Геометрия Қысқа мерзімді жоспары



бет1/8
Дата02.03.2023
өлшемі1,26 Mb.
#170874
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8
Байланысты:
тапсырма
ICT методичка последн, Қалмахан А ТП-20-2К, user file 53a01c594989c, Геометрия 2-тоқсан 11-сынып ЖМБ 1636956358, Рус.яз. и лит-ра 5 кл. 2 этап

Геометрия
Қысқа мерзімді жоспары



Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 9.3А Үшбұрыштарды шешу



Мектеп: Я. Есенбеков атындағы №59 ЖОМ КММ

Педагогтің аты-жөні:

Сейтбекова Акмарал Сейдахановна.

Күні:

10.02.2023ж

Сыныбы: 9 «А»

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Есептер шығару

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:

9.1.3.9 шеңберге іштей немесе сырттай сызылған үшбұрыштардың аудандарын пайдаланып шеңбердің радиусын табу формулаларын білу және қолдану

Сабақтың мақсаты:

Үшбұрыштың берілген элементтері мен шамалары бойынша белгісіз элементтерін табуға есептер шығару

Сабақтың барысы:



Сабақ кезеңі/Уақыты

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
5 мин

Өткен білімді еске түсіру
10 мин
Ерекше бақылауды қажет ететін оқушылармен жұмыс.



І. Сәлемдесу, түгелдеу.
2.Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: жағымды сөздермен сабаққа зейін аударту;
«Суретті сөйлет» әдісі бойынша геометриялық фигуаралар бейнеленген сурет арқылы оқушылардың ассосациясын білу.
3. Сабақ тақырыбын хабарлау және оқушылармен біргелікте сабақ мақсатын тұжырымдау, күтілетін нәтиже мен бағалау критерийлерін хабарлау.
Бағалау критерийлері:

  1. Үшбұрыштың белгісіз элементтерін табуда қажетті формуланы қолданады.

  2. Шеңберге іштей немесе сырттай сызылған үшбұрыштардың аудандары арқылы шеңбердің радиусын табады. қолдану өрнектеп формуламен жазады

4. Үй тапсырмасын ауызша тексеру.
1. «Формуланы толықтыр » әдісі бойынша берілген формулаларды толықтырады және қателігін түзетеді.
1) а222**вс cos a
2) а/sina=b/sin*=*/cos*
3) a/sina=2*
4) R=abc/**
5) S=Р*


2-тапсырма: 1) Сызба бойынша белгілі және белгісіз элеементтерді атап беріңдер.
2) Үшбұрыштың үш қабырғасы берілсе, онда олар арқылы үшбұрыштың қандай элементтері мен шамаларын табуға болады?

Көрсетілген сурет бойынша туындаған ассосацияларымен бөліседі.


Сабақтағы мақсатын айтады, бағалау критерийлерімен танысады. Топ басшысын сайлайды.


Тақтаға шақырылған оқушы нақты дәлелмен салыстырып көрсетеді. Оқушылар үй жұмысын тексеріп, өзін-өзі бағалайды.

Формулаларды толықтырады және қателігін түзетеді.


Дескрипторлар:




Ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет