Сабақ жоспары Қайталау Мектеп: М.Әуезов атындағы №2 жалпы орта білім беретін мектеп



бет1/2
Дата05.09.2022
өлшемі69,09 Kb.
#148765
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
05.09.2022
Иммунитет, Иммунитет, 02.09.2022, 02.09.2022, 1603130586, Кино, тәрбие жоспары, 83bf5700-4653-4129-97b3-3484cd8cc208 gold statement

Қысқа мерзімді жоспар. Сабақ жоспары

Қайталау


Мектеп: М.Әуезов атындағы №2 жалпы орта білім беретін мектеп



Күні: 05.09.2022ж

Мұғалімнің аты-жөні: Жамбылова Зере Мұрадымқызы

Сынып: 6 «А»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

5-сыныптағы математика курсын қайталау. Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

Ондық бөлшек ұғымын меңгеру қайталау
Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану



Сабақ мақсаттары

- ондық бөлшектерді жай бөлшекке, жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдыру
- жай бөлшектердің бөлімдерін 10, 100, 1000, т.с.с., сандарына келтіріп, ондық бөлшекке айналдыру
- ондық бөлшекті жай бөлшекке, жай бөлшекті ондық бөлшекке айналдырып, қысқарту




Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы 5 минут


Ұйымдастыру кезеңі. Топтарға бөлу. «Пазл» әдісі
Оқушылар өздерінің бөліктерін тауып, пазл құрастырады.
1 тапсырма. Пазл бөліктерінде ұсынылған тапсырмаларды ауызша орындау арқылы сабақ тақырыбын анықтау.
Ауызша орындайтын тапсырма:
1. Мәжіліс залын мереке қарсаңында безендіру үшін 100 шар сатып алынды. Оның 39-ы қызыл шар. Қызыл шар қанша бөлікті құрайды.
2. Дүкенге құстар мен жануарлар үшін 600 кг жем әкелінді. Түске дейін оның - ін сатып жіберді. Түске дейін қанша жем сатылды?
3. 8 санын бөлімінде 100 болатын бөлшекпен алмастырыңыз.
4. Әмина құстар жайлы 19 беттен тұратын кітаптардың - ін оқып тастады. Кітапта неше бет бар?
5. 200 жас спортшылар мен жаттықтырушылар сапқа тұрғызылды. Олардың барлығы олимпиаданың ашылуына барады. Олардың - ы балалар. Сапқа тұрған жаттықтырушылар саны қанша?

20

190

180





қ

ы

н

о

д

к

ше

ө

б

л



Ең алдымен мұғалім барлық топтардың жауаптарын тыңдайды. Одан кейін дұрыс жауапты ұсынады: «Ондық бөлшек»
Ауызша жұмысқа топта тексеру жүргізу (1 слайд)




Сабақтың ортасы
25 минут



2 тапсырма. Пазлда есеп шартында немесе есеп шығару барысында кездестірген барлық жай бөлшектерді жазып шығыңыз.
Оқушылар жазбасы: , , , , .
Бөлшек сызығын қолданбай, оларды қалай жазуға болатынын ойланыңыз.
Кеңес
- Кестеге қараңыз (слайд).



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет