қолданылатын белсенді оқыту әдістері, қолданылатын модульдер:

  1. 1.бихевиористикалық тәсіл

  2. (оқушылардың жас ерекшелік

  3. -теріне сәйкес оқыту)

2.Миға шабуыл, ыстық орындық

(Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету)

3. Сұрақ-жауап (Оқытумен оқудағы жаңа тәсілдер)

4.Бағалау (Оқыту үшін және оқу үшін бағалау)


Сабақ кезеңдері

Орындалатын тапсырмалар



уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Ресурс

Қызығушылықты ояту.

«Миға шабуыл» әдісі



Тренинг

Мақсаты: топта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Жаңа сабақ


Жаңа сөздермен

таныстыру

мақсаты: жаңа сөздердің оқылуын, жазылуымен аудармасын білу

Жұппен жұмыс:

Мақсаты: бір-біріне түсіндіру арқылы тақырыпты түсіну

Кітаппен жұмыс:

Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін толықтыру.

Жаңа сөздерді пайдаланып диалог құру

Мақсаты: жаңа сөздерді қаншалықты меңгергенін түсіну

Рефлексия

Ыстық орындық



Бағалау

Үй тапсырмасы:

2 мин

2 мин

10 мин

10 мин
5 мин

10 мин

3 мин



2 мин

Аудиториямен амандасады, бүгінгі күнге сәттілік тілейді.

Оқышыларды жұпқа бөлуді ұйымдастырады.

Ұсынылған смайликтер арқылы сыныпты жұптарға бөледі

Сабақ басталмас бұрын топ ережесін оқушылармен бірлесіп құру. ҚТЕ-мен таныстыру.


Сабақ тақырыбын таныстырады, дәптерлеріне жаздырады.

Сұрақ-жауап арқылы сабақ тақырыбын ашады

hеllo

name


my

your


what

and
ex:1. At page 18

Диалогты рөлдерге бөлініп оқып, аудару

ex: 2.3. At page 18

диалогты оқу, адару, керекті сөздерді қою.

A.B.C.D.E-әріптерімен таныстыру.



Мақсаты: әріптердің оқылуын, қай кезде қандай дыбыс беретінін үйрету.
Жаңа сөздерді қайталату

Сұраққа жауап береді.

Смайликтер арқылы бір-бірін бағалау керек екендігін және неліктен баға қойғанын оқушыларға айту

Смайликтер арқылы бағалау

Ex:9. At page 19


Оқушылар смайликтер арқылы жұптарға бөлінеді.

Оқушылар бірігіп топ ережесін құрады.

Оқушылар сабақ тақырыбын жазады
Жаңа сөздердің аудармаларын және оқылуын біледі

Диалогты оқып, аудара алады.


Диалогты оқып, аудара алады, керекті сөздерді қоя алады.


A.B.C.D.E-әріптерінің оқылуын біледі
Жаңа сөздерді қолданып диалог құра алады.

Орындықта отырған оқушы сұраққа-жауап береді.


Бір-біріне смайликтер беріп, неліктеп бергенін дәрелдейді.


Смайликтер

Сөздік

English

5 class

Ав:Аяпова



Ағылшын әліпбиі



Пән – ағылшын тілі

Сынып - 5




Тақырыбы:

Good morning. Where are you from?

Мақсаты:

Отбасына байланысты сұрақтарға ағылшынша жауап беріп, өзінің отбасы жайлы айтуға үйрету. Жаңа сөздермен және оның айтылуымен таныстыру.

Күтілетін нәтиже:

Жаңа сөздердің оқылуы мен аудармасын біледі және сұрақтарға жауап беріп, ауызша айтқанын қатесіз жаза алады. Жаңа сөздерді оқи алады.

Сабақта қолданылатын белсенді оқыту әдістері, қолданылатын модульдер:

  1. 1.бихевиористикалық тәсіл

  2. (оқушылардың жас ерекшелік

  3. -теріне сәйкес оқыту)

2.Миға шабуыл, өрмекші әдісі

(Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету)

3. Сұрақ-жауап (Оқытумен оқудағы жаңа тәсілдер)

4.Бағалау (Оқыту үшін және оқу үшін бағалау)

5. АКТ


Сілтеме

Ағылшын тілі оқулығы: Т.Аяпова, Алматы Атамұра 2015 жыл

Электронды оқулық



Ресурстар

Маркер,смайликтер, суреттер


Сабақ кезеңдері

Орындалатын тапсырмалар



уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Ресурс

Қызығушылықты ояту.

«Миға шабуыл» әдісі



Тренинг

Мақсаты: топта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Жаңа сабақ


Жаңа сөздермен

таныстыру

мақсаты: жаңа сөздердің оқылуын, жазылуымен аудармасын білу


to be- етістігімен where are you from ? құрылымымен таныстыру

Кітаппен жұмыс:

Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін толықтыру.

1-10 санау

Электронды оқулық

Рефлексия


Бағалау


Үй тапсырмасы:

5 мин
15

5 мин

10 мин


5 мин

2 мин

3 мин


Аудиториямен амандасады, бүгінгі күнге сәттілік тілейді.

Оқышыларды топқа бөлуді ұйымдастырады.

Ұсынылған смайликтер арқылы сыныпты топқа бөледі

Сабақ тақырыбын таныстырады, дәптерлеріне жаздырады.

Сұрақ-жауап арқылы сабақ тақырыбын ашады

Good morning

Good afternoon

Good evening

Good bye

Where


You

In


To be- етістігі

am is are

I he\she\it we\you\they

I am

He is

She is

It is


from KZ


We are

You are

They are

Сұраулы сөйлемнің жасалу жолы.




am I

is he

is she

is it

from KZ?



are we

are you

are they


Where are you from? – I am from ….

ex:1. At page 20

Суретпен жұмыс

1 топ


ex: 2.3. At page 21

диалогты рольдерге бөліп оқу, адару.


2 топ

Ex: 4,5 at page 21

Суретке қарап диалог құру және рөлдерге бөлініп оқу.

Жаңа сөздерді қайталату


Where are you from? -мәтінін үн таспадан тыңдау.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 1 0

six four two three seven eight ten


Оқушылыр стикерлерге сабақтан алған әсерлерін жазады және өздерінің жауаптарына сай смайликтің тұсына жапсырады.

Смайликтер арқылы бір-бірін бағалау керек екендігін және неліктен баға қойғанын оқушыларға айту

Смайликтер арқылы бағалау
Ex:12,19. At page 24-25


Оқушылар смайликтер арқылы топтарға бөлінеді.

Оқушылар сабақ тақырыбын жазады


Жаңа сөздердің аудармаларын және оқылуын біледі

to be- етістігімен және where are you from ? құрылымын біледі

Оқушылар суретке қарап мезгілдерді айтады

Диалогты оқып, аудара алады, керекті сөздерді қоя алады.

Тыңдайды, сұрақтарға жауап береді

Айтылған сандарды тауып ұпай жинайды


Өзпікірлерін жазады


Смайлик


тер

Сөздік

English

5 class
Ав:Аяпова






Пән – ағылшын тілі

Сынып - 5




Тақырыбы:

How are you? How old are you?


Мақсаты:

Қал жағдайымен, жасы туралы ағылшынша айтуға үйрету.


Күтілетін нәтиже:

Жаңа сөздердің оқылуы мен аудармасын біледі және сұрақтарға жауап беріп, ауызша айтқанын қатесіз жаза алады.

Сабақта қолданылатын белсенді оқыту әдістері, қолданылатын модульдер:

  1. 1.бихевиористикалық тәсіл

  2. (оқушылардың жас ерекшелік

  3. -теріне сәйкес оқыту)

2.Миға шабуыл

(Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету)

3. Сұрақ-жауап (Оқытумен оқудағы жаңа тәсілдер)

4.Бағалау (Оқыту үшін және оқу үшін бағалау)

5. АКТ


Сілтеме

Ағылшын тілі оқулығы: Т.Аяпова, Алматы Атамұра 2015 жыл

Электронды оқулық



Ресурстар

Маркер,асық, смайликтер, суреттер

Сабақ кезеңдері

Орындалатын тапсырмалар



уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Ресурс

Қызығушылықты ояту.

«Миға шабуыл» әдісі


Тренинг

Мақсаты: топта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Жаңа сабақ

Жаңа сөздермен

таныстыру

мақсаты: жаңа сөздердің оқылуын, жазылуымен аудармасын білу

Жаңа сабақ

to be- етістігімен where are you from ? құрылын қайталау
Кітаппен жұмыс:

Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін толықтыру.

Электронды оқулық

Рефлексия


Бағалау

Үй тапсырмасы:

5 мин
5 мин


5 мин


10 мин

5 мин


10 мин

2 мин

3 мин


Аудиториямен амандасады, бүгінгі күнге сәттілік тілейді.

Сұрақ-жауап әдісі арқылы тақырыпты ашу.

Оқышыларды түрлі-түсті асықтар арқылы топқа бөлуді ұйымдастырады.

Сабақ тақырыбын таныстырады, дәптерлеріне жаздырады.


How

Fine


Thank

Which


Very

All right

How old are you?

Happy birthday I am very well


I am fine
How are you? I am all right

I am OK
How old are you? - құрылымын түсіндіру.


To be- етістігі

am is are

I he\she\it we\you\they

I топ: ex:1. At page 26

How are you? -диалогын тыңдау, ролдерге бөлініп оқу, сұрақтарға жауап беру.


II топ: ex:1. At page 28

How old are you?-диалогын тыңдау, ролдерге бөлініп оқу, сұрақтарға жауап беру.


I топ. ex:2. 3 At page 26

Ex: 4.5. At page 27

Cуретпен жұмыс:

Диалог құру, түсінгенін плакатқа түсіру, талдау.


I топ. ex:2. 3 At page 29

(сөйлемді аяқтау)


Ex: 4.5. At page 29

Cуретпен жұмыс:



Диалог құру, түсінгенін плакатқа түсіру, талдау.

Топ басшысы бағалау парақшаларын толтырады


Ex 9

Оқушылар асықтар арқылы топтарға бөлінеді.

Оқушылар сабақ тақырыбын жазады


Жаңа сөздердің аудармаларын және оқылуын біледі

to be- етістігін еске түсіреді

Оқушылар суретке қарап мезгілдерді айтады

Диалогты оқып, аудара алады, керекті сөздерді қоя алады.

Тыңдайды, сұрақтарға жауап береді
Өзпікірлерін жазады


Асық


Сөздік

English



5 class

Ав:Аяпова



Бағалау парақшасы



Каталог: uploads -> doc -> 00de
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
00de -> Білім беру саласы: «Қатынас» Бөлімі: Тіл дамыту 32 сағат
00de -> Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет