Сабақ 7 Қатысқандар саны : Қатыспағандар саны: Сабақтың тақырыбы



бет1/3
Дата08.02.2022
өлшемі369,37 Kb.
#117325
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
6сынып кмж
№ 10 ТОӨЖ Базарбаева Н.У, бекітілген, №7 ТОӨЖ Базарбаева Н.У, Бизнес-идея-практикалық жұмыс (1), соц. 11 апта срсп, соц. 11 апта срсп, сунгатпатима, Қазақстан тарихы

Қысқа мерзімді жоспар бөлімі:

Мектеп: №45 ЖББОМ

Күні:17.09.21

Мұғалімнің аты-жөні: Рамильева.А

Сынып: 6
Сабақ 7

Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:




Сабақтың тақырыбы

Қазақстаның қорықтары-табиғат байлықтары

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

6.1 2.4 Оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар бойынша жазба жұмыстар жазу.
6 ӘТН1 тақырып бойынша жеке сөздер,бірге бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жаза алады.



Сабақтың мақсаттары

Оқушылардың барлығы: Ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтайды.
Оқушылардың көбісі орындай алады: Ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтай отырып,графикалық мәтін(диаграмма, кесте, сызба) түрінде құрастыра алады.
Оқушылардың кейбірі орындай алады: Тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жаза алады



Бағалау критерийлері

Оқушының төменгі жетістігі (ОТЖ): Қазақстанның қорығы жайында айтады.
Оқушының орташа жетістігі (ООЖ): тақырып аясында қойылған сұрақтарға жауап береді, Қазақстанның қорығын сипаттайды.
Оқушының жоғарғы жетістігі(ОЖЖ): тақырыпқа қатысты өз ойын айтады, сыныптастарымен пікір алмасады, мәтін құрайды

Құндылықтарды дарыту

Өзге пікірге сыйластықпен қарауға тәрбиелеу

Пәнаралық байланыстар

география

Алдыңғы меңгерілген білім



Қазақстанның көрікті жерлері

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы 5мин



Мұғалім «Көңіл-күйді анықтау» тренингінің негізінде сабақ басында оқушыларға А4 парағы мен маркерлер таратады.
Оқушылар параққа маркермен өзінің көңіл-күйін сипаттайтын сурет (смайлик) (күліп немесе езу тартып тұрған, қабағы түюлі, бейтарап, т.б.) салады.
Топқа бөлу: Сыныптағы барлық оқушы үстелге келіп,өздеріне ұнайтын суреттерін таңдау арқылы топтарға бөлінеді.



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет