Сабақ тақырыбы Түскі тамақ күшті тамақ Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



бет1/2
Дата21.10.2023
өлшемі220,1 Kb.
#187331
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
Марат Сержан Атығай
тест 5 сынып, 3сынып жаратылыстану32апта, 0-срез.Тарих-2, менторство практика3, result 8023071, 9-4-4yu, Алғашқы функция, 3 кл матем, 1 сынып цифрлық сауаттылық ҚМЖ, 10-сынып Био зертханалык жұмыс


Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары: Әдебиеттік оқу

Бөлім:

Уақыт

Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда)

Марат Сержан

Күні 05. 07. 2023


Сынып : 3- сынып

Қатысушылар

Қатыспағандар саны

Сабақ тақырыбы

Түскі тамақ – күшті тамақ

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары.

3.1.4.1 сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, нақыл сөздерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану.
3.2.1.1 шығарманы дауыстап түсініп, рөлге бөліп, мәнерлеп, теріп оқу.
3.3.4.1 көмегімен шығарманың құрылымын, стилін жетілдіру, өз бетінше орфографиялық, пунктуациялық қателерді табу және түзету.

Сабақтың мақсаты

Сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, нақыл сөздерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдана отырып, шығарманы рөлдерге бөліп дауыстап оқиды, орфографиялық, пунктуациялық қателерді тауып түзетеді.

Оқу дағдылары

Білу, түсіну, қолдану.

Бағалау критерийлері



Өз ойын көркем сөздермен еркін жеткізеді.
Мәтінді мәнерлеп оқиды.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт



Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
3 мин



Сабақтың басы









Психологиялық ахуал:
Оқушылармен көңілді амандасу


«Шашу» әдісі
Шеңбер құрып, ортаға 3 түрлі кәмпит шашылады. Бір –бір кәмпиттен алып, қарама –қарсы тұрған досына сыйлайды.
Кәмпит түріне байланысты топқа бөлінеді.


ҚБ тапсырмасы
«Дискуссиялық карта» әдісі

Берілген мәтінді оқы, мәтіннің ішінен өзіне ұнаған және ұнамаған жерін белгілеп жаз (неге ұнады? неге ұнамады?) дәлелде.


ЕББҚЕО жеке қажеттілігіне арналған тапсырма
«Ойлап,тап»
Тағам суреттер беріледі, оқушылар пайдалы, зиянды тағам екендерін атайды, орналастырады.
Жоғары ойлау дағысы қалыптасқан, ЕББҚЕО
«Зерттеу» әдісі
Суреттер, журналдар беріледі. Суреттерді қиып алып, жапсырып, әңгіме құрастырады.


Функционалдық сауаттылыққа тапсырма.
«Аяқталмаған сөйлем» әдісі
Оқушылар сөйлемге жақын сөздерді тауып, нақыл сөздерді құрастырып жазады, өз таңғы ас мәзірін құрастырады.




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет