А.Жұбанов атындағы Ақтөбе музыкалық колледжі
Оқу сабағының жоспары №1
Қазақстан – «ядросыз әлем» қозғалысының көшбасшысы____________
(сабақтың тақырыбы)
Модуль /пән атауы ЖБП 01 Қазақ тілі _____________________________________
Педагог Таналиева К.С дайындады
"_5_" ___02_________2024__ жылы/ года СКД
"_6_" ___02_________2024__ жылы/ года қазақ топ
"_7_" ___02_________2024__ __ жылы/ года Хаб.
Жалпы мәліметтер
Курс, топ _І курс_________________
Сабақтың түрі аралас
2. Мақсаты, міндеттері 1. Мәтін үзінділері бойынша болжам жасау, тиісті ақпаратты анықтай білу; 2.Пікірталасты жоспарлау сатыларымен таныстыру.
3. Күтілетін нәтижелер. Мәтіндег көрсетілген ақпараттар арқылы аргументативті эссе жазады. Мәтінмен жұмыс жасайды
4. Қажетті ресурстар Қазақ тілі, 10-сыныпқа арналған оқулық, презентация
5. Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі.Сәлемдесу.
Оқушыларды 2топқа бөлу.
Қызығушылығын ояту
Жаңа оқу материалын түсіндіру.
Жаңа білімді қалыптастыру
Оқушыларға мәтін ұсынылады.95 бет 1 тапсырма
Барлығы
1 ТОП Адамзатқа ядролық қару керек
Сіздерді тамсандырған өлең жолдары болды ма?
2 ТОП Адамзатқа ядролық қару керек емес
Грамматикалық материал. Пікірталасты жоспарлау сатылары.
Топтар жұмыстарын салыстыр, талқылау. Қателері бар болса – түзету
5.Сабақты қорытындылау, бағалау. Рефлексия «Үш сөйлем»
6.Үй тапсырмасын беру
Ақпараттар жинау,Ережелер.
Өлең жолдарынан синтаксистік параллельдер құрау
А.Жұбанов атындағы Ақтөбе музыкалық колледжі
Оқу сабағының жоспары №2
Бірікен ұлттар ұйымы. Әлемнің бейбітшілік пен тұрақтылық ісіне Қазақстанның үлесі____________
(сабақтың тақырыбы)
Модуль /пән атауы ЖБП 01 Қазақ тілі ___________________________
Педагог Таналиева К.С дайындады
"_12_" ___02_________2024__ жылы/ года СКД
"_13_" ___02_________2024__ жылы/ года қазақ топ
"_14_" ___02_________2024__ __ жылы/ года Хаб.
Жалпы мәліметтер
Курс, топ _І курс_________________
Сабақтың түрі аралас
2. Мақсаты, міндеттері Оқушылардың барлығы орындай алады: Оқылым мен тыңдалым материалдарының мазмұнын түсініп тыңдайды, оқиды, мәтінді мазмұндайды, түртіп жазудың әр түрлі жолын біледі.орфографиялық норманы түсінеді. Оқушылардың көбісі орындай алады: Оқылым мен тыңдалым мәтіні бойынша түртіп жазу арқылы ақпараттарды анықтайды, мәнмәтін бойынша орфографиялық норманы сақтайды. Оқушылардың кейбіреуі орындай алады: Оқылым мен тыңдалым материалдары бойынша түртіп жазудың әр түрлі жолын меңгереді, негізгі ақпаратты іріктеп, саралайды. Мәтіндегі тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазады.
3. Күтілетін нәтижелер. Мәтіннен негізгі ақпаратты іріктейді, саралайды. · Тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазады.
Тілдік мақсаттар Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Бейбітшілік, тәуелсіздік,қауіпсіздік, ядролық держава қазақ елі, жаһандық экономика. Тапсырмаларды орындау барысында қолданылатын пайдалы тіркестер: Менің ойымша....., менің пікірімше..., Бұл пікір қаншалықты дұрыс деп ойлайсың?... Талқылауға арналған сұрақтар: Біріккен Ұлттар Ұйымының басты қызметін атай аласыңдар ма? Қазақстан ядролық державаға жата ма?
4. Қажетті ресурстар Қазақ тілі, 10-сыныпқа арналған оқулық. Презентация. Видео
5. Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі.Психологиялық ахуал Оқушылармен амандасу «Жылы лебіз» әдісі. Оқушылар бір-біріне сабаққа қатысты жақсы тілектер айтады «Кинометафора» әдісі арқылы тақырыпқа ой қозғау. Бейнеролик көрсету Оқушылар өз ойын айтады. - Біріккен Ұлттар Ұйымының басты қызметін атай аласыңдар ма? - Қазақстан ядролық державаға жата ма? Сұрақтарға ауызша жауап береді Сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты, бағалау критерийлеріиен таныстырылады.
Достарыңызбен бөлісу: |