Сабақтың тақырыбы: «Ойын сабақ»



бет1/3
Дата20.06.2018
өлшемі0,7 Mb.
#43361
түріСабақ
  1   2   3

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі:
1 «Б» СЫНЫП

Пән: Қазақ тілі

Сабақтың тақырыбы: «Ойын сабақ».



Сабақтың мақсаты:

1. Білімділік: өткен тақырып бойынша әр түрлі әдістер арқылы оқушылардың сөз байлығын тексеру, бекіту, өз пікірін айта білуін қалыптастыру.

2. Дамытушылық: тез ойлау, оқушылардың сөздік қорын молайту, тіл дамыту логикалық ойлау, талдау, жинақтау қабілетін дамыту.

3. Тәрбиелік: қазақша сөздерді дұрыс айтуға, сұрақ қоя білуге, толық жауап беруге тәрбиелеу, достық көмек, біріге отырып ортақ мақсатқа жетуге тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: ойын сабағы.

Сабақтың әдісі: сұрақ-жауап, ойландыру, түсіндіру, ойын әдісі, диалог құрастыру.

Сабақтың көрнекілігі: ойыншықтар, суреттер, карточкалар, «Мәреге жет!», интербелсенді тақта.

Сабақтың барысы:

І Ұйымдастыру кезеңі

1. Сәлемдесу, оқушыларды түгіндеу.

- Сәлеметсіздер ме, балалар!

- Сәлеметсіз бе мұғалім!

- Сендерде қазір қандай сабақ?

- Бізде қазір қазақ тілі сабағы.

- Балалар, біз сабағымызды бастамас бұрын, сендерге өз тілегімді айтқым келеді: «Бақытты болайық, балалар!». Сендер де, бір-бірлеріне тілек айтып, көңілімізді көтерейік.



2. Психологиялық дайындық. Бір-бірімізге тілек айту. (хормен)

а) Жақсы адам боламыз!

ә) Деніміз сау болсын!

б) Оқуымыз жақсы болсын!

в) Сабақта не істейміз?



ІІ. Жаңа сабақ

  • Жақсы балалар, енді тақтаға назар аударамыз!



  • Тақта да, балалар «Мәреге жет» ойыны тұр.

  • Бұл ойында әрбір сөрені өткен сайын сабақтарымыздан алған білімдеріңіздің қандай екенін, мәреге жетуге жеткілікті ме, соны байқаймыз.

  • Әрбір сөрені оқып шығайық. (мұғалім оқиды, оқушылар тізбектеп қайталайды).

  • Ойынымыз қызықты болу үшін екі топқа бөлініп мәреге жетуші жеңімпаздарды анықтайық.

  • Ол үшін мына қоржынан әрқайсысына карточка беріледі. Осы карточкаға қарап кім-қандай топта болатынын анықтаймыз.

І-ші топ: «Доп».

ІІ-ші топ: «Шар».



  • Балалар, әрбір тапсырмаға сендерге жұлдызша беріледі. Қай топ көбірек жауап берсе, сол топқа жұлдызша беріледі. Сабақ соңында көп жинаған топ мәреге жетеді.

  • Жақсы, егер сендерге түсінікті болса, біз көңілді ойынымыздың бірінші сөреге жетейік

  • Мынау не? Мынау – доп.

  • Дұрыс, доп не? Доп – ойыншық.

  • Ия, ойыншық. Біздің көңілді сөредегі суреттердің бәрі не?

  • Бұлар – ойыншықтар. Жақсы, доп қандай?

  • Үлкен доп. Ал енді балалар интербелсенді тақтаға назар аударайық!

Каталог: uploads -> doc -> 0608
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0608 -> Новобогат орта мектебінің Өзін-өзі тану мұғалімі Жумаева Ләззат Орынғалиқызы
0608 -> Сабақтың тақырыбы : Бетпақдала Сабақтың мақсаты : Бетпақдала туралы түсінік беру Сабақтың міндеттері


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет