Тақырып: Кейіпкерлерді анимациялау
|
Мектеп: І.Кеңесбаев атындағы жалпы орта мектебі
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: Жаныбаева Б.Ж.
|
Сынып: 9ә, б, а
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Оқу мақсаттары
|
9.3.3.7- кейіпкер қозғалысын программалау 9.3.3.8- пернетақтадан кейіпкерді басқару
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар үшін:
Анимация, анимациялау кезеңдерін анықтау.
|
Көптеген оқушылар үшін:
Анимациялау алгоритмдерін программалауда қолдану.
|
Кейбір оқушылар үшін:
Анимацияланған компьютерлік ойындардың зиянды және пайдалылығын салыстыру, тұжырымдау.
|
Бағалау критерийі
|
Анимация, анимациялау кезеңдерінанықтайды;
Анимациялау алгоритмдерін программалаудақолданады;
Анимацияланған компьютерлік ойындардың зияндыжәне пайдалылығын салыстыру,тұжырымдайды.
|
Құндылықтарға баулу
|
«Мәңгілік ел» идеясының құндылықтарын жүзеге асыру. Топта бірлесіп жұмыс жасау, бір-бірлерінің пікірлерін тыңдау, сыйлау.
|
Пәнаралық байланыс
|
Ағылшын тілінде сөздер қолданылады.
|
Тірек білім, білік, дағдылар
|
Ойын кейіпкерлерін таңдау.
|
Жоспар
|
|
Сабақ кезеңдері
|
Жоспарланған іс-әрекет
|
Қосымша ресурстар
|
Басталуы
3 мин
7 мин
|
Ой сергіту жаттығуы.«Болады, болмайды» жаттығуы.
Мұғалім сөздерді айтады, ал оқушылар солай болуы мүмкін болса, онда қолдарын шапалақтайды, егер ондай мүмкін болмаса, онда аяқпен топылдатады. Мысалы: қасқыр орманды кезіп жүреді – алақан шапалақтайды. Қасқыр ағаш басында отыр – аяқтарын топылдатады. Кәстрөлде кесе қайнап жатыр. Мысық үйдің төбесінде қыдырып жүр. Ит аспанда жүзіп келеді. Қыз үйдің суретін салыпотыр.
Үй тапсырмасы.
Өткен тақырып бойынша берілген тапсырмалардың жауаптарын тақтада көрсету, топта талдау, өзара бағалау
|
Оқулық, оқушының жұмысдәптері
|
Негізгі бөлім
2 мин
5 мин
6 мин
|
|