Сабақ өтетін уақыты: 03; 03; 03; 03 Бастауыш сынып мұғалімі: Нурмаганбетова Кульзия Байдюсеновна



бет1/2
Дата29.11.2016
өлшемі452,03 Kb.
#2772
түріСабақ
  1   2
«Бекітемін»

Әлібек Бүркітбаев атындағы

№12 орта мектеп КММ

директоры:

________ Б.И.Омарханов

Қазақстан Республикасының жалпы білім беретін мектептер

педагогтерінің біліктілігін арттыру курсының бағдарламасының екінші

деңгейі бойынша мектептегі тәжірибесін іске асыру барысындағы



бастауыш сынып мұғалімі Нурмаганбетова Кульзия Байдюсенованың

орта мерзімдік сабақ жоспары

Тізбектелген сабақтар топтамасының орта мерзімді жоспары

Сыныбы: 3-сынып

Пәні: әдебиеттік оқу

Сабақ өтетін уақыты: 3.03; 5.03; 6.03; 7.03

Бастауыш сынып мұғалімі: Нурмаганбетова Кульзия Байдюсеновна

Р/с

Сабақтың тақырыбы

Негізгі мақсаттар,

күтілетін нәтиже.

Тізбектелген сабақтардың жиынын аяқтағанда оқушы бойында қалыптасқан білім

Жұмыстың белсенді формалары (ЖЖ,ТЖ,ПЖ, ДЖ,ЖЖ) Оқуды жақсарту үшін АКТ-ны қолдану

Сөйлеуге үйретудегі кедергілерді қалай жоясыз?

Сабақ барысында сыныптағы барлық оқушыларды қалай жұмысқа тарту (талантты, дарынды А,В,С оқушылармен жұмыс)

Жоспарланған және күтілетін нәтижелердің оқушылардан анықталуы

Оқушы әрекетін бағалауды сіз қалай қолданасыз?

Қолданылған ресурстар


Негізгі мақсат: «Табиғат менің –өз үйім» шығармаларын талдау барысында оқушылардың ауыз екі сөйлеу дағдыларын топтық жұмыс арқылы дамыту

3.03


Тақырыбы:

Ж. Аймауытов «Торғай»



3 минут

Мақсаты: Мәтіндегі негізгі идеяны түсініп, тапсырмалар арқылы ауыз екі сөйлеу дағдыларын топтық жұмыс арқылы, мағынасын аша отырып табиғатты аялау
Күтілетін нәтиже: - Оқушылардың

бірлесе оқу машықтарын жетілдіру;

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Топқа «Құстар» суреттері арқылы бөлу .

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету

Психологиялық дайындық

«Шаттық шеңбер» жаттығуы Мақсаты: Тұлға аралық байланыс орнату,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
«Топ ұстанымын құру»

Мақсат: сабақ барысына ортақ ұстаным қалыптастыру.


Топтық жұмыста ұйымшылдыққа үйренеді;

-өз ойларын дәлелдей біледі;

-бірін-бірі бағалауды үйренеді.


Жеке жұмыс, топтық жұмыс

- мәтіндегі негізгі ойды анықтай отырып, танымдық іс-әрекеттері ,




Оқушылар бірлесе жұмыс жасай алады

- Топтық жұмыста белсенділік танытады.



Тақырыпқа байланысты сұрақтарға жауап беру, өз ойларын дәлелдеу.

«Тамаша!», «Керемет!» арқылы

Бағалау

«Блоб» ағашы



«Тренингтік ойындар мен жаттығулар» әдістемелік құрал. Жақсылықова К.З

АКТ,видео

жазба,

«Әдебиеттік оқу» оқулығы,«Ин-терактивті оқыту әдісін қолданып сабақты жоспарлау және басқару» әдістемелік құралы, cуреттер



Г8л3мд3

  1. Білу: Ақпаратты

анықтау және іріктеу:

3 минут

Талантты және дарынды балаларды оқыту

АКТ – ні пайдалану

«Диалог»тық түрткі

сұрақтар

Торғайдың дауысын анықтау


Мәтін бойынша тапсырмалар

мен сұрақтарға жауап беру.



Шығармашылық жұмыс.


«Шапалақтау» арқылы бағалау


Әдістемелік оқу, Интербелсенді тақта, слайдтар, смайликтер, стикер




  1. Түсіну Берілген: ақпаратты түсіну, өз сөзімен келтіру.

10 минут

Оқушылардың жас ерекшелігіне сәйкес оқыту және оқу,

«Араласып кеткен оқиға»стратегиясы

Мәтінмен жұмыс




Тапсырмалармен жұмыс /жеке, жұппен, топпен/


Оқушылар ойларын толық жеткізу




Интербелсенді тақта, слайдтар, смайликтер, стикер, плакат, бояу қарындаш т.б




  1. Сергіту сәті

  2. 2 минут

АКТ – ні пайдалану





Оқушылар интерактивтік тақта арқылы сергіту сәтін жасайды

Өздігінен жұмыс

«Жақсы», «Өте жақсы»

Интерактивті тақта





  1. 3.Қолдану: «Торғай» туралы алған түсініктерін қолдану

  2. 10 минут

Топпен жұмыс


Диалогтық оқыту «Сынақтан өткізу».

Ситуациялық сұрақтар:



А,В,С-оқушыларының жұмысын бақылау

Өз ойларын ортаға салу

Смайликтер арқылы бағалау


«Тренингтік ойындар мен жаттығулар» әдістемелік құрал. Жақсылықова К.З





  1. Талдау: Ақпаратты байланысты бөліктерге бөледі

5 минут

Оқудағы басқару және көшбасшылық

«Кубизм» әдісі

Постер қорғау



«Оқушылар берілген сұрақтар бойынша өз ойларын толық жеткізе білу.



Өз ойын тиянақтай біледі,нақты, толық жауап береді.

«Екі жұлдыз, бір тілек» А,В,С-оқушыларының жұмысын бақылау

Кері байланыс парағы

«Қимылдарды қайталау»

Жаттығулары

/ 62 бет/







5.Жинақтау: Ақпаратты

жинақтайды

5 минут

Қалай оқу керектігін үйрету



Әр топ мүшелері толық қатысып өз ойларын қорытындылады

Өз ойларын ортаға салып, тұжырымдады .


Стикер арқылы бағалау

Түрлі-түсті қағаздар, маркер


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет