№1 сайлау комиссиясы


Шекарасы: Өркендеу а. Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы



бет49/57
Дата31.12.2019
өлшемі1,73 Mb.
1   ...   45   46   47   48   49   50   51   52   ...   57

Шекарасы: Өркендеу а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы - Кенжекеев Бекжан Аманжолович; төрағаның орынбасары - Оспанова Алма Кабдуовна; хатшысы – Исин Сагатбек Султанбекович; комиссия мүшелері: Ахан Кульшат Жумағатқызы, Кожахметов Бекзат Ахмедиянович.
577 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жұмай а, Жұмай батыр к., 22, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-11-52.



Шекарасы: Жұмай а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы - Есмағамбет Тлеуберды Нұрхамитұлы; төрағаның орынбасары - Ермекбаева Гулден Ныгымановна; хатшысы - Серкебаева Жанат Сансызбайқызы; комиссия мүшелері: Бейсенбин Сайлаубек Абикенович, Түрмағанбетов Түрсын
578 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Арықты а., Тәуелсіздік к., 24, орта мектеп ғимараты,

тел: 8(71637) 42-7-42.
Шекарасы: Арықты а., Құлтай а., Сулыкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрайымы - Сатанова Шолпан Қайыркеновна; төрағаның орынбасары- Мажитова Гульмира Зейнуллиновна; хатшысы - Омарова Ардак Асыгатовна; комиссия мүшелері: Кикова Кульпат Токушевна,Такеева Алмагуль Темиржановна
579 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Садырбай а., А.Құнанбаев к., 15/3, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-13-95.


Шекарасы: Садырбай а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрайымы - Молдабаева Шолпан Каппасовна;төрағаның орынбасары - Куанышева Динара Куандыковна; хатшысы - Кожахметова Бакытгуль Канжигалиевна; комиссия мүшелері : Сембина Анель Егинбаевна, Токпамбаева Балзия Асылбековна.
580 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жантеке а., Ж.Шаяхметов к., 1, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 33-6-38.



Шекарасы: Жантеке а. Ж.Жабаев к. - 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45; К.Күмісбеков к. - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 28, 29, 30, 30/а, 32, 34, 34/2; Ж.Шаяхметов к. - 2, 6, 13, 27, 34, 43, 51/1, 52, 52/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 58; Қарғалы а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы – Айманова Гульзира Мерекеевна; төрағаның орынбасары - Ныгыманова Шолпан Ельтаевна; хатшысы - Абильдина Дамежан Сабитовна; комиссия мүшелері: Жаксыбаев Сергей Саханович, Тусупбеков Болат Орынбасарович
581 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Жантеке а., С.Сейфуллин к., 51, ауылдық округ әкімдігінің ғимараты, тел: 8(71637) 33-6-10.



Шекарасы: Жантеке а., Ж.Шаяхметов к. - 3, 4, 5, 7/1, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 29, 30, 32, 32/а, 33, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/а, 52/1, 53, 56, 57, 61, 62; С.Сейфуллин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 24, 25, 26/2, 27, 28, 29, 30/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61; К.Күмісбеков - 8/2, 10.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы – Тажмаганбетов Адильхан Шарипжанович; төрағаның орынбасары - Байтемирова Жанаргуль Калиевна; хатшысы - Алиева Айжан Кайратовна; комиссия мүшелері: Идрисова Гулшат Жакановна, Нуртазин Кайрбек Ермекович.
582 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Ұялы а., А.Құнанбаев к., 1, негізгі мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 5-12-79.



Шекарсы: Ұялы а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Боранбаева Маншук Муратбековна; төрағаның орынбасары - Абильдин Рысбек Кошмагамбетович; хатшысы - Аширбекова Сайран Кабилтаевна; комиссия мүшелері: Жакенов Жайлаубай Кабыкенович, Жунусова Гульден Тулеухановна
583 сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Кеңбидайық а., Т.Бигельдинов к., 22, орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 43-6-78.



Шекарасы: Кеңбидайық а., Екпінді а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ибраева Бану Омиркуловна; төрағаның орынбасары - Иманова Нуржамал Балташовна; хатшысы - Касенова Гульнар Тулеубаевна; комиссия мүшелері: Жунусова Раушан Жакудиновна, Никифорова Нина Владимировна
584 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Майшұқыр а., Абай к., 1, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8(71637) 5-14-68.
Шекарасы: Майшұқыр а., Құмкөл а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы–Гайли Бахытжамал Даулетбековна; төрағаның орынбасары - Бекенова Рабига Апешевна; хатшысы - Рахимжанова Винера Рахимбековна; комиссия мүшелері: Даулетбекова Маржангуль Сериковна, Серикбаев Мамбет Жаксиликович
№585 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қорғалжын а., Болғанбаев к., 4, мектеп гимназиясы ғимараты, тел: 8(71637) 2-16-02.



Шекарасы: Қорғалжын а, А.Құнанбаев к. - 1, 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8 блок 1, 9, 10/1, 10/2, 10/4, 10/5, 11, 11/1, 13, 15, 16, 16/1, 17, 19, 19 блок 19, 20, 21, 22, 22а, 22/1, 22/2, 22/4, 22/5, 22/6, 22/11, 22/12, 22/13, 22/15, 22/16, 23, 24, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36, 37, 37/3, 38, 39, 39/1, 39/2, 39/21, 40, 41, 41/5, 41/6, 41/13, 41/14, 41/15, 41/16, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 44/1, 44 корпус 1, 44/2, 45, 45а, 46, 47, 47/6, 48, 50, 50/1, 50/2, 51, 51/1. 51/2, 51/3, 51/5, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 53, 54, 54/1, 56, 56/1, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 62/3, 62/4, 64, 65, 65/1, 65/2, 66/1, 67, 67/1, 68/1, 69, 69/1, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 75/1, 77, 77/1, 79, 87, 83, 89, 81, 85, 91; Х.Болғанбаев к. - 1, 2, 2 блок 1, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 8/1, 8/1-1, 8/1-2, 8/1-3, 8/1-4, 8/1-5, 8/1-6, 8/1-8, 8/1-9, 8/1-10, 8/1-13, 8/1-14, 8/1-15, 8/1-16, 9, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 10/4, 11, 12, 12 корпус 6, 12/1, 12/1 корпус 1, 12/1-5, 12/1-7, 12/1-8, 12/1-13, 12/5, 12/6, 12/7, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 28/3, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 33, 36, 36/1, 36/3, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 42/1, 43, 43/1, 45, 45А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 50, 51/1, 51/2, 52, 53/1, 53/2, 50/2, 29, 31, 46; К.Күмісбеков к. - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 20А, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36/4, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 48, 48А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/1, 59, 59/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 62, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 67, 67/1, 67/2, 67А, 68, 69, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/1, 71/2, 72, 73, 73/1, 74, 75, 76, 77, 78.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Омарова Сауле Куанышевна; төрағаның орынбасары - Шинтина Алмагуль Тасболатовна; хатшысы - Досымова Гульден Хамзиновна; комиссия мүшелері: Рысбаева Нурсулу Канжыгалиевна, Ташенова Кенжегуль Айкишевна
586 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қорғалжын а. Р.Мадин к., 7, Қорғалжын мемлекеттік табиғи қорығы ғимараты, тел: 8(71637) 2-14-39.



Шекарасы: Қорғалжын а., Т.Рысқұлов к. - 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 15; Т.Әубәкіров к. - 3, 4, 5Б, 9, 9/11, 9/11 корпус 1, 9/11 корпус 2, 13, 13 блок 1, 17/1, 19/1, 25, 29, 33, 44/1, 44/2; М.Ғабдуллин к. - 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 8, 10,12/2; Ә.Жангелдин к. - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/2, 8/7, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 19; Р. Мадин к. 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/8, 1/10, 1/11, 1/14, 1/15, 1/16, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5А, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11/1, 12, 12А, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 20/4, 20/5, 20/8, 20/10, 20А, 21, 21/1, 21/2, 21/7, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 25, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 28/1, 28/2, 30, 33, 34, 34/1, 37, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 46/1, 48/1, 50, 50/1, 54, 56, 56/1, 56/2, 57/1, 58, 60, 60/1, 81; Ә.Шабатов - 1, 4, 5, 7, 8, 9/1, 9а, 11, 11 блок 1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 18, 19, 19/2, 21, 22, 23/1, 23/2, 25, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 29, 30, 31, 31/1;

Д.Рысбаев к. - 2, 4, 4/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 14, 16, 16/1, 16/2, 30/1, 30/2;

Ы. Алтынсарин к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21; Б.Бұлқышев к. - 1, 2, 3, 3/2; тұйық көше:Ә.Шабатов - 3, 9, 25/1.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы - Жилкибаев Бауыржан Ерланович; төрағаның орынбасары - Жакупбекова Валентина Темиргалиевна; хатшысы - Кабылова Мадина Адайевна; комиссия мүшелері: Досмағамбетова Сауле Амангельдиновна, Мусин Дархан Амангелдіұлы
587 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қорғалжын а., Ә.Жангелдин к., 8, А.Төлеубаев ат. орта мектеп ғимараты, тел: 8(71637) 2-19-00.



Шекарасы: Қорғалжын а., Гагарин к. - 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/3, 3/4, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 14, 14/1, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34 корпус 1, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44/2, 44/1, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 50/1, 50/2, 52; Т.Бигельдинов к. - 1, 1/1, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14 корпус 1, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Ә.Бөкейханов к. - 3, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 29, 31, 33, 34; Т.Әубәкіров к. - 19/2, 21, 21/1, 21А, 22, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 28, 28/1, 29, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 33, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 48, 48/1, 48/2, 48/5, 50, 50/1, 54; Қ.Мұхамедханов к. - 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/2, 7/1, 8; Тәуелсіздік к. -1/1, 1А, 1Б, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Кирпичная к. -1, 1/1, 3, 3/1, 3/2; Х.Ерғалиев к. - 1, 2, 3.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Шамбеков Казбек Сабитович; төрағаның орынбасары – Ашимова Алия Туркешовна; хатшысы – Шлегель Ирина Николаевна; комиссия мүшелері: Зейниева Ансаганым Рахимберлиевна, Кылышбаев Ерлан Ерболович
588 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қорғалжын а., Р.Мадин к., 3, жол торабының ғимараты, тел: 8(71637) 2-14-04.



Шекарасы: Қорғалжын а., М.Әуезов к. -1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20; Д.Рысбаев к. - 2, 3, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 12, 12 блок 1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/4, 14/5, 14/6, 14 б, 15/1, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 21a/1, 21a/2, 21/3, 21/4, 23, 23/1, 23/2, 26/1, 26/2; Ш.Уәлиханов к. - 1, 1/1, 1/2, 1/4, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3 корпус 1, 4, 4/2, 4/3, 5, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 10/1, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 17/3, 20; Д.Отарбеков к. - 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 5, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 22, 24; Құлтума к. - 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18; М.Горький к. -1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 7, 8/1, 8/2, 9, 13, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 27/2, 28, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2,36, 36/2, 42/1, 42/2, 44/2, 46, 46/1, 48/2, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы - Жунусов Едыл Еркинович; төрағаның орынбасары - Елеуова Жанагуль Амангелдиевна; хатшысы – Абилова Гульден Жумабаевна; комиссия мүшелері: Мурзабеделова Шынар Коржынбаевна, Узденбекова Мадениет Тулегеновна
589 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қорғалжын а., К.Күмісбеков к., 28, Р.Есімжанова ат. балалар ән-күй мектебінің ғимараты, тел: 8(71637) 2-11-94.



Шекарасы: Қорғалжын а., Е.Дүйсенбаев к. - 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5 блок 1, 8а, 8/1, 10, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 33 блок 1, 33/2, 34, 35, 37/1, 38, 39, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/2, 47, 49, 51, 52, 55, 55/1, 57, 57/1; Ж.Жабаев к. - 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 9, 7, 10/1, 11, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 29; С.Сейфуллин к. - 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/1, 8/1, 8, 9, 9/1, 11, 11б, 12, 13, 15, 15/1, 17, 25; Ш.Әубәкіров к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 16/1, 16/2, 17, 19, 20, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30/1, 30/2, 31, 32, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 36/2, 38, 40, 42/1, 42/2, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 81, 83, 87, 89, 91; Нұра к. - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2; Бірлік к.; М.Жұмабаев к. - 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/4, 3А, 4, 4/2, 5, 5/3, 5/4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 блок 1, 21 блок 3, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26/2, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 35, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 49; Қоржынкөл к. - 1, 2, 4, 5, 6; Абай а.; Е.Дүйсенбаев тұйық к. - 6, 7, 8, 9, 11, 11/1, 41/3.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Ташенова Жумагул Айкишкызы; төрағаның орынбасары - Шувашева Мапруза Буревна, хатшысы - Блялова Ботагоз Куанышовна; комиссия мүшелері: Кабильдина Сауле Кабикеновна, Саметова Аяжан Сериковна
590 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қорғалжын а., Ә.Жангелдин к., 4, № 1 агротехникалық колледжі ғимараты, тел: 8 (71637) 5-12-55.



Шекарасы: Қорғалжын а., Ә.Молдағұлова к. - 1, 2, 3, 4/1, 5/1, 6, 6/1, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20/1, 21, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 34/4, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36/1, 36/2, 37, 37/1, 37/2, 37/3, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 43/1, 43/2, 43/4, 44, 46/1, 46/2, 46/3, 47/1, 47/2, 47/3, 48/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 55/1, 55/2, 56/1, 56/2, 57/1, 57/2, 53/1, 53/2, 58, 59, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63/1, 63/2, 64/1, 64/2, 65/1, 65/2, 66/1, 66/2, 67, 67/2, 69, 69/1, 69/2, 71; Пос. Строителей к. - 1, 2/1, 2/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16, 17, 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2. Біртабан а. Әлия Молдағұлова тұйық к.- 4, 5.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы – Коспанов Аян Серикбаевич; төрағаның орынбасары – Ермагамбетова Маржан Касымжановна; хатшысы – Мусабаева Кульзайраш Жуматаевна; комиссия мүшелері: Кибалдина Бибигуль Хамидуллиновна, Ташенова Орынбасар Айкышовна
591 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Шалқар а., А.Құнанбаев к., 34, орта мектеп ғимараты,

тел: 8(71637) 45-6-59.

Шекарасы: Шалқар а., Алмас а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы- Мухатова Каршыга Кошербаевна; төрағаның орынбасары - Жанмолдина Жазира Рахметоллаевна; хатшысы – Мырзалиева Батима Оракбаевна; комиссия мүшелері: Абдыгалиева Кымбат Сержановна, Қалижан Балнұр Төлеуқызы
592 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Үшсарт а., Көбетей к., 28, негізгі мектеп ғимараты,

тел: 8(71637) 5-14-15.

Шекарасы: Үшсарт а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы - Жумадильдин Сайлаубек Шортанбаевич; төрағаның орынбасары - Бердалина Гульнар Амангельдиновна; хатшысы – Абдуллина Асел Баянбаевна; комиссия мүшелері: Борина Сауле Баймукановна, Тулюбаева Алия Руслановна
593 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сабынды а., А.Құнанбаев к., 24, орта мектеп ғимараты,

тел: 8(71637) 44-6-46.

Шекарасы: Сабынды ауылы, А.Құнанбаев к. - 1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 34, 36/1, 36, 38, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/2, 53, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58, 60, 60/1; Т.Камелов к. -1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 42/1; Т.Жұмабайұлы к. - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41; Ә.Үсенұлы к. - 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/2, 23/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 29/2, 30, 31, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 58, 60, 62, 64/1, 64/2; Х.Ерғалиев к. - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; К.Кенжетаев к. -1, 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14; Ы.Алтынсарин к. - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17; К.Қошмағанбет к. - 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48; Ә.Бөкейханов к. - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрағасы - Абеев Серик Едигеевич; төрағаның орынбасары - Абилмажинова Магрипа; хатшысы - Смагулов Нурлан Берикович; комиссия мүшелері: Апендина Бахтыгуль Кабдрашовна, Боштаева Макпал Рахметуллиновна.
594 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Сабынды а., Б.Бұлқышев к., 2, «Нұра топтық су арнасы» мекемесінің өнідірістік учаскесінің ғимараты, тел: 8(71637) 44-6-39.



Шекарасы: Сабынды а., Қ.Шымырұлы ш.а. - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34; Б.Бұлқышев к. - 1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 30/1, 30/2, 33/1, 33/2, 35; Алғабас а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Ибраев Жанболат Садуевич; төрағаның орынбасары – Смагулова Айгуль Умурзаковна; хатшысы - Жумагулова Диана Бейсенгалиевна; комиссия мүшелері: Ибраева Нуржамал Нуртаевна, Петрошенко Татьяна Леонидовна
595 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қараегін а., Ш.Уалиханов 11, орта мектеп ғимараты,



тел: 8(71637) 32-6-01.

Шекарасы: Қараегін а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:төрайымы - Саметова Орынбасар Балмагамбетовна; төрағаның орынбасары - Касенов Канат Болатович; хатшысы - Аширбекова Саягуль Жанбыршевна; комиссия мүшелері: Абдрахманова Бакыткуль Салимовна, Нигматзянова Диана Амиргалиевна
Сандықтау ауданы



Ақмола облысы сайлау комиссияларының шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарлама
Орналасқан орны:
Орналасқан орны
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға
Шекаралары:
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым -
Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:
Орналасқан жері:
Шекаралары: тайтөбе а. учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   45   46   47   48   49   50   51   52   ...   57


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет