Сабақтың түрі: аралас сабақ Сабақтың әдісі: сұрақ-жауап, көрнекілік, ойын



бет1/2
Дата31.07.2017
өлшемі371,14 Kb.
#22383
түріСабақ
  1   2
Сабақтың тақырыбы: Өрнектер. а+7, а-7

Сабақтың мақсаты:1. 7 санын қосу және азайту тәсілдерімен таныстыру. Сандар құрамы туралы оқушылар білімін кеңейту.
2. Оқушылардың білім-білік дағдыларын қалыптастыру. Есте сақтау қабілеттерін, қосу және азайту амалдарының өзара байланысы негізінде логикалық ойларын дамыту.
3. Ұқыптылыққа, ұйымшылдыққа, ізденімпаздыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: аралас сабақ
Сабақтың әдісі:сұрақ-жауап, көрнекілік, ойын
Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру бөлімі:
1. Сыныпты сабаққа дайындау.

2. Психолгиялық дайындық.



Мейірімді жүрекпен,

Ақпейілді тілекпен,

Амандасып алайық,

Бір жадырап қалайық!

- Әр тапсырмаларды орындау арқылы жаңа мәліметтер ала аласыңдар.


Тапсырмалар құпия сандықшалар арқылы берілген. Тапсырмасын орындасаң сандықша ашылып, киелі 7 саны туралы мәлімет ала аласың.

ІІІ. Үй тапсырмасын тексеру.

Жеті күн: 1.Дүйсенбі 2.Сейсенбі 3.Сәрсенбі 4.Бейсенбі 5.Жұма 6.Сенбі 7.Жексенбі. ІV. ІV. Өткенді қайталау.



а

0

1

2

3

4

А+6


















а

10

9

8

7

6

А-6
















Санамақ

Менің туған күнімде Бөлем Бекен келді,

Келді бірім-бірімдеп. Жездем Шәкен келді,

Балнұр тәтем келді, Әпкем Сәпен келді,

Арнұр көкем келді, Достарымнан бесеу келді.

Үлкен атам келді, Ұстазым кештеу келді,

Нағашы әпкем келді, Барлығы нешеу келді?

Жауабы: 13



Жеті ата: Әке, бала, немере, шөбере, шөпшек, немене, туажат.

Сергіту сәті

Ал, балалар тұрайық, Солға қарай иіліп,

Алақанды соғайық. Бір отырып, бір тұрып,

Оңға қарай иіліп, Орнымызды табайық.



V. Жаңа сабақ: Өрнектер. а+7, а-7

«Ой шақыру» стратегиясы

6 мен 8 сандарын Балақайлар, табайық
Шақырды дос көршісі. Қонақ қай сан екенін? (7)

Оқулықпен жұмыс №1. Кестелерді толтыр.



а

0

1

2

3

4




а

10

9

8

7

а+7
















а-7













Жеті қазына: Ер жігіт, сұлу әйел, ақыл- білім, жүйрік ат, қыран бүркіт, жүйрік тазы, берен мылтық.

№2. 7 мен а сандарының айырмасын жаз. А=7; а=0 деп алып, өрнектің мәнін тап.

7-а, а=7, а=0 . 7-7=0 7-0=7

Жеті жұт: 1.Құрғақшылық, 2. Жұт(мал қырылу) 3. Өрт, 4.Оба(ауру),

5. Соғыс, 6.Топан су 7. Зілзала( жер сілкіну).

№3

Шарты: Шарты:



Пломбир-6 Қайың-4

Эскимо-4 Қарағай-6

Барлығы-? Б Барлығы-? ағаш

Шешуі: Шешуі:

6+4=10 6+4=10

Жауабы: 10 б Жауабы: 10 ағаш



Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет