№1 сайлау комиссиясы



бет46/57
Дата31.12.2019
өлшемі1.73 Mb.
1   ...   42   43   44   45   46   47   48   49   ...   57

№ 455 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Ярославка а., Молодежная к., 18, Ярославка негізгі мектебі, тел: 8 (71647) 52-7-13.

Шекарасы:Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;Степная көшесі - 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;Центральная көшесі – 2, 3;Школьная көшесі – 1, 2, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайым – Бакирова Алтнай Муратовна; төрайымның орынбасары – Кожебаев Аслан Султанбаевич; хатшы – Мейрманова Аймагул Сериковна; комиссия мүшелері: Молдахметова Нурсулу Жумабаевна, Савина Татьяна Петровна.


Жақсы ауданы

№ 456 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Подгорное а., Школьная к., 15, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-86-06


Шекарасы: Подгорное а.

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Мадина Романовна Зайнитдинова, төрайым орынбасары – Валентина Васильевна Лойко; хатшы – Айман Ерекқызы Құдабаева комиссия мүшелері: Вера Павловна Казмирчук, Людмила Александровна Хавар.

№ 457 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Чапай а., Горький к., 4, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-43-39


Шекарасы: Чапай а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Светлана Владимировна Лопата, төрайым орынбасары – Бахыт Таженқызы Хусаинова; хатшы – Ольга Анатольевна Ефименко; комиссия мүшелері: Сақыпжамал Төлегенқызы Күлсина, ИринаНиколаевна Слободанюк.

458 Сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Киров а., Киров к., 10, ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты, тел. 8 (71635) 9-33-71


Шекарасы: Киров а., Юрий Гагарин к. - 8; Киров к. - 1, 2, 3, 4, 6, 12, 13, 14, 15, 16; Сәкен Сейфуллин к. - 1, 2, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 31, 33; Маяковский к. - 1, 2А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Тәуелсіздік к. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Ақан сері к. - 2, 2а, 3, 4, 5, 6; Садовая к. - 2, 5, 7; Строительная к. - 5А, 6, 7, 10, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26; Целинная к. - 1, 2, 2А, 4А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30; Школьная к. - 4, 12, 14.

Шекарасы: Қызылсай а., Дружбы к. - 9; Казахская к. - 3; Комсомольская к. - 4, 10; Набережная к. - 2, 4, 6; Строительная к. - 1, 2, 4, 5, 7, 9, 11; Центральная к. - 14; Школьная к. - 3, 4.


Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Светлана Федоровна Тимурашева; төрайым орынбасары – Жанагүл Серікқызы Магомедова; хатшы – Лариса Жолдыбаевна Жуманова; комиссия мүшесі: Васько Елена Анатольевна, Мақпал Серкенқызы Ералина.

№ 459 Сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Баяғыз а., Целинная к., 2, пошталық байланыс бөлімінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-10-08.

Шекарасы: Баяғыз а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Елена Ивановна Васько; төрайым орынбасары – Баян Садыққызы Тайшыкова; хатшы – Алмагүл Мұстафьевна Алибекова; комиссия мүшелері: Светлана Петровна Васько, Людмила Придоновна Ишимбаева.

460 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Калинин а., Калинина к., 7, негізгі мектебінің ғимараты.

тел.: 8 (71635) 9-35-16.


Шекарасы: Калинин а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Наталья Сергеевна Киндякова; төрайым орынбасары – Дина Михайловна Дашкова; хатшы –Юлия Анатольевна Молофеенко; комиссия мүшелері: Раик Азаноглы Зейналов, Алла Ивановна Русинчук.
461 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Моховое а., Сейфуллин к., 1, негізгі мектебінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-53-47.


Шекарасы: Моховое а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Айман Кажиғалиқызы Бағаналинова; төрайым орынбасары – Амантай Қалымтайұлы Есеналинов; хатшы – Бахытгүл Тулепбергенқызы Қарагинеева; комиссия мүшелері: Қанат Есенгелдіұлы Козбаков, Мадина Аскербекқызы Кукумбаева.

462 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қалмақкөл а., Озерная к., 12, «Тугел-Аубакир и К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, тел.: 8 (71659) 4-02-30.

Шекарасы: Қалмақкөл а..



Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрағасы – Жұмабай Ерғалиұлы Елеусизов; төраға орынбасары – Динара Төлепбергенқызы Қарагенеева; хатшы – Нұрсұлу Науқанқызы Жусувалина; комиссия мүшелері: Айгүл Қалымгерейқызы Уркумбаева, Зауреш Ахметқызы Казезова.

463 сайлау учаскесі


Орналасқан жері: Новокиенка а., Победа к., 29, мәдени-демалыс орталығының ғимараты, тел.: 8 (71649) 9-61-18.


Шекарасы: Новокиенка а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Людмила Борисовна Балацкая; төрайым орынбасары – Нина Николаевна Новикова; хатшы – Татьяна Анатольевна Симанчук; комиссия мүшелері: Зәуреш Қалиқызы Кабамбаева, Надежда Васильевна Куц.
464 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Киев а., Ленин к., 169, халықтың мәдени-демалыс орталығының ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-11-54.



Шекарасы: Киев а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы Ирина Сигизмундовна Гуляева; төрайым орынбасары Ольга Владимировна Бездольная; хатшы Виктория Александровна Тимакова; комиссия мүшелері: Татьяна Михайловна Шаркая, Татьяна Алексеевна Карпейчик.

465 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Қайрақты а., Стадионная к., 1а, шағын орталығының ғимараты, тел.: 8 (71635) 9-46-44.

Шекарасы: Қайрақты а..



Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Галина Ивановна Карибаева; төрайым орынбасары – Талғат Аужанұлы Ибадуллин; хатшы –Татьяна Николаевна Голубева; комиссия мүшелері: Валентина Николаевна Кузнецова, Олег Васильевич Мелетенко.

466 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Тарас а., Зеленая к., 8, орта мектебінің ғимараты,

тел. 8 (71635) 3-17-06.

Шекарасы: Тарас а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Майра Хасенқызы Хасенова; төрайым орынбасары – Сергей Константинович Кашпур; хатшы – Наталья Ахметовна Масло; комиссия мүшелері: Ерболат Табылдыұлы Нарбұтанов, Светлана Петровна Фаингер.
467 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Казахское а., Казахская к., 20, «Табельная» кеңсесінің ғимараты, тел.: 8 (71635) 3-10-26.



Шекарасы: Казахское а..

Сайлау учаскесінің комиссия құрамы: төрайымы – Мария Григорьевна Самойлик; төрайым орынбасары – Елена Вальеревна Барт; хатшы – Оксана Александровна Санукевич; комиссия мүшелері: Ирина Викторовна Конопацкая, Берик Ануарбекович Шамсутдинов.
468 сайлау учаскесі

Каталог: sites -> aqmola.gov.kz -> uploads -> vybory -> grabicy
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
grabicy -> Ақмола облысы бойынша сайлау округтері туралы мәліметтер


Достарыңызбен бөлісу:
1   ...   42   43   44   45   46   47   48   49   ...   57




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет