Сабақ: Менің мектебім
|
Мектеп:
|
Күні:
|
Мұғалімнің есімі: Сеитова Гүлжанар Тойбекқызы
|
СЫНЫП: 1 сынып
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты(мақсаттары)
|
Тыңдалым: Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың кім/не туралы екенін түсіну.
Оқылым: Мұғалімнің көмегімен мәтін немесе иллюстрация бойынша қарапайым сұрақтар "кім? не? қандай? қанша?" қою.
Жазылым: Мұғалімнің көмегімен оқыған немесе тыңдаған тыңдау, көру материалдары бойынша заттардың таныс атауларын жазу.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
|
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
|
Кейбір оқушылар:
|
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар:
Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материалдың кім/не туралы екенін түсінеді.
Мұғалімнің көмегімен мәтін немесе иллюстрация бойынша қарапайым сұрақтар "кім? не? қандай? қанша?" қоя алады.
Мұғалімнің көмегімен оқыған немесе тыңдаған тыңдау, көру материалдары бойынша заттардың таныс атауларын жаза алады
|
Жоспар
|
Жоспар-ланған
уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басталуы
2 минут
1 минут
3 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі. Топқа бөлу.
Сынып оқушыларын үш топқа бөлу мақсатында 3 түрлі стикер таратылады. Оқушылар стикердің түсімен топқа бөлінеді.
I. Қызығушылықты ояту. Шаттық шеңбері
Қуан, шаттан, алақай!
Қуанатын күн келді!
Күліп шықты күн бүгін!
Қайырлы таң! Қайырлы күн!
Кіріспе: "Миға шабуыл"
1. Жаңа сөздермен жұмыс: (жаңа сөздерге байланысты суреттер көрсету, түсіндіру)
Аула - двор
Сынып - класс
|
стикерлер
суреттер
|
Ортасы
7 минут
10 минут
2 минут
10 минут
5 минут
|
|