Сабақтың тақырыбы Күшті, төзімділікті жақсарту жатығулар жиынтығы



бет1/2
Дата21.02.2023
өлшемі60,67 Kb.
#169703
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
саба0 9- сынып


«Бекітемін»
Мектеп директорының оқу – ісі жөніндегіорынбасары: Н. Ділжанова



Мектеп:

«№ 67 орта мектеп» КММ

Педагогтың аты-жөні

Тәжімбетов Нағымжан Қарасайұлы

Күні :

25. 01. 2023 ж

Сынып: 9

Қатысушылар саны

Қатыспағандар саны

Бөлім

5 – бөлім. Гимнастика/кросс/ коньки дайындығы

Сабақтың тақырыбы

Күшті, төзімділікті жақсарту жатығулар жиынтығы

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

9.3.1.1 - салауатты өмір салтының денсаулыққа тигізетін әсерін жекебастың үлгісімен көрсету

Сабақтың мақсаты

қимыл-қозғалысты сапалы орындау кезіндегі өзінің және өзгелердің біліктіліктерін бағалай білу;

Бағалау критерииі

Ағаш аттан тізені бүкпей, тіреліп, аяқты кең ашып, секірудің орындалу техникасын үйренді
Бөрене үстінде тепе-теңдікті сақтайды.
Баспен алға қарай домалап, жауырынға тұрады.

Сабақтың кезеңі/ уақыты

Мұғалімнің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

(Б) Фронталдық әдіс
Сапқа тұру , рапорт қабылдау , сәлемдесу , оқушы формасын тексеру.
Сабақ тақырыбын міндетін баяндау.
Орында,оңға,солға,кері айналу.
ҚБ «Оқуды бақылау» әдіс-тәсілдері
Оқушыларды бақылап жүріп ,мұғалім оқушылар жаттығуды орындау кезінде, әртүрлі қателіктер жібергендіктен, керек жерінде
түзетулер енгізеді.
Жүру,жүгіру.
Жүгірісте оң,сол қырларымен қолдарын алға артқа айналдыра секіру.
Алақанды артқа ұстап өкшені алақанға тигізе жылдам қимылдау.
Қолды жоғары соза аяқ ұшымен жүру.
Қолды белге ұстап жартылай отырып жүру.
ЖДҚЖ жасату ,,жеңіл жүгірісте,, ,,еркін жүрісте,, ,,бірнеше топта қатарда тұрып,,.
Жүру тыныс алу жаттығуы ,сапқа тұру.
Дискриптор:
ЖДЖ жасай алады. Сабақтың негізгі бөліміне дайын. Жүктеме шыңына жетті
(ҚБ)Мұғалім бағалайды оқушыларға көмек көрсетеді, қолдайды

Сәлемдеседі, жақсы тілектер айтады, сәттілік тілейді.
Үй тапсырмасын айтады, сұрақтарға жауап береді.



Қол шапалақ

Тренинг жазылған парақшалар

Ортасы

Ағылмалы әдіс


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет