№1 сайлау комиссиясы



бет48/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   44   45   46   47   48   49   50   51   ...   57

тел.: 8 (71635) 9-48-01.


Шекарасы: Беловод а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Ольга Васильевна Абрамян; төрайым орынбасары – Сергей Николаевич Креймер; хатшы –Марал Кудайбергенқызы Батырбекова; комиссия мүшелері: Нұрлан Анеф, Бибігүл Молдатайқызы Дарменова.
476 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Перекатное а., Киров к., 17, орта мектебінің ғимараты,


тел. 8 (71635) 9-83-59.


Шекарасы: Перекатное а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Қарашаш Серікқызы Қожанова; төрайым орынбасары – Анатолий Анатольевич Лагерь; хатшы – Асия Такваевна Ташенова; комиссия мүшелері: Айжан Есенжолқызы Тлембекова, Марат Жанатұлы Алжасов.
477 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жақсы а., Сейітжан Жакупов к., 86, вокзалының ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-12-05.

Шекарасы: Жақсы а., Қали Еспенбетұлы к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 24а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 67, 73, 74, 75, 76, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Ілияс Жансүгіров к. - 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 23, 24, 25, 26, 27; Бірлік к. - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Бейімбет Майлин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43; Әліби Жангелдин к. - 3, 4, 6, 10, 13; Строительная к. - 1, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 31, 33; Мұхтар Әуезов к. - 1, 1а, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23; Сейітжан Жакупов к. - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 48а, 52, 54, 56, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 73, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 106, 107, 109, 111, 113, 121, 123, 125, 127; Советская к. - 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 22; Комсомольская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Мира к. - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36а, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44а, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76.

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы –Тұрар Рашитқызы Усенова; төрайым орынбасары – Мейрбек Ержанұлы Құсаинов; хатшы –Динара Кожетденқызы Абжанова; комиссия мүшелері: Алмаш Әбілдіқызы Бекқалиева, Марина Александровна Ширяева, Айжангүл Әбілмағжанқызы Шаматова, Ольга Сериковна Смагулова.

478 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Белағаш а., Школьная к., 15, мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-31-89.

Шекарасы: Белағаш а..



Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Наталья Ивановна Медведева; төрайым орынбасары – Жанна Ермұратқызы Байхошкарова; хатшы – Лаззат Аманжолқызы Акимбекова; комиссия мүшелері: Лидия Владимировна Зубкова, Светлана Андреевна Кунцевич.

479 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Ешім а., Бірәлі Нұртазин к., 33, орта мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-33-35.


Шекарасы: Ешім а., Бірәлі Нұртазин к. - 3, 5, 6, 8А, 11А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 42, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 56А, 57, 59, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 101, 103, 105, 109, 117, 118, 119, 121, 124, 127, 132, 133; Баубек - батыр к. - 5, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 36, 36А, 38, 47, 48, 55, 56, 57, 60, 61, 67, 68, 69, 70, 74, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 113, 114, 144; Бөгенбай би к. - 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 23; Тәуелсіздік к. - 3, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 22, 23, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 56, 57, 58; Абай к. - 1, 6, 7, 10, 12, 13, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 59, 62, 64, 67, 67А, 70, 72, 74, 76; Бірлік к. - 6, 7, 11, 16, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34.

Қазақстан а., Достық к. - 1, 2, 3, 5, 8, 10, 11, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.



Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Қаламқас Манатқызы Ибикенова; төрайым орынбасары – Сандуғаш Шаймуратқызы Жұматаева; хатшы – Диана Сайранқызы Борамбаева; комиссия мүшелері: Айгүл Серікқызы Жанғабулова, Фатима Есенқызы Базылова.
480 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Монастырка а., Тауасар к., 13, бастауыш мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-32-51.


Шекарасы: Монастырка а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Инна Андреевна Журавецкая; төрайым орынбасары – Венера Болатовна Омарова; хатшы – Марал Серікқызы Мусина; комиссия мүшелері: Сауле Шарипуллинқызы Қадирова, Күлзян Батталқызы Бабажанова.
481 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Терісаққан а., Майкутов к., 24, негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-36-90.

Шекарасы: Терісаққан а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрағасы – Мұхаметрахым Шайкенұлы Ташмағанбетов; төраға орынбасары – Шазизат Уаисова; хатшы – Ирина Новрузовна Бор; комиссия мүшелері: Мұрат Досмаханов, Айгүл Домнаева.
Жарқайың ауданы
482 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Державин қ. Степной ш.а., 213, Жарқайың орталық аудандық ауруханасының ғимараты, тел.8(71648)4-04-29.

Шекаралары: Степной ш.а. - 1, 5, 17; Молодежный ш.а. - 1, 2, 3, 4, 5, 9; ОП - 6 ш.а., үй - 2; Нефтебаза кенті ш.а. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ГорМолЗавод кенті ш.а. - 1, 2, 3.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Алтынцева Светлана Ивановна; төраға орынбасары –Шпанова Назира Бакибековна; хатшы – Кайдаулова Гулим Сейтбековна; комиссия мүшелері: Ордабаев Кайрат Амангельдинович, Закиева Малвина Мустакимовна.


483 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Державин қ. Школьный т.к. 1, А. Үкібаев ат. орта мектебінің ғимараты, тел.: 8(71648)-9-19-41.

Шекаралары: ОблСпецКонтора кенті ш.а. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12,13, 14, 15, 16; ДСУ-71 кенті ш.а. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 28, 29; Южный т.к. - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 20, 21, 31, 111; Школьный т.к. – 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7а, 7б, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30,31, 32, 34, 36, 38, 40, 44; Московская к. -1,5,7, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 36, 39; Юбилейная к. – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22; М.Ғабдуллин к. – 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159а, 160; Набережная к. – 82, 82а, 84, 86, 86а, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 120а, 122; Вокзальная к. – 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69б, 71, 71а, 73; Станционная к. – 41, 43, 45; А.Үкібаев к. – 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 169, 171; Мир к. – 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 128, 129, 130, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161; Ишимская к. - 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153а, 154, 155, 156, 162, 166, 169.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мурзабекова Майра Маркскызы; төраға орынбасары –Дмитриева Эльвира Ивановна; хатшы –Жакетай Бакытгуль Кадырбаевна; комиссия мүшелері: Байкасов Фархат Ертаевич, Соболевская Валентина Юрьевна, Исаева Бану Жумабаевна, Геращенко Светлана Николаевна.


484 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Державин қ., Захаров к., 37 үй, Жарқайың аудандық мәдениет үйінің ғимараты, тел.8(71648)9-18-51.

Шекаралары: Майкутов к. - 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 57, 63; Ниязбаев к. - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 34, 45, 47; М.Ғабдуллин к. - 89, 91, 93, 95, 96, 98, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 112а, 113, 115; Ленин к. – 1, 2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 36, 40, 42, 44, 46; Станционная к. - 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35; А.Үкібаев к. - 82, 86, 87, 88, 89, 91, 91а, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119; Набережная к. – 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80; Мир к. – 82, 89, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Вокзальная к. – 24, 26, 28, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 50, 52, 53, 55, 57, 59; Захаров к. – 20, 21, 24, 26, 27,28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Жанбурбаева Гульмира Жаркинбековна; төраға орынбасары –Фролов Денис Сергеевич; хатшы – Муканова Айгуль Серикбаевна; комиссия мүшелері: Аширбекова Марал Мусулманбековна, Макатова Жанаргуль Есмурзаевна, Саухимова Кулзипаш Кайрулаевна, Жагипарова Динара Жумабековна.


485 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Державин қ., Комсомольская к., 36 үй, Н.Крупская ат. орта мектебінің ғимараты, тел. 8(71648)9-10-56.

Шекаралары: Комсомольская к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48, 50; Пушкин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 54; Абай к. - 1, 2, 4, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56; Хасенов т.к. – 1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 15а, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 54; Мир к. - 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 73, 75, 77, 80, 81, 85, 87, 90; Ишимская к. - 29а, 31, 43, 44, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99г, 99в, 99а, 100, 101, 102, 103, 104; Захаров к. - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25; М.Ғабдуллин к. - 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90; А.Үкібаев к. - 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80; Вокзальная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27; ПМК кенті ш.а. - 1, 2, 3, 4, 5, 6; Погрузбюро ш.а. - 1, 1а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Трубавина Инна Эдуардовна; төраға орынбасары – Маканова Меруерт Нурлановна; хатшы – Ибраева Самал Умирбековна; комиссия мүшелері: Баегизова Лазат Маркеновна, Бейсенова Бибигуль Сейдалиновна, Гайдукова Татьяна Игоревна, Касач Эльза Маликовна.


486 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Державин қ., Северный т.к., 1 үй Н.Островский ат. орта мектебінің ғимараты, тел.8(71648)4-02-31.

Шекаралары: Целинная к. - 1, 1а, 2, 2а, 2в, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 84; Ы.Смағұлов к. - 1, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 2в, 2д, 2е, 2к. 2п, 4а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 33; Элеваторный т.к., - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10; Заводской кенті ш.а. – 1, 2, 3, 5а, 5д, 6, 7, 8, 10, 11, 11а, 12, 13, 14; Заводской т.к. – 2, 3; Северный т.к. – 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39; Швейная фабрика кенті ш.а. – 1, 2, 3, 4, 5; Целинная т.к. – 7, 8; Трудовая к. – 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 9в, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24; А.Үкібаев к. – 1, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 7, 7а, 9, 11, 13, 14, 15, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46; Набережная к. – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 24, 27, 28, 30, 34, 36;

Ишимская к. - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Мир к. – 1, 1а, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28а, 28б, 29, 30а, 31, 33, 35, 37, 43; М.Ғабдуллин к. – 2, 4, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Бегалина Ирина Николаевна; төраға орынбасары –Ракишева Жанар Маратовна; хатшы –Какимова Гульфариза Махамбетовна; комиссия мүшелері: Жанзакова Гульнара Адильбековна, Хамзина Дана Назымбековна, Карин Шынболат Айткалиулы, Муканова Сауле Омарбековна.
487 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Баранкөл а., Набережная к., 47 үй. ауылдық кітапхана ғимараты. тел.8(71648)5-11-48.

Шекаралары: Баранкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Старожилов Николай Николаевич; төраға орынбасары – Беков Аюб Саварбекович; хатшы – Топалова Бахытжан; комиссия мүшелері: Аубакирова Зауреш, Молдобаева Гуля Хамитовна.


488 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Уәлихан а., Школьная к., 2 үй, Уәлиханов орта мектебінің ғимараты, тел.8(71648)93-8-44.

Шекаралары: Уәлихан а., Достық а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Айдарханова Калима Айдархановна; төраға орынбасары –Герц Ирина Яковлевна; хатшы –Скобцова Айгуль Ергалиевна; комиссия мүшелері: Серкибаева Гульшат Нургалиевна, Оразбеков Медет Сундетбекович.


489 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Гастелло а., Юность даңғылы, 7 үй, Гастелло ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, тел.8(71648)97-5-18.

Шекаралары: Гастелло а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Шегебаева Рыскельды Тохтаровна; төраға орынбасары –Гарифуллин Алишер Нафисович; хатшы –Кудерина Шынарай Шалабаевна; комиссия мүшелері: Қошқарқызы Ақмарал, Лукаш Елена Владимировна.


490 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Далабай а., Оспанов к., 2 үй, Өмірлік негізгі мектебінің ғимараты, тел.8(71648)93-1-12.

Шекаралары: Далабай а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Амиргазина Толкын Мукатовна; төраға орынбасары –Сыздыкова Бакыт; хатшы –Курмантаев Нугман Илинтаевич; комиссия мүшелері: Мурзабеков Темыр Манарбекович, Карсакова Райхан Оразовна.


491 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Донское а., Рубцов к., 3 үй, «Алиби–Жаркаин» ЖШС ғимараты, тел.8(71648)73-1-80.

Шекаралары: Донское а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Калиева Гульсум Кажимуратовна; төраға орынбасары –Цыбулько Юлия Васильевна; хатшы –Косенкова Наталья Александровна; комиссия мүшелері: Сарыева Лейла Моллайсакызы, Кияшко Светлана Степановна.


492 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шойындыкөл а., Школьная к., 2 А үй, Шойындыкөл негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.8(71648)37-1-20.

Шекаралары: Шойындыкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Аубакирова Албина Магарифовна; төраға орынбасары –Верховодка Светлана Геннадьевна; хатшы –Канафина Людмила Степановна; комиссия мүшелері: Хасенова Айнур Алмасовна, Долинина Ирина Александровна.


493 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Зерноград а., Октябрь к., 13 үй, Зерноград негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.8(71648)5-10-00.

Шекаралары: Зерноград а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Хакимова Гулижан Самиевна; төраға орынбасары – Винокурова Анастасия Вячеславовна; хатшы –Лузина Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері: Казионова Татьяна Борисовна, Шарыгина Галлия Сейдахметовна


494 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Костычево а., Московская к., 23 үй, Октябрьдің 50 жылдығы ат. орта мектебінің ғимараты,. 8(71648)93-4-71.

Шекаралары: Костычево а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Хамзин Ерик Шамгынович; төраға орынбасары –Кадирова Лайла Петровна; хатшы –Гаранина Наталья Викторовна; комиссия мүшелері: Рыбак Соня Борисовна, Гарипова Гулбакыт Рысбаевна.


495 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Львов а., Мир к., 2 үй, Львовский негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.8(71648)95-2-29.

Шекаралары: Львов а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Воронина Виргина Витасовна; төраға орынбасары –Цыпляева Наталья Владимировна; хатшы –Абдуалиева Нуриля Оразовна; комиссия мүшелері: Шпанова Елена Сергеевна, Тащи Наталья Константиновна.


496 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бірсуат а., Поздняков к., 20 үй, Фурманов орта мектебінің ғимараты, тел.8(71648)93-5-82.

Шекаралары: Бірсуат а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Погосян Марина Сергеевна; төраға орынбасары –Холина Наталья Александровна; хатшы – Сейденова Наталья Евгеньевна; комиссия мүшелері: Крысина Галина Ивановна, Ковальчук Ольга Георгиевна.


497 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Нахимов а., Алтынсарин к., 32 үй, Нахимов негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.8(71648)5-11-49.

Шекаралары: Нахимов а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Конурова Гулназ Бериковна; төраға орынбасары –Нарузбаев Орынбай Ахметжанович; хатшы – Нарбутина Анна Константиновна; комиссия мүшелері: Жусупбекова Нагрипа Батиховна, Рахметов Жанат Султанович.


498 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Отрадный а., Сейфуллин к., 10 үй, Отрадный негізгі мектебінің ғимараты, тел.8(71648)98-2-68.

Шекаралары: Отрадный а., Кенское а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Молдрахметова Гулшат Аманжоловна; төраға орынбасары – Крылова Светлана Витальевна; хатшы –Тлепова Зауреш Кайратовна; комиссия мүшелері: Сомкина Елена Ильинична, Семенкина Светлана Дмитриевна.


499 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Пригород а., Рабочих даңғылы, 8 үй, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты, тел. 8 (71648) 7 – 11 – 02.

Шекаралары: Пригород а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ахталина Канагат Оразовна; төраға орынбасары –Утесинова Елена Владимировна; хатшы –Савина Наталья Николаевна; комиссия мүшелері: Комогорова Светлана Васильевна, Шарина Елена Степановна.


500 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Пятигор а., Қ.Давлеталин к., 35 үй, Пятигорский орта мектебінің ғимараты, тел.8(71648)99-4-84.

Шекаралары: Пятигор а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Чиглинцева Татьяна Анатольевна; төраға орынбасары –Чубирка Антонина Ивановна; хатшы –Кабанюк Наталья Петровна; комиссия мүшелері: Хамзина Орынтай Алиакпаровна, Серикбаева Айшагуль Абушахмановна


501 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Құмсуат а., Целинная к., 23 үй, Ростов негізгі мектебінің ғимараты, тел.8(71648)5-28-01.

Шекаралары: Құмсуат а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Макагонова Наталья Владимировна; төраға орынбасары –Сафронова Светлана Жунуспековна; хатшы –Гильманшина Регина Аликовна; комиссия мүшелері: Гараева Роза Фаниловна, Чеканова Наталья Ивановна.


502 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тасты-Талды а., Ленин к., 2 үй, Жаңадала ауылдық округ әкімі аппаратының ғимараты, тел. 8 (71648) 96 – 2 – 43.

Шекаралары: Тасты-Талды а., Жаңадала а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Мукамажитова Кульжамила Загпаровна; төраға орынбасары – Гусейнова Евгения Шагимовна; хатшы – Сарсенбаева Асель Иманбековна; комиссия мүшелері: Андамасова Сания Сарсековна, Касымова Майра Улдахановна.


503 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тасөткел а., Абай к., 3 үй, Тасөткел негізгі мектебінің ғимараты, тел.8(71648)95-4-81.

Шекаралары: Тасөткел а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Ануарбекова Ляззат Мухтаровна; төраға орынбасары –Шанатова Разия Абисовна; хатшы –Тулебаева Адемау Ортаевна; комиссия мүшелері: Токаева Анар Амангельдиновна, Бибатырова Рая Сабитовна.


504 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тассуат а., Советская к., 23 үй, Тассуат негізгі мектебінің ғимараты, тел.8(71648)93-2-80.

Шекаралары: Тассуат а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Маркина Светлана Владимировна; төраға орынбасаы –Ахметов Жаслан Маратович; хатшы –Бекова Жания Муратовна; комиссия мүшелері: Байкенова Алмира Комиршина, Байбосинова Дина Арстановна.


505 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Үшқарасу а., Абай к., 13 үй, Қарасу негізгі жалпы білім беру мектебінің ғимараты, тел.8(71648)98-5-01.

Шекаралары: Үшқарасу а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы – Адельшина Анися Руфиловна; төраға орынбасары –Ахметова Ирина Петровна; хатшы –Сизова Елена Владимировна; комиссия мүшелері: Ахмедьянова Альфия Булатовна, Арыстанбеков Асылбек Кикбаевич.


Зеренді ауданы
506 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Чаглинка а., Ынтымақ шағын ауданы,13, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 24-1-40

Шекаралары: Нұрлы көш к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Гагарин к. - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36; Советская к.- 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 105, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118; 8 наурыз к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43; Новая к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 25.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Бимағанбетов Болат Балтакескенұлы, төрағаның орынбасары -Махамбетов Үсен Төлегенұлы, хатшы - Карпекова Бахыт Оспанғалиқызы, комиссия мүшелері: Сәрсенбай Гүлбаршын Әбілдәқызы, Бедерова Бахыт Мұратбекқызы.


507 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Чаглинка а., Ынтымақ шағын ауданы 6, жоғары агротехникалық колледждің ғимараты, 8 (71632) 24-2-67.

Шекаралары: Советская к. - 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217; Бәйтерек. - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Ынтымақ шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21; Орталық шағын ауданы - 4, 5, 7, 8; 8 наурыз к. - 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 71, 73, 75, 77, 79; Жеңіс к.- 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Кәрімов Нұрлан Оразбайұлы, төрағаның орынбасары - Махамбетов Аслан Төлегенұлы, хатшы Руденко Ольга Александровна, комиссия мүшелері: Кутурова Марал Маденметқызы, Воропаева Евгения Александровна.


508 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақадыр а., Атамекен к., 3, ауылдық клубтың ғимараты тел. 8 (71632) 52-2-96.

Шекаралары: Ақадыр ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Кучумова Аида Мейрамқызы, төрайымның орынбасары - Хайвар Үнбет, хатшы - Тұмархан Рина, комиссия мүшелері: Ивтай Алтангүл, Батихан Жәнібек.


509 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ескенежал а., Достық к., 5, негізгі мектептің ғимараты,

тел. 8 (71632) 53-0-32.

Шекаралары: Ескенежал ауылы, Еңбек-Бірлік ауылы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Атағожина Айнұр Жексембайқызы, төрайымның орынбасары - Машикова Мадина Көшкентайқызы, хатшы - Серікгүл, комиссия мүшелері: Усетаева Анна Викторовна, Бекішева Айнұр Мерекеқызы.
510 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұялы а., Бейбітшілік к., 11, бастауыш мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-25.

Шекаралары: Ұялы ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы -Бораншина Гүлмира Ғалымқызы, төрайымның орынбасары - Кішібаева Әлия Бүркітбайқызы, хатшы - Кошманова Дәметкен Жұмағалиқызы, комиссия мүшелері: Бекенова Әлия Бахытқызы, Алтаева Шәрипа Күнібайқызы.


511 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақкөл а., Школьная к.,1, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 37-5-40.

Шекаралары: Ақкөл ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Ескендіров Айтжан Хәкімұлы, төрағаның орынбасары - Молдағалиева Шайзада Қабдрашитқызы, хатшы - Ахмедьянова Күнайым Елтайқызы, комиссия мүшелері: Мағзұмова Сәуле Сәлімқызы, Бектұрғанов Самат Отанұлы.


512 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Молодежное а., Комсомольская к., 36, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 53-1-49.

Шекаралары: Молодежное ауылы, Туполевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ахсанова Сәлима Анасқызы, төрайымның орынбасары - Боргуль Игорь Федорович, хатшы - Айтмағанбетов Серік Насылбекұлы, комиссия мүшелері: Әмірғожин Самархан Айдарханұлы, Ержанова Гүлнара Жексенбайқызы.


513 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қазақстан а., Мектеп к., 11, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 53-1-96.

Шекаралары: Қазақстан а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Теміртасова Базила Еслямқызы, төрайымның орынбасары - Ысқақов Жанат Сағындықұлы, хатшы - Құлымбасова Алтынай Бахытқызы, комиссия мүшелері: Камалиев Нұрболат Өмірсерікұлы, Нұғыманов Орынбасар Қайратұлы.


514 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ивановка ауылы, Мектеп көшесі, 3, бастауыш мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 52-7-02.

Шекаралары: Ивановка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Танькова Вера Петровна, төрайымның орынбасары - Қасымова Бибіғайша Сәкенқызы, хатшы - Еспаев Мақсыт Төлеуұлы, комиссия мүшелері: Шурхай Елена Викторовна, Сағындық Айзат Талғаткызы.


515 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ортақ а., Орталық көшесі, 26, мәдени орталықтың ғимараты, тел. 8 (71632) 37-3-35.

Шекаралары: Ортақ ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Бесбаев Болатбек Жұматайұлы, төрағаның орынбасары - Темірғалиев Қабдұлманап Қабдұлұлы, хатшы - Жентуха Зимфира Рашитовна, комиссия мүшелері: Бейсембаев Ербол Жолдасбайұлы, Жолдасбаева Қымбат Хамзақызы.


516 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қызылтаң а., Білім көшесі, 11, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 51-3-79.

Шекаралары: Қызылтаң а., Трофимовка станциясы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Құдайберген Серік Қожантайұлы, төрағаның орынбасары - Өтеулин Қалымтай Кенжетайұлы, хатшы - Шулембаева Гүлзат Серікқызы, комиссия мүшелері: Жұмабаева Мархаббат Батырбекқызы, Дүйсенбаева Завре Әлимұхамедқызы.


517 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алексеевка а., Школьная к., 14, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 35-3-25.

Шекаралары: Приречная к. - 4, 6, 17, 19; Ленин к. - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Гагарин к. - 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Почтовая к. - 3, 4, 6, 8, 8а, 10; Новоселов к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Советская к. - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; Садовая к. - 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; Заводская к. - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28; Дорожная к. - 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37; Набережная к. - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Абай к. - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Теміржолшылар к. - 2, 4, 6.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Кенжеғалиева Балхия Қазбекқызы, төрайымның орынбасары - Портная Ирина Александровна, хатшы - Полукарова Евгения Артуровна, комиссия мүшелері: Шалашун Константин Владимирович, Есауленко Татьяна Викторовна.


518 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алексеевка а., Алтынсарин к., 1, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 35-6-04.

Шекаралары: Горький к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35; Толстой к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Алтынсарин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 23, 25, 27, 29; Строительная к. - 1, 2, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Афанасьева Нина Алексеевна, төрайымның орынбасары - Мұрадилов Серик Самарханұлы, хатшы - Қалиева Жанна Болатқызы, комиссия мүшелері: Иванов Виктор Валентинович, Скляренко Наталья Дмитриевна.


519 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Алексеевка а., аурухана қалашығы, Ақмола облыстық психиатриалық ауруханасының ғимараты, тел.8 (71632) 35-6-57.

Шекаралары: Алексеевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Тараканова Валентина Михайловна, төрайымның орынбасары - Айтбаева Света Сәлімқызы, хатшы - Молчанова Инна Владимировна, комиссия мүшелері: Мостовая Татьяна Васильевна, Митрясова Наталья Васильевна.


520 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Чаглинка станциясы, Школьная к., 1а, мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 52-5-81.

Шекаралары: Чаглинка станциясы, Жаманащы станциясы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Аукарова Бақытжан Серікбайқызы, төрайымның орынбасары - Юхновская Нина Викторовна, хатшы - Жадрина Алмагүл Төрегелдіқызы, комиссия мүшелері: Мәмбетова Марал Құдайбергенқызы, Пислярук Надира Равильевна.


521 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Еленовка а., Абылай хан к.,36, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 38-5-47.

Шекаралары: Еленовка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Андрушко Александр Петрович, төрағаның орынбасары - Чмерев Виктор Анатольевич, хатшы - Ташпенова Айғаным Боскенқызы, комиссия мүшелері: Оспанова Гүлсара Сәлімқызы, Сергиенко Николай Николаевич.


522 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қарлыкөл а., Мектеп көшесі, 34, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 38-7-36.

Шекаралары: Қарлыкөл ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Махамбетов Ерлан Ерғанұлы, төрағаның орынбасары - Төлебаев Жанбота Ержанұлы, хатшы - Абенова Жадыра Жұмабекқызы, комиссия мүшелері: Боранбаев Оразап Қанжарбайұлы, Ахметов Абай Кеңесұлы.


523 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жылымды а., Мектеп көшесі, 20, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 51-6-55.

Шекаралары: Жылымды ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Бекішев Бүркітбай Қожабекұлы, төрағаның орынбасары - Мейрамова Айман Ешманқызы, хатшы - Есжанова Арайлым Махметжанқызы, комиссия мүшелері: Садуова Әсел Батырханқызы, Макенов Жанат Мұханбетжанұлы.


524 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жаңаауыл а., Бейбітшілік к., 8, бастауыш мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 53-4-93.

Шекаралары: Жаңаауыл ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Болатов Біржан Құланұлы, төрағаның орынбасары - Әбілғазин Құрманбай Қойбағарұлы, хатшы - Ашербекова Күльзайра Нұрмашқызы, комиссия мүшелері: Залелова Айгүл Дулатбекқызы, Әубәкіров Жабағы Қаудиұлы.


525 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қарағай станциясы, Станционная к., 11, бастауыш мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 52-7-07.

Шекаралары: Қарағай станциясы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Хисаева Гүлсина Жанайдарқызы, төрайымның орынбасары - Шәріпова Фанзия Минниханқызы, хатшы - Күлбаева Бахытжамал Жұмағалиқызы, комиссия мүшелері: Балтаева Светлана Брониславовна, Оспанов Серғали Құлатайұлы.


526 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ақан а., Орталық к., 10, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 51-3-82.

Шекаралары: Ақан ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Абдульманова Дария Шәріпқызы, төрайымның орынбасары Балтабаева Айнагүл Елубайқызы, хатшы - Өртенбаева Ақерке Рамазанқызы, комиссия мүшелері: Сүлейменов Дулат Дуамбайұлы, Байбақова Қарлығаш Балтабекқызы.


527 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Баратай а., Жастар к., 1, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-58.

Шекаралары: Баратай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Сәдуақасова Толқын Қабдырахманқызы, төрайымның орынбасары - Есімсейітова Гүлзағила Ерманқызы, хатшы - Тәжібаев Марат Кәрімжанұлы, комиссия мүшелері: Ескендіров Арман Аманжолұлы, Қазыбай Бахтияр Сайранұлы.


528 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Уголки а., Қарағайлы к., 1, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-08.

Шекаралары: Уголки ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Кәкімов Нұрымжан Болатұлы, төрағаның орынбасары - Закирин Аслан Нығметжанұлы, хатшы – Ескендірова Назымбек Аманжолқызы, комиссия мүшелері: Сапиева Күлай Мымалымқызы, Мұханбетжанов Бержан Бауыржанұлы.


529 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қызылсая а., Орталық к., 18, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 34-3-73.

Шекаралары: Қызылсая ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Беркімбаева Орынгүл Саутбекқызы, төрайымның орынбасары - Жамұханов Асылбек Өтегенұлы, хатшы - Саденова Сәуле Наурызбайқызы, комиссия мүшелері: Кайкенова Жібек Құрмашқызы, Каюпов Бейбіт Дүйсенұлы.


530 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бірлестік ауылы, ГОК шағын ауданы, 23, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 51-3-83.

Шекаралары: Бірлестік ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Ғабдуллин Мереке Жапанұлы, төрағасының орынбасары - Ермағұлова Тұйғын Әбдірахманқызы, хатшы - Мүқжанов Думан Кенесұлы, комиссия мүшелері: Сактағанова Шолпан Шалабайқызы, Сағындықова Раушан Арыстанбекқызы.


531 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сейфуллин а., Орталық к., 20, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 79-1-09.

Шекаралары: Сейфуллин ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Кәрімова Айгүл Залетқызы, төрайымның орынбасары - Оспанов Әлем-Серік Маратұлы, хатшы - Шәріпова Гүлмира Бексейітқызы, комиссия мүшелері: Жасауиев Думан Мұтағараұлы, Басжанова Ардақ Кенжебайқызы.


532 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қараөзек а., Орталық к., 9, бастауыш мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 51-3-28.

Шекаралары: Қараөзек ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Серғазинова Зәуре Қайыркожақызы, төрайымның орынбасары - Әлімжан Райхан Сабыраллиқызы, хатшы - Каппасова Айжан Байжанқызы, комиссия мүшелері: Омарова Назира Ерғалиқызы, Охатов Әбіл Шайыхұлы.


533 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қонысбай ауылы, Абай Құнанбаев атындағы к., 16, ауылдық клубтың ғимараты, тел .8 (71632) 34-4-04.

Шекаралары: Қонысбай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Бүбентаева Динара Жұмабайқызы, төрайымның орынбасары - Мұстафина Айсұлу Барлыбайқызы, хатшы - Саликов Ержан Зейнетұлы, комиссия мүшелері: Өскенбаева Салтанат Қалымтайқызы, Шүкенова Анар Сырғабекқызы.


534 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Гранитное а., Гранитный шағын ауданы, негізгі мектептің ғимараты, тел .8 (71632) 31-2-02.

Шекаралары: Гранитное ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Жайықбаева Айгүл Қабайқызы, төрайымның орынбасары - Барыбина Светлана Васильевна, хатшы - Тұрлыбекова Айнагүл Әбдікәрімқызы, комиссия мүшелері: Жексембина Динара Ертайқызы, Несмелова Мария Карловна.


535 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Васильковка а., Мектеп к., 15, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 53-1-97.

Шекаралары: Васильковка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Литвина Наталья Николаевна, төрайымның орынбасары - Башаров Жеңіс Кеңесұлы, хатшы - Васюткина Регина Николаевна, комиссия мүшелері: Юрченко Ольга Николаевна, Витковская Юлия Сергеевна.


536 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Дөңгілағаш а., Мәдениет көшесі, 9, ауылдық клубтың ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-00.

Шекаралары: Дөңгілағаш ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Касаинов Амантай Жолданғарұлы, төрағаның орынбасары - Рахимова Жадыра Ерболатқызы, хатшы - Калиева Гүлсім Талапқызы, комиссия мүшелері: Даненов Еркін Оразбайұлы, Кәрімова Гүлден Момынқызы.


537 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Куропаткино а., Школьная көшесі,20, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 33-5-45.

Шекаралары: Куропаткино ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Талдин Жандос Серікұлы, төрағаның орынбасары - Қылышбеков Сабыржан Сатыбайұлы, хатшы - Жамұхамбетова Гүлім Кенжебайқызы, комиссия мүшелері: Бопина Айнагүл Рахымқажықызы, Кенжеболатова Мәншүк Қазбекқызы.


538 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Раздольное а., Комсомольская к., 4, орта мектептің б ғимараты, тел. 8 (71632) 33-7-43.

Шекаралары: Раздольное ауылы, Теректі ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Төкенов Жұмаш Ерғалиұлы, төрағаның орынбасары - Абдрахманова Алма Рашитқызы, хатшы - Төкеева Гүлдерай Жексенбайқызы, комиссия мүшелері: Бектемірова Айсұлу Серікпайқызы, Қожахметова Әсемгүл Әкімжанқызы.


539 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Азат а., Школьная к., 1, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 33-5-14.

Шекаралары: Азат ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ахметова Гаухар Сабыржанқызы, төрайымның орынбасары - Галимова Сәуле Мәкібайқызы, хатшы - Жетпісова Динара Қайроллақызы, комиссия мүшелері: Закирина Әсемгүл Сайлаубайқызы, Дошамакова Гүлмира Сейтпатбалқызы.


540 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Приречное а., Орталық к., 6, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 25-3-46.

Шекаралары: Приречное ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Жетпісова Мариям Сұрағанқызы, төрайымның орынбасары - Чабанова Елена Дмитриевна, хатшы - Айзель Светлана Сергеевна, комиссия мүшелері: Жақсылық Алина Сәкенқызы, Анисимов Сергей Валентинович.


541 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Павловка а., Орталық к., 32, бастауыш мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 25-3-25.

Шекаралары: Павловка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Бексейітов Рым Зәкірұлы, төрағаның орынбасары - Шермер Ольга Федоровна, хатшы - Ботвинко Олеся Анатольевна, комиссия мүшелері: Хабидуллина Алмагүл Қабиқызы, Талпақов Ғалымбек Айдарбекұлы.


542 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Садовое а., Мектеп к., 1, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 34-5-62.

Шекаралары: Садовое ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ауғанбай Күлжайна, төрайымның орынбасары - Бектемірова Зарина Талғатқызы, хатшы - Қайыржанов Олжас Тастыбайұлы, комиссия мүшелері: Әметхан Айгүл, Ғибадат Амангүл.


543 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Березняковка а., Мектеп к., 12, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 52-5-43.

Шекаралары: Березняковка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Каймульдина Ботагөз Бекенқызы, төрайымның орынбасары - Жұманова Айгүл Кәрімжанқызы, хатшы - Байшураева Сана Энбекқызы, комиссия мүшелері: Махамбетов Азамат Айтбайұлы, Мұстафин Амангелді Мұсаұлы.


544 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Заречное а., Мектеп к., 22, негізгі мектебінің ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-44.

Шекаралары: Заречное ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Нұрғазин Еркебұлан Мұхатұлы, төрағаның орынбасары - Газизова Гүлнар Сағадатқызы, хатшы - Аембаева Сәуле Қалиқызы, комиссия мүшелері: Айсина Жанғаным Орынбайқызы, Ғаббасов Бердияр Кенжинұлы.


545 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Симферополь а., Школьная к. 6, орта мектептің ғимараты, тел .8 (71632) 53-0-94.

Шекаралары: Симферополь ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Омарова Гүлнара Нығметқызы, төрайымның орынбасары - Таженова Күләш Тантейқызы, хатшы - Рябикова Татьяна Дмитриевна, комиссия мүшелері: Клещева Татьяна Николаевна, Сейпілова Күлбаршын Төлепбергенқызы.


546 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бұлақ а., Жасыл Ел к., 8, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-24.

Шекаралары: Бұлақ ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Омарова Думан Ғаббасқызы, төрайымның орынбасары - Омарова Айгүл Овцеводқызы, хатшы – Әбілова Балғын Төкейқызы, комиссия мүшелері: Татенова Динара Манапқызы, Жетпісбаев Балтабай Қадырбекұлы.


547 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жолдыбай а., Мектеп к., 13, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 51-5-23.

Шекаралары: Жолдыбай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Қыдырбеков Болатбек Зұлқарнайұлы, төрағаның орынбасары - Маженова Жамал Айдарбекқызы, хатшы - Омарова Айгерім Амангелдіқызы, комиссия мүшелері: Әубәкірова Данагүл Жағыпарқызы, Иманбаев Қабдымұталап Кәкібайұлы.


548 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Викторовка а., Мир к.,71, Мәдениет үйінің ғимараты, тел. 8 (71632) 23-2-85.

Шекаралары: Викторовка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Стригун Владимир Викторович, төрағаның орынбасары - Мұқажанова Майра Қалиқызы, хатшы - Алексеева Альбина Витальевна, комиссия мүшелері: Жылқайдаров Азамат Қуанышбекұлы, Уфимцева Елена Викторовна.


549 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бөгенбай би а., Бөгенбай би к., 16, бастауыш мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 52-4-07.

Шекаралары: Бөгенбай би ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Лукащук Вера Матвеевна, төрайымның орынбасары – Құсайынов Әміржан Әмірханұлы, хатшы - Каимова Гүлнара Мыңжасарқызы, комиссия мүшелері: Суворкова Лидия Никоновна, Зайт Жолдас Олжабайұлы.


550 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Красиловка а., Бөгенбай би к., 24, бастауыш мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 29-4-43.

Шекаралары: Красиловка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Жаңабергенов Ринат Елубайұлы, төрағасының орынбасары - орынбасары - Тілеуов Тоқпай Баяқұлы, хатшы - Амренова Динагүл Сайлаубекқызы, комиссия мүшелері: Чуняк Светлана Николаевна, Майер Марина Францевна.


551 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Айдабол ауылы, Ленин к., 19 а, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 29-2-47.

Шекаралары: Айдабол ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Телегин Александр Николаевич, төрағаның орынбасары - Рахимжанова Сәуле Ақауқызы, хатшы - Дятлов Богдан Владимирович, комиссия мүшелері: Тұрсымбаева Раиса Көжебекқызы, Талтақаева Бибігүл Жұмабайқызы.


552 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Исаковка а., Мектеп к., 20, орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 27-1-18.

Шекаралары: Исаковка ауылы, Ұялы ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Конкин Юрий Вахидович, төрағаның орынбасары - Ерофеев Сергей Васильевич, хатшы - Петрова Анастасия Вячеславовна, комиссия мүшелері: Байтлеуова Айнагүл Сейтқожақызы, Сейтенова Роза Қазизқызы.


553 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қостомар а., Мектеп к., 6, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 52-3-47.

Шекаралары: Қостомар ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Абылхаева Сәуле Сайлаубекқызы, төрайымның орынбасары - Сыздықова Бегзат Енгамқызы, хатшы - Жангужин Наурызбай Қанатұлы, комиссия мүшелері: Мұқышев Нұржан Тоқанұлы, Жанбатыров Қанат Қазтайұлы.


554 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Зеренді а., Тәуелсіздік к., 40, Мәдениет үйінің ғимараты, тел. 8 (71632) 22-5-80.

Шекаралары: Ілиясов к, - 1, 1а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 52, 54, 55, 56, 57, 57а, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106; Тәуелсіздік 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38а, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 69, 70, 76, 78, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116а, 117, 118, 119, 120а, 123, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 140, 141; Әуезов к. - 14, 15, 16; Ленин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 29/1, 30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92; Куйбышев к. - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103; М.Горький к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 89, 90, 91, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 100, 102; Ғабдуллин к. - 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Мусин к. - 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 63, 68, 70; Демалыс аймағы, 7; АОШ - 1,1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Тасенов Болат Ерғалиұлы, төрағаның орынбасары - Дүйсембекова Ботагөз Байназарқызы, хатшы - Билялова Гүлмарай Хайруллақызы, комиссия мүшелері: Ғабдуллин Саттыбай, Черенщикова Елена Николаевна, Әміржанов Әскербай Қазиұлы, Зейнуллин Кәдірбек Бегайдарұлы.


555 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Зеренді а., Нагорная к., 1, №2 Зеренді орта мектебінің ғимараты, тел. 8(71632) 21-2-95

Шекаралары: Ключевая к. - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46; Нагорная к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Школьная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Колбаскин к. - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Пушкин к. - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Гагарин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28; Садовая к. - 1, 1а, 1б, 2,2б, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 12а; Юбилейная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11; Калинин к. - 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Чкалов к. - 2, 3, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15,16,17, 18; Верхняя к. - 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Мусин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35; Тәуелсіздік к. - 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Куйбышев к. - 1; Буденный к. - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22; Мөлтекаудан - 1, 3, 4,5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Прудхозная қ. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Автомобилистер қ. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Восточная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Элеваторная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Новая к. - 1, 2, 3, 4,5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21; Целинная қ. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Ғабдуллин к. - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35; Зеленая қ. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Степная к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19; Победа к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Красноармейская к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16; Чапаев к. - 1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Разин Леонид Николаевич, төрағаның орынбасары - Нұртаев Қанат Наурызұлы, хатшы - Ғабдулманова Гәкку Жанғазықызы, комиссия мүшелері: Катенов Рустем Ерғазыұлы, Нұрмағамбетова Айсұлу Байбатырқызы, Көкішев Биболат Ермұханұлы, Сабирова Елена Рашидовна.


556 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Зеренді а., Чапаев к., 43, №1 Зеренді орта мектебінің ғимараты, тел.8 (71632) 21-4-63.



Шекаралары: Буденный к. - 24, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116; Чапаев к. - 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 58а, 59,60, 61, 62,63, 63а, 64, 65, 65а, 67, 68, 68а, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84,85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; Красноармейская к. - 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33,34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61,62, 63,64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 73а, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92,93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114; Победа к. - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44,45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62а, 63, 64, 64а, 65,66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 132, 136, 138, 144; Степная к. - 20,21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 100, 107; Зеленая к. - 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64; Новая к. - 22, 23, 24, 25, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а,54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Қашаев к.- 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73в; Энергетиктер к. - 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8 а, 9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 52в, 52е, 52г, 53г, 53в, 54е, 55а, 55д, 56 в, 57е; Луговая 1, 1в, 2, 2г, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лесная к. - 2, 3, 4; Степной шағын ауданы - 30.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Такетов Әуелбек Дүйсенбекұлы, төрағаның орынбасары - Әбділманова Құралай Сабыртайқызы, хатшы - Оразова Гүлден Жайлаубайқызы, комиссия мүшелері: Тайжанова Айгүл Омарқызы, Насибулин Ильфат Хамитұлы, Итқұлова Гүлмира Жолданқызы, Қаскеев Сыздықкерей Қанапияұлы.


557 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Айдарлы а., Орталық к., 22, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 26-4-06.

Шекаралары: Айдарлы ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Воронова Күляим Бексұлтанқызы, төрайымның орынбасары - Ибраев Дәурен Сейілханұлы, хатшы - Тасымова Ғалия Солтанқызы, комиссия мүшелері: Байтин Азамат Сейілбекұлы, Бибаева Гүлжан Амангелдіқызы.


558 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Көктерек а., Мектеп к., 12, негізгі мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 52-1-49.

Шекаралары: Көктерек ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Сақтағанова Нұргүл Николайқызы, төрайымның орынбасары - Маннанова Қарлығаш Нұрмыхамбетқызы, хатшы - Хасенова Марал Кенжеғалиқызы, комиссия мүшелері: Өмірова Дәмеш Ғабдрахманқызы, Шуматова Сабира Райханқызы.


559 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Мәлік Ғабдуллин а., Зеленая к.,16, ауылдық клубтың ғимараты, тел.8 (71632) 52-6-57.

Шекаралары: Мәлік Ғабдуллин ауылы, Қойсалған ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Жұмажанов Серік Оразғалиұлы, төрағаның орынбасары - Оспанов Қайырболат Хайырмолұлы, хатшы - Жиенбаева Айнұр Молдабекқызы, комиссия мүшелері: Әбішева Әсемгүл Шегенбайқызы, Балтабаева Ұлпан Сәбитқызы.


560 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Кіші Түкті а., Орталық к.,1 а, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 51-6-44.

Шекаралары: Кіші Түкті ауылы,

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Нұғыманов Медет Ақылбайұлы, төрағаның орынбасары - Бралина Сәуле Майкенқызы, хатшы - Чех Людмила Владимировна, комиссия мүшелері: Симонович Нұржамал Көшқызы, Хұсаинова Зайра Сәлімқызы.


561 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Серафимовка а., Орталық к, 40, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 51-0-63.

Шекаралары: Серафимовка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Отарбаев Нұрлыбек Дәуренбайұлы, төрағаның орынбасары - Фризен Светлана Петровна, хатшы - Карпова Светлана Владимировна, комиссия мүшелері: Тахтаулова Сабира Қайрошқызы, Чердакова Наталья Степановна.


562 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Дороговка а., Еңбек к.,16, ауылдық клубтың ғимараты, тел. 8 (71632) 52-4-04.

Шекаралары: Дороговка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Дымов Владимир Иванович, төрағаның орынбасары - Панасик Елена Владимировна, хатшы - Хижняк Наталья Сергеевна, комиссия мүшелері: Калиш Диана Мұратқызы, Қуанышбаева Аягөз Кәркенқызы.


563 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қарауыл Қанай би атындағы а., Қанай би к.,10, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 23-6-05.

Шекаралары: Қарауыл Қанай би атындағы ауылы, Желтау ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Акмурова Раушан Қабылқызы, төрайымның орынбасары - Жетенова Арайлым Балтакескенқызы, хатшы - Махамбетова Жібек Қоныбекқызы, комиссия мүшелері: Шоқаев Дархан Қайратұлы, Шәймерденова Ақерке Бүркітқызы.


564 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Игілік а., Қанай би атындағы к.,12. орта мектептің ғимараты, тел. 8 (71632) 52-7-13.

Шекаралары: Игілік ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Уәлиева Алма Октябрқызы, төрайымның орынбасары - Ахметов Марат Мұфтахаддинұлы, хатшы - Сейітжанова Динара Қайыргелдіқызы, комиссия мүшелері: Елемесов Жандос Мәжитұлы, Қабылова Гүлзия Болатқызы.


565 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қызылегіс а., Орталық к.,11, негізгі мектебінің ғимараты, тел.8 (71632) 28-2-45.

Шекаралары: Қызылегіс ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Әбілов Қуанышбек Қабденұлы, төрағаның орынбасары - Жакишев Болатбек Сабырбекұлы, хатшы - Вахитова Зоя Михайловна, комиссия мүшелері: Сұлтанова Динара Жолдасбекқызы, Тавлыкаева Мариям Шожанқызы.


566 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ортағаш а., Ардагерлер к., 17, ауылдық клубтың ғимараты, тел.8 (71632) 52-1-03.

Шекаралары: Ортағаш ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Қайырбай Бахытбек Қорғанбекұлы, төрағаның орынбасары - Ахметов Қорғанбек Рымбекұлы, хатшы - Абжанова Роза Төлегенқызы, комиссия мүшелері: Оспанов Түгелбек Жайылғанұлы, Ахметова Қарлығаш Мүскенқызы.


567 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қарашілік а., Абылай хан к., 7. Бұрынғы бастауыш мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 51-5-67.

Шекаралары: Қарашілік ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Құрманов Боранбай Елеусізұлы, төрағаның орынбасары - Наурызов Бауыржан Рахымұлы, хатшы - Сұңғатова Анар Мәулиқызы, комиссия мүшелері: Мұхамбеталин Ербол Сапарұлы, Ескаков Серғазы Маратұлы.


568 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Троицкое а., Мектеп к., 2, орта мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 25-2-47.

Шекаралары: Троицкое ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Шишканов Владимир Алексеевич, төрағаның орынбасары - Ликерова Сайран Исмағұлқызы, хатшы - Трофимова Валентина Дмитриевна, комиссия мүшелері: Байкенов Қайсарбек Қазбекұлы, Қаратаева Әлия Кобығұнқызы.


569 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қошқарбай а., Мектеп к.,16, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 26-4-47.

Шекаралары: Қошқарбай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Балтағарин Ыбырай Қайроллаұлы, төрағасының орынбасары - Жылқыбаева Айгүл Толқынбекқызы, хатшы - Қалымжанова Сәуле Төлебайқызы, комиссия мүшелері: Нұрғазина Күнарай Рахымқызы, Токенова Бибігүл Қазкенқызы.


570 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Кеңөткел а., Орталық к., 13, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 38-1-34.

Шекаралары: Кеңөткел ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Баймурзин Сәкен Шахмаұлы, төрағаның орынбасары - Қожахметова Толғанай Қойбағарқызы, хатшы - Есенова Шолпан Мырзағалиқызы, комиссия мүшелері: Кошбай Асылтас Қайыркенқызы, Балағазина Мейрамгүл Қадырқанқызы.


571 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Бәйтерек а., Орталық к., 1. әкімшілік-мәдени орталықтың ғимараты, тел.8 (71632) 26-1-91.

Шекаралары: Бәйтерек ауылы, Өндіріс ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Аққошқаров Құрман Жетістікұлы, төрағаның орынбасары - Ағбаева Анар Жәмшітқызы, хатшы - Үсенова Баян Даирқызы, комиссия мүшелері:Таңдаева Қарлығаш Көпжасарқызы, Бектасова Мария Изатқызы.


572 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Красный Кордон а., Орталық к., 57, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 25-5-65.

Шекаралары: Красный Кордон ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Соболева Наталья Евгеньевна, төрайымның орынбасары - Олжағұлов Қайсар Ескенұлы, хатшы - Бөгенбаева Анаргүл Мырзағалиқызы, комиссия мүшелері: Сангул Светлана Ивановна, Близнец Ольга Михайловна.


573 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ермаковка а., Мектеп к., 2, негізгі мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 25-7-14.

Шекаралары: Ермаковка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Төлебаева Манар Қойбағарқызы, төрайымның орынбасары - Морева Светлана Васильевна, хатшы - Ибраева Гүлжанат Жансерікқызы, комиссия мүшелері: Жүсіпова Марьям Маймобайқызы, Рябинова Евгения Владимировна.


574 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қарсақ а., Ардагерлер к., 1, бастауыш мектептің ғимараты, тел.8 (71632) 52-9-38.

Шекаралары: Қарсақ ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы -Ташимов Мұхтар Кәрімұлы, төрағаның орынбасары - Тоқуов Оразбек, хатшы - Ағбаева Баян Қажыбайқызы, комиссия мүшелері: Нұртаева Роза Нұрмадиқызы, Игібаева Раушан Амангелдіқызы.


575 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Үлгілі а., Білім к., 1, бастауыш мектептін ғимараты, тел.8 (71632) 52-1-90.

Шекаралары: Үлгілі ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Беспалина Айгүл Исмағоллақызы, төрайымның орынбасары - Жантаева Ғалия Кеңесқызы, хатшы - Сарбаева Айнаш Жасаскерқызы, комиссия мүшелері: Сарбаева Гүлбаршын, Казакова Ольга Анатольевна.


Қорғалжын ауданы
576 сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Өркендеу а, Абай к., 19, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 35-7-39.




Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Шекарасы: өркендеу а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   44   45   46   47   48   49   50   51   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет