Сабақ Тақырыбы : Рационал өрнектер. Бөлімдері әр түрлі бөлшектерді қосу және азайту



бет1/2
Дата23.08.2017
өлшемі171,47 Kb.
#24977
түріСабақ
  1   2
257 орта мектебі

Ашық сабақ




Тақырыбы: Рационал өрнектер. Бөлімдері әр түрлі бөлшектерді қосу және азайту.

Сыныбы: 7

Пән мұғалімі: Әли Гүлзат

2014 оқу жыл

Сабақтың мақсаты:

а) білімділік: Бөлімдері әр түрлі бөлшектерді қосу және азайту тақырыбына есептер шығарту арқылы білімдерін арттыру
ә)дамытушылық: Әрбір жеке тұлғаның логикалық ойлау қабілеттерін, қызығушылық іскерліктерін және математикалық тілде сөйлеу дағдыларын қалыптастыру

б)тәрбиелік:Сыныпта тыныш отыруға, ұқыптылыққа,шапшаңдыққа, шыдамдылыққа,есептерді қатесіз шығаруға,жинақтылыққа тәрбиелеу

Рационал өрнектер

Сабақтың тақырыбы: Бөлімдері әр түрлі бөлщектерді қосу

және азайту

Сабақтың мақсаты:

а) білімділік Бөлімдері әр түрлі бөлшектерді қосу және азайту тақырыбына есептер шығарту арқылы білімдерін арттыру

ә)дамытушылық Әрбір жекетұлғаның логикалық ойлау қабілеттерін,қызығушылық іскерліктерін және математикалық тілде сөйлеу дағдыларын қалыптастыру

б)тәрбиелік: Сыныпта тыныш отыруға, ұқыптылыққа,шапшаңдыққа, шыдамдылыққа,есептерді қатесіз шығаруға,жинақтылыққа тәрбиелеу
Сабақтың типі: Пысықтау сабағы

Сабақтың түрі: Ашық сабақ.

Сабақтың әдісі: практикалық,сұрақ-жауап

Сабақтың көрнекілігі: Слайдтар, схема-сызба, формулалар, таратпа парақтар

Сабақ байланысы:әдебиет,тарих

Қосымша әдебиет: Әдістемелік нұсқау, дидактикалық материалдар, есептер жинағы

Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі

Оқушыларды түгелдеймін, күннің ретін жазамын, оқушылардың назарын сабаққа аудартамын.


II. Үй тапсырмасын тексеру

III. Сыныпта есептер шығару
Өткен материалдарды қайталау,пысықтау есептері

Балалар, сендерге мен бүгін көктемнің нұрын, күннің шуағын тілей отыра, дайындығыммен келіп отырмын.
Есептің шарты мынадай болады;

Есептер түгел орындалса,сендерге көктемнің нұры төгілетініне сенемін.(Тақтаға күннің шуақтарын есептер шығара отырып іліп күннің нұрын төккіземіз.)

1)а3 а4•а714

2)m3•m4=m7

3)в10:в73

4)52•54=56

5) 33=27

Мінекей балалар күн жылынды, күн ұзарды, күн нұрының - бізге шуағы түсті. Бәрімізде қуанышты, көңілді боламыз. Енді балалар бір-бірімізге күн жылуындай жылы тілектер тілеп, сабағымызды бастайық.
Есептер шығару

Біз есепті бастамас бұрын, биылғы 2014 жыл қандай жыл мезгілі екеніне тоқталып өтейік. Биылғы жыл 2014- жылқы жылы. Жылқы киелі мал, төрт түліктің бірі, жылқы адамның жан серігі. Жылқыны адамдар қасиетті жанур деп бағалаған жәнеде көптеген сайыстарға қатыстырып отырған. Мысалы; көкпар, бәйге, қыз қуу т.б.Слайдта жүйрік ат бейнеленген. Сендер жүйрік атқа 1-минуттай сипаттама беріңдер. Барлықтарыңа сәттілік, жүйрік аттай есептерге жүйрік болыңдар, деп есеп шығаруды бастаймыз.



№531
1) = + ==

2) = - ===

3) =


Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет