Сабақ Бөлім: Аудан. Шамалар Мұғалімнің аты-жөні



бет1/8
Дата10.02.2022
өлшемі1,45 Mb.
#131385
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8
Байланысты:
Ашык сабак


Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
«------------------------ орта мектебі» КММ
Қысқа мерзімді жоспар
Математика 29-сабақ

Бөлім:

Аудан. Шамалар

Мұғалімнің аты-жөні

Сақтағанова Г

Күні:15 12 2021




Сынып: 3 Д

Қатысушылар саны:15

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Көбейтудің үлестірімділік қасиеті

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

3.1.2.3** көбейтудің үлестірімділік, терімділік қасиеттерін тиімді есептеулер жүргізу үшін қолдану

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар: көбейтудің үлестірімділік қасиеттін тиімді есептеулер жүргізу үшін қолдана алады.
Көптеген оқушылар: қосындыны санға көбейтуді бірнеше тәсілмен орындай алады.
Кейбір оқушылар: тақырыпқа сай тапсырмалар құрастыра алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру,
өзін –
өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру

5 мин


Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру мақсатында жаттығулар жасайды.
Өткен білімді еске түсіру:
Үйге берілген оқу тапсырмасын тексеру. 6-тапсырма 70-бет
Топқа бөліну «Таңдау» әдісімен фигуралар суретін алғызу арқылы жүреді.
Жаңа тақырыпты ашу «Сұрақ-жауап» әдісімен өтеді:
-Біз өткен сабақта қандай тапсырмалар орындадық?
-Дөңгелек сандарды қалай көбейтіп, бөлеміз? Бір-бір мысал жазып, мәнін табыңдар.
-Келтірген мысалдағы сандардың орнын ауыстырып көбейтіңдер.
-Біз көбейтудің қандай заңы еді?
-Иә, көбейтудің орын ауыстырымдылық заңы.
-Ал бүгінгі сабағымызда көбейтудің үлестірімділік заңы үйренетін боламыз.

Ширату жаттығуын жасайды.

Тапсырманы тексертеді.


Топқа бірігеді.


Сұрақтарға жауап береді.
-Тақырыпты ашады.

Оқу тапсырмасын орындаған, сұрақтарға жауап берген оқушыны «Ауызша мадақтау» әдісімен бағалау. Жауабын толықтыру, тиімді кері байланыс жасау.


Жаңа білім
15 мин

2 мин
Бекіту


18 мин





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет