![Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту тест тапсырмасы жауаптарымен](/i/docx32.png) | Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту тест тапсырмасы жауаптарымен Олардың көңілін айналысып отырған іс-әрекеттен ойынға аудару қажет, ынта-ықыластарын аудару қажет. Осыжағдайда балалардың шаршағанын қандай әдіспен немесе немесе іс-қимылдар арқылы басуға болар едіңіз 37,68 Kb. 37 | оқу |
![Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту. Көшедегі қауіпсіздік Бағдаршам белгілерін, «жаяу жүргінші»](/i/docx32.png) | Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту. Көшедегі қауіпсіздік Бағдаршам белгілерін, «жаяу жүргінші» Олардың көңілін айналысып отырған іс-әрекеттен ойынға аудару қажет, ынта-ықыластарын аудару қажет. Осы жағдайда балалардың шаршағанын қандай әдіспен немесе іс-қимылдар арқылы басуға болар едіңіз? 79,78 Kb. 101 | оқу |
![Сабақтың мақсаты: Білімдік: «Халықтардың ұлы қоныс аудару»](/i/docx32.png) | Сабақтың мақсаты: Білімдік: «Халықтардың ұлы қоныс аудару» Білімдік: «Халықтардың ұлы қоныс аудару» мезгіліне тоқтала отырып,Атилланың еуропаға жеңімпаз жорығы,қаһармандығы, ақылдылығы мен алғырлығы туралы толық түсінік беру Сабақ 66,98 Kb. 1 | оқу |
![Сабақ негізделген оқу мақсаты: Оқушылардың көңіл күйін көтеріп,сәлемдесу. Зейінін сабаққа аудару,бейімделу І. Ой шақыру](/i/docx32.png) | Сабақ негізделген оқу мақсаты: Оқушылардың көңіл күйін көтеріп,сәлемдесу. Зейінін сабаққа аудару,бейімделу І. Ой шақыру Оқушылардың көңіл күйін көтеріп,сәлемдесу. Зейінін сабаққа аудару,бейімделу І. Ой шақыру Сабақ 217,75 Kb. 2 | оқу |
![Ғылыми-техникалық терминдерді аудару және ғылымда қазақ тілін дамыту проблемалары](/i/docx32.png) | Ғылыми-техникалық терминдерді аудару және ғылымда қазақ тілін дамыту проблемалары Ылыми-техникалық терминдерді аудару және ғылымда қазақ тілін дамыту проблемалары 58,74 Kb. 1 | оқу |
![Түбіртек нөмірі: 128201165018 Аудару күні](/i/pdf32.png) | Түбіртек нөмірі: 128201165018 Аудару күні 116,82 Kb. 1 | оқу |
![Тапсырма Жауаптарды мәтіндік құжатта сақтаңыз. Екілік сандарды аудару](/i/docx32.png) | Тапсырма Жауаптарды мәтіндік құжатта сақтаңыз. Екілік сандарды аудару 15,51 Kb. 1 | оқу |
![Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушы зейінін сабаққа аудару](/i/docx32.png) | Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі. Оқушы зейінін сабаққа аудару Сабақ 92,43 Kb. 1 | оқу |
![Аса ірі бай шаруашылықтары мен жартылай феодалдарды тәркілеу жəне жер аудару туралы](/i/docx32.png) | Аса ірі бай шаруашылықтары мен жартылай феодалдарды тәркілеу жəне жер аудару туралы Аса ірі бай шаруашылықтары мен жартылай феодалдарды тәркілеу жəне жер аудару туралы” декрет жарияланды 21,17 Kb. 1 | оқу |
![Мамандыққа қатысты мәтінді қазақ тіліне жазбаша және ауызша аудару -2000 б белгі](/i/doc32.png) | Мамандыққа қатысты мәтінді қазақ тіліне жазбаша және ауызша аудару -2000 б белгі 33,27 Kb. 1 | оқу |
![Видеосабақ жоспарының Үлгісі](/i/doc32.png) | Видеосабақ жоспарының Үлгісі Жасушалардың сызықтық ұлғаюын есептеу.Өлшем бірліктерін си жүйесіне аудару Сабақ 0,95 Mb. 2 | оқу |
![Дипломдық ЖҰмыс «Мұнай-газ саласындағы техникалық мәтіндерді аудару ерекшеліктері» «050207-Аударма ісі»](/i/pdf32.png) | Дипломдық ЖҰмыс «Мұнай-газ саласындағы техникалық мәтіндерді аудару ерекшеліктері» «050207-Аударма ісі» Диплом 0,98 Mb. 42 | оқу |
![Тақырыбы: Жауынгердің тұлғасы](/i/docx32.png) | Тақырыбы: Жауынгердің тұлғасы Оқушыларды түгелдеу, сабаққа назарын аудару, сабақтың мақсаты мен міндетін түсіндіру 116,42 Kb. 1 | оқу |
![Бөлім: Педагогтің аты-жөні](/i/docx32.png) | Бөлім: Педагогтің аты-жөні Оқушылармен амандасып олардың назарын сабаққа аудару. Психологиялық ахуал қалыптастыру 120,57 Kb. 1 | оқу |
![Аударма теориясы теория перевода](/i/pdf32.png) | Аударма теориясы теория перевода Мақалада мәтінді аудару үдерісіндегі аудармашы тұлғасы қарастырылады. Аудармашылық қызметтің 0,55 Mb. 5 | оқу |