| «Қазақ тілі мен әдебиеті» (Т2) пәні бойынша жалпы білім беретін мектептер үшін бастапқы бақылау кескіні 10-сынып Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қой «Құлпытасқа адамның, малдың суретін бейнелеуге тыйым » Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қой «Құлпытасқа адамның, малдың суретін бейнелеуге тыйым» 31,66 Kb. 6 | оқу |
| Сабақтың мақсаты: Білімділігі: Штрих түрлерін ажыратып, әр заттың өзіндік келбетін нақты бейнелеуге үйрету Білімділігі: Штрих түрлерін ажыратып, әр заттың өзіндік келбетін нақты бейнелеуге үйрету Сабақ 16,56 Kb. 1 | оқу |
| Html тілінің негіздері Ол кәдімгі мәтіндерді Web-парақтар түрінде бейнелеуге арналған ережелер жиынын анықтайды 48,5 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: «Кескіндемедегі табиғатты бейнелеу» Білімділігі:Қазақстанның көркем табиғатымен танысу, табиғат көріністерін бейнелеуге үйрету Сабақ 448,83 Kb. 2 | оқу |
| Сабақтын мақсаты : Күзгі табиғат көрінісін көре білуге, күз айларындағы табиғат өзгерістерін, құбылыстарын бейнелеуге үйрету Сабақтын мақсаты: Күзгі табиғат көрінісін көре білуге, күз айларындағы табиғат өзгерістерін, құбылыстарын бейнелеуге үйрету Сабақ 484,84 Kb. 2 | оқу |
| Сабақ Тақырыбы: «Аппликация» Оқушыларды аппликация ұғымымен таныстыру. Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың әдіс — тәсілдерімен таныстырып, бейнелеу іс — әрекеттерін меңгеруге баулу Сабақ 37,92 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: Аппликация Оқушыларды аппликация ұғымымен таныстыру. Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың әдіс тәсілдерімен таныстырып, бейнелеу іс әрекеттерін меңгеруге баулу Сабақ 28,2 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы Үлгі бойынша аппликация жасау. Сабақтың жалпы мақсаты Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың әдіс тәсілдерімен таныстырып, бейнелеу іс әрекеттерін меңгеруге баулу Сабақ 145,59 Kb. 2 | оқу |
| Сабақтың мақсаты: Геометриялық денелердің проекцияларын сызу құралдары арқылы салып үйрену А білімділік: Оқушылардың таным қабілетін, логикалық ойлау қабілетін дамыту, оқушыларды детальдарды кескіндеп, бейнелеуге үйрету Сабақ 49,89 Kb. 1 | оқу |
| Сарыарқа Мақсаты; Қазақтың ұсақ шоқысының географиялық орынын анықтай алуға Дамытушылық міндеті; Табиғаттың құрамдас бөліктері арасындағы байланысты логикалық бейнелеуге үйлестіру арқылы танымдық қабілеттерін дамытуды одан әрі жалғастыру 49,27 Kb. 1 | оқу |
| Табиғат көрінісін бейнелеу. Қыс мезгілі Оқушыларды қыс туралы табиғатты дұрыс бейнелеуге, суретті қамтып,бояу түстерін үйлестіріп әр бояудың түстерін ажырата білуге үйрету 5,68 Kb. 1 | оқу |
| Сабақтың әдісі : Түсіндіру, сұрақ-жауап, сарамандық жұмыс. Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Білімділігі: Оқушыларды аппликация ұғымымен таныстыру. Аппликацияны бейнелеуге қажетті құралдармен жұмыс жасаудың Сабақ 26,43 Kb. 1 | оқу |
| Қысқы табиғат көрінісі Сабақтың мақсаттары: а Білімділігі: Қысқы табиғат әсемдігін көре білуге баулу. Қыс айларындағы табиғат өзгерістерін, құбылыстарын бейнелеуге үйрету 34,71 Kb. 1 | оқу |
| Сабақ тақырыбы: Натюрморт түстік шешімін табу Білімділік: Оқушыларды бейнелеу өнері пәнінде заттың өзіне қарап бейнелеуге баулу. Нәрселердің әр түрлі көлемін салыстырмалы түрде елестете отырып, әр жазықтықта бөліп, геометриялық бөліктерге дағдыландыру Сабақ 111,81 Kb. 1 | оқу |
| Географиялық нысандарды, үдерістер мен құбылыстарды картадан көрсету тәсілдері Картографиялық бейнелеуге шартты белгілермен көрсетілген картаның мазмұны жатады. Олардың көмегімен біз картадан ақпарат аламыз. Нысандарды 2,28 Mb. 3 | оқу |