Сабақ тақырыбы Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу. Ондық бөлшектерді салыстыру



бет1/2
Дата29.09.2019
өлшемі237 Kb.
#48978
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
docx1549460066



Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану

Мектеп: Жамбыл орта мектебі

Күні: 01.02.2019

Мұғалімнің аты-жөні: Олжабаева Г.У

Сынып: 5







Сабақ тақырыбы

Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу. Ондық бөлшектерді салыстыру.

Сабақтың түрі

Бекіту сабағы

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

5.5.2.4 ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу;

5.1.2.26 ондық бөлшектерді салыстыру;



Сабақ мақсаттары

-Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу, салыстыру;

-Ондық бөлшектердің бүтін және бөлшек бөліктерін салыстра алады.

-Бірлік кесіндіні бөліктерге бөле алады, жай бөлшектерді ондық бөлшекке айналдырып, қос теңсіздік құра алады;


Бағалау критерийлері

Оқушылар

-ондық бөлшекті координаталық сәуледе кескіндейді, салыстырады;

-екі ондық бөлшектің бүтін және бөлшек бөліміндерін салыстырады;


  • -бірлік кесіндіні бөліктерге бөледі, жай бөлшектерді ондық бөлшекке айналдырып қос теңсіздік құрады.

Ойлау дағдыларының деңгейлері

Білу, түсіну, қолдану, талдау

Құндылықтар

ды дарыту



Оқушыларды топтық жұмыс жасау арқылы өзара сыйластыққа, шығармашылық еңбек етуге, азаматтық жауапкершілікке, ынтымақтастыққа тәрбиелеу.

Пәнаралық

байланыстар

Биология, география

АКТ қолдану

дағдылары

презентациямен жұмыс

Бастапқы

білім


Ондық бөлшек, ондық бөлшектерді жай бөлшекке айналдыру.



Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

(6 мин)
(3 мин)

Психологиялық ахуал;

(1 мин)

(2 мин)

Сабақтың ортасы.

(30 мин)


(3-мин)

Өткен тақырып

ты бекіту
қарқынды саралау
(5-мин)

Топпен жұмыс.
(5 мин)


Жеке жұмыс.

(3 мин)

Оқулықпен жұмыс.

(6 мин)
(1 мин)

Ұжымдық жұмыс.

Постер жасау.

(4+3 мин)


I.Ұйымдастыру кезеңі. Мұғалім және оқушылар бір-бірімен амандасады. Сабақтың мақсатын және күтілетін нәтижелерін оқушылармен талқылайды.

презентация





Оқушыларды топқа бөлу. 3 топқа бөлінеді. Натурал сандар, жай бөлшектер, ондық бөлшектер; Топ басшысы сайланып, бағалау парақшасы беріледі.

Көңіл күйлерін білу үшін оқушылар смайлик көтереді.

Топ жұмысын бағалау кестесі


Топ мүшелері

Үй жұмысын тексеру

«Миға шабуыл» әдісі

«Жасырын сұрақ» ойыны.

Сұраққа жауап



Топпен есеп шығару

Жеке жұмыс

Оқулықпен жұмыс

Постер жасау

Жалпы балл









































































































































Натурал сан, ондық бөлшек, жай бөлшек
Бағалау парағы

Үй жұмысы: (ауызша)

Жұппен тексеру.

772.



  1. 0,7=0,700; 0,07=0,070; 0,707=0,7070;

  2. 2,300=2,3; 2,03=2,030; 2,303=2,3030;

«Бағдаршам» әдісі.

Көк - түсіндім(қате жоқ)

Сары - сұрағым бар( қате бар)

Қызыл – түсінбедім(қате көп)


Кері байланыс:

-Есеп барысында не түсініксіз болды?

-Келесі жолы ондай қателіктерді болдырмау үшін қандай ережені білуіміз қажет?


«Миға шабуыл» әдісі.

Колибри әлемдегі ең кішкентай құс. Оның көлемі түкті арамен бірдей, ал салмағы 1,5 – 2 грамм.




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет