Сабақтың тақырыбы: Океандар



Дата28.01.2018
өлшемі74,72 Kb.
#34942
түріСабақ
Қысқа мерзімді жоспар
Сынып: 7 –б

Пәні: ағылшын тілі

Пән мұғалімі: Рахматуллаева Ирада Равшанбековна

Сабақтың тақырыбы: Океандар .

Сабақтың мақсаты:Оқушыларда океандар және олардағы өсімдіктер мен жануарлар әлемі, океандардың қоршаған ортасын қорғау проблемалары туралы түсінік қалыптастыру, осы проблема шешімін табу арқылы сыни тұрғыдан ойлау қабілеттерін дамытуға қолдау көрсету.

Нәтиже: Оқушыларда океандар және олардағы өсімдіктер мен жануарлар әлемі, океандардың қоршаған ортасын қорғау проблемалары туралы түсінік қалыптасады, сол проблема шешімін табу арқылы сыни тұрғыдан ойлау қабілеттерін дамытуға қолдау көрсетіледі. Топ ережесін ұстануға, пікір алмасуда өз тұжырымдамасын дәлелдей білу арқылы ауызша сөйлеу дағдысы дамыди.





Уақыты



Мұғалімнің іс-әрекеті



Оқушылардың іс-әрекеті


Ресурстар


5 минут

Сыныпты ұйымдастыру. Психологиялық ахуал:

Топ мүшелері өз топ ережесін құрастырып, қорғайды.

Сыныпта оқушылар арасында еркіндік атмосферасын орнаттым.



Сынып топқа бөлінеді.

Оқушылардың көңіл –күйі көтеріледі. Түрлі геометриялық фигуралар арқылы топтарға бөлу.

.


Түрлі геометрия лық фигуралар.

7

минут


Үйтақ тапсырмасы: "Бірге ойланамыз"стратегиясы бойынша топтарға тапсырма беріледі



Оқушылар оқулық пен жұмыс істейді. Өткен тақырып бойынша өз ойларын ортаға салып түсіндіреді

«Бірге ойланамыз»




Оқулық, маркер, флипчарт


3 минут

Тақырыпты ашуға арналған видеоролик көрсету

Оқушылар осы роликте тамашалаған сюжет бойынша сөздер құрастырады

АКТ

13

Минут


Жаңа тақырып: Мұғалім «Корзинка» стратегиясы бойынша оқушыларға бүгінгі тақырыпқа тиісті сөздерді табуды тапсырады .


Әр топ мүшелері дәптерлеріне жаңа тақырыпта кездесетін сөздерді анықтап, негізгі жайттарын жазып алады.


Оқулық, тірек сызбалар, слайд

.


2 мин

Сергіту сәті: Қар кесегін лақтыру

Оқушылар қағазға өздері туралы естігісі келетін сөздерді жазып қағазды қар кесегі ретінде лақтырып, оны алған оқушы оқиды .




5
минут

Сөздік пен жұмыс: Жаңа тақырыпқа сай сөздердің қазақша-өзбекше аталуы экранда көрсетіледі

Оқушылар дәптерлеріне сөздікті жазып алады.


АКТ, сөздік




Жеке жұмыс: Оқушыларға төмендегідей

жұмыс беріледі



1-тапсырма

1-топ: Граматикалық жаттығуды орындау

2-топ: ББҰ стратегиясы бойынша кесте толтыру

2-тапсырма:Бес жолды өлен жазу

Оқушылардың алған теориялық білімдерін практикада қолдана білу икемділіктерін қалыптасады. Өз пікірлерін нақты баяндай білуді үйренеді.


Тапсырмалар жазылған парақтар

4 минут

Рефлексия кері байланыс.

Мұғалім оқушылардың сабаққа қатысуын назарға алып,топ басшыларының бағалау парақтары арқылы форма тивті бағалаудан жиынтық баға шығарады. Сабаққа

қорытынды жасалады.


Топтардың бір-бірін бағалаунда әр топ басқа топтың жұмысына және өздерінің оқуы туралы кері байланыс жасағанда “Басбармак ” бағалау стратегиясы арқылы бағалап отырады.


шеңбер-“5” баға,

төртбұрыш- “4 ” баға,



үшбұрыш-“3” баға.

1 мин

Үй тапсырмасы: Океандар туралы мәліметтер жинау, эссе жазу .


Оқушылар үй тапсырмасын күнделікке жазады

Күнделік


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет