Сабақтың тақырыбы: "8 саны және цифры."



Дата21.07.2017
өлшемі16,63 Kb.
#21536
түріСабақ
  • Сабақтың тақырыбы:
  • “8 саны және цифры.”
  • Мақсаты
  •       Пәнге деген қызығушылықтарын
  • арттыру. Ұқыптылыққа, сауаттылыққа,
  • сыйластыққа тәрбиелеу.
  • -  Оқушыларға ойындар ойнату арқылы,
  • ойлау қабілеттерін жетілдіру.
  • Міндеттері:
  • І
  • ІІ
  • ІІІ
  • - Оқушыларды 8 саны және цифрмен
  • таныстыру
  • Сабақ түрі: Жаңа сабақ
  • Әдіс- тәсілдері: сұрақ-жауап,
  • Көрнекілігі: суреттер, жұмбақтар,
  • көгершіндердің суреттері
  • Сабақ барысы:
  • І. Ұйымдастыру кезеңі.
  • ІІ. Психологиялық дайындық.
  • Қане, біздер ойлайық, Ойымызды жинайық.
  • Қандай есеп болса да, Шешпей оны қоймайық
  • ІІІ. Өткенді қайталау.
  • а) 1 2 3 4 5 6 7 сандарды тура санау, кері санау.
  • ә) Логикалық ойын-жұмбақ.
  • Көлден ұшты жеті қаз, Бес асықтың екеуін, Қайтып қонды екі қаз. Досым сұрап алады. Қонбады оның нешеуі? Айтшы сонда нешеуі, Қане, кім тез шешеді? / 5 қаз/ Өз қолымда қалады? /3 асық/
  • Жаңа сабақ
  • -Балалар, аспанда ұшып кележатқан нелер? /көгершіндер/
  • -Нешеуі ұшып келді? /7/
  • -Қарандар , тағы нешеуі ұшып келді? /1/
  • -Балалар, көгершін, қандай құс? / бейбітшілік құсы/
  • -Біздің елімізде тиыштық пен бейбітшілік болсын!
  • -Қанекей, балалар барлық көгершіндерді санап көрейікші.
  • -Қанша шықты? / 8 /

Дәптерімізді ашайы әдемі 8 санды жазайық.

  • Дәптермен жұмыс
  • Дәптерімізді ашайы әдемі 8 санды жазайық.
  • Сегіз саны құрылған Қос дөңгелек – шеңберден. Үлкен шеңбер үстіне Кіші шеңбер жанасқан.
  • 8 санына байланысты қандай мереке бар?
  • / 8 наурыз /
  • - 8 наурыз қандай мереке?
  • Дүниеде ең жақын адам, ол кім? / ана /

  • Аналарымызға гүл сыйлайық.
  • а) №1 Теңдіктер құрастыру.
  • * +*=8 * +* =8 * +* =8
  • * + * =8 * +* =8 *+*=8
  • 8-* = 8-* = 8-*=
  • №3 Фигураларды атап.
  • Кесінділерді өлшеп, сыз және салыстыр.

VI.Сергіту сәті Бір, екі, үш қарлығаш боп ұш, Төрт ,бес, алты қарлығаш боп қалқы. Жеті , сегіз, тоғыз, он Қайта орныңа қон.

  • VII.«Көршінді тап» ойыны.
  •  6 ,  5  ,  3  ,  7  ,  2 
  • VIII. «Қызықты математика»
  • *Саянда болды 8 алма
  • Сайданға берді 4 алма.
  • Ойланып, кәне , көрейік -
  • Саянда қалды қанша алма? 8 -4 =4
  • *Бәйгеге шықты жануарлар
  • Алға шықты бесеуі.
  • Қосылды оған екеуі
  • Мәреге келді нешеуі? 5 +2=7
  • Көңіл бөлгендеріңізге
  • рахмет!

Каталог: 2014
2014 -> Сәлім меңдібаев армысың, алтын таң! Журналист жазбалары Қостанай – 2013 ж
2014 -> Хромтау қаласы №6 Хромтау гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі Кысырауова Шынар Андебековнаның
2014 -> Қазақ тілі мен латын тілі кафедрасы Қазақ Әдебиеті пәні бойынша әдістемелік өҢдеу мамандығы: Фельдшер Мейірбике ісі Стамотология Курс: І семестрі: ІІ
2014 -> Сабақ тақырыбы: Қазақстандықтардың Мәскеу,Ленинград,Сталинград шайқастарына қатысуы. Сабақтың мақсаты
2014 -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі
2014 -> Сабақ №3 Мәртөк орта мектебінің қазақ тілі және әдебиеті
2014 -> Жақсыбай Мусаев шығармашылығы және көркемдік Зерттеуші оқушы: Мұратбаева Назерке
2014 -> Сабақ Тақырыбы: Қазақ жеріне терме,жырлары кеңінен тараған ақын Әбубәкір Кердері Боранқұлұлының "Досқа насихат"термесі
2014 -> Тақырыбы: Ақындықты арман еткен жерлес Талапбай Ұзақбаев
2014 -> Сабақтың тақырыбы : Жетім. М.Әуезов Сабақтың мақсаттары


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет