Бағдарламасының үшінші (базалық) деңгейі бойынша «Мектептегі тәжірибе»



бет1/4
Дата04.11.2023
өлшемі47,81 Kb.
#189694
түріБағдарламасы
  1   2   3   4
Байланысты:
Тізбектелген саба тар топтамасыны ЫС а мерзімді жоспары
алгебра омж Тулекова А, 8-Учебный-план Алгебра 9-класс, ТЖБ-8 қаз 1тоқсан updated (1), 00075f91-3362a987, Среднесрочный план по Кембриджской программе.7 класс казахской школы Ічетверть Русский язык, 00002581-68db69c3, kntzbelk-zhospar, Ресурс 1.5 Сын тұрғысынан ойлауды дамыту тәсілдері, Ресурс 4.6 Таланты және дарынды оқушыларды қолдау, Ресурс 2.2 Мектептегі және сыныптағы атмосфера, Курманай Аянбек

«Қаралды» «Келісемін» «Бекітемін»


Бірлестік жетекшісі Оқу ісінің меңгерушісі Мектеп директоры
С.Ғабдуллина________ М.Садуақасова ________ Ж.Бакиров ________
«____» _____ 2015ж. «____»_______2015ж. «____»______2015ж.
Қазақстан Республикасы педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру курсы Бағдарламасының
үшінші (базалық) деңгейі бойынша «Мектептегі тәжірибе» кезеңін іске асыру барысында
қазақ тілі мен әдебиеті пән мұғалімі Өмірзақ Тоғжан Өмірзаққызының
ТІЗБЕКТЕЛГЕН САБАҚТАР ТОПТАМАСЫНЫҢ ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАРЫ


Тақырыбы: Қалихан Ысқақ «Қоңыр күз еді» (повестен үзінді)
Мақсаты: 1.Қалихан Ысқақтың өмір жолы мен шығармашылығын анықтауы, мәтіннің тақырыбы мен идеясын таба алуы.
2.Кейіпкердің психологиялық портретін көрсете отырып, сол кездегі заман бейнесін суреттеуі. Мәтіндегі тілдік ерекшелікті саралауы.
3.Әңгімедегі негізгі тұлға, үш бәйтеректің бірі- Бейімбет Майлиннің өмір сүрген заманға тұжырым жасау.
Қолданылған модульдер: «Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету», «Оқыту үшін бағалау және оқытуды бағалау», «Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану», «Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту мен оқу», «Диалогтік оқыту»
Табыс критерийлері (ТК): 1. Қалихан Ысқақтың өмірі мен шығармашылығын, «Қоңыр күз еді» повесінен үзіндінінің мазмұнын білетін болады.
2. Көптеген оқушылар кейіпкердің психологиялық образдарын ашып көрсете алды, оқиғада баяндалған кезеңді көрсете алуына қөмектесемін.Тілдік ерекшелікті саралап, айта білетін болады.
3. Оқушылар Бейімбет Майлин өмір сүрген заман шындығын еркін зерделеп, тұжырым жасайды.

Сабақ кезеңдері
Уақыты


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет